Menu

A+ A A-

Στατιστικά ανά κατηγορία

Για να φιλτράρετε την λίστα, πληκτρολογήστε ένα μέρος μόνο από τις λέξεις-κλειδιά που σας ενδιαφέρουν. Για παράδειγμα αν ενδιαφέρεστε για τους αγώνες του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2017, πληκτρολογήστε "πανευ 2017", με κενό ανάμεσα στις λέξεις, χωρίς να παίζει ρόλο αν πληκτρολογείτε κεφαλαία ή πεζά.
Κάνοντας κλικ στην ημερομηνία μεταφέρεστε στην σελίδα ανάλυσης του συγκεκριμένου αγώνα (συμμετοχές, πόντοι, διαιτητές κλπ). Κάνοντας κλικ στην ομάδα μεταφέρεστε στη σελίδα ανάλυσης (στατιστικά, προϊστορία, πλήρη λίστα αγώνων) του συγκεκριμένου αντιπάλου. Κάνοντας κλικ στη διοργάνωση μεταφέρεστε στη σελίδα ανάλυσης (στατιστικά, κατάταξη, πλήρη λίστα αγώνων) της συγκεκριμένης διοργάνωσης.

Loading data...
Συγκεντρωτικά στοιχεία
Κατηγορία Αγώνες Νίκες Ήττες Ποσοστό Υπερ Κατά Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά
ΝΕΑΝΙΔΩΝ 338 158 179 46.75% 20276 20569 59.99 60.86

Λίστα αγώνων στην κατηγορία

Loading data...
Ημερ. Αντίπαλος Πόλη Σκορ Διοργάνωση
1970-08-21 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΠΛΕΒΕΝ 45-83 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1970
1970-08-22 ΡΟΥΜΑΝΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΠΛΕΒΕΝ 48-77 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1970
1970-08-23 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΠΛΕΒΕΝ 44-63 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1970
1971-07-23 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΣΑΤΟΥ ΜΑΡΕ 43-77 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1971
1971-07-24 ΡΟΥΜΑΝΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΣΑΤΟΥ ΜΑΡΕ 59-79 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1971
1971-07-25 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΣΑΤΟΥ ΜΑΡΕ 31-77 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1971
1983-08-05 ΡΟΥΜΑΝΙΑ(ΝΕΑΝ.) Ρ.ΒΙΛΤΣΕΑ 70-105 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1983
1983-08-06 Β΄ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ(ΝΕΑΝ.) Ρ.ΒΙΛΤΣΕΑ 74-88 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1983
1983-08-06 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ(ΝΕΑΝ.) Ρ.ΒΙΛΤΣΕΑ 55-83 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1983
1983-08-07 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(ΝΕΑΝ.) Ρ.ΒΙΛΤΣΕΑ 84-74 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1983
1984-04-27 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΡΜΠΟΜΠΡΑΝ 80-123 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1984
1984-04-28 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΣΡΜΠΟΜΠΡΑΝ 55-114 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1984
1984-04-29 Β΄ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑΣ ΣΡΜΠΟΜΠΡΑΝ 64-73 ΦΙΛΙΚΟΣ
1984-06-29 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΣΡΜΠΟΜΠΡΑΝ 51-72 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1984
1984-06-30 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΣΡΜΠΟΜΠΡΑΝ 65-77 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1984
1984-07-01 ΡΟΥΜΑΝΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΣΡΜΠΟΜΠΡΑΝ 53-70 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1984
1985-07-30 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΣΕΡΡΕΣ 45-82 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1985
1985-07-31 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΣΕΡΡΕΣ 51-72 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1985
1985-08-01 ΡΟΥΜΑΝΙΑ (ΝΕΑΝ.) ΣΕΡΡΕΣ 49-59 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1985
1986-04-25 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 55-103 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1986
1986-04-26 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 56-73 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1986
1986-04-27 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 63-126 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1986
1986-07-04 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΦΟΞΑΝΙ 53-73 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1986
1986-07-05 ΡΟΥΜΑΝΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΦΟΞΑΝΙ 59-66 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1986
1986-07-06 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΦΟΞΑΝΙ 67-66 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1986
1986-07-07 ΑΛΒΑΝΙΑ ΦΟΞΑΝΙ 61-53 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1986
1986-07-08 ΡΟΥΜΑΝΙΑ(ΚΟΡΑΣ.) ΦΟΞΑΝΙ 62-58 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1986
1987-07-17 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΣΕΒΛΙΕΒΟ 52-78 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1987
1987-07-19 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΕΒΛΙΕΒΟ 60-80 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1987
1987-07-19 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΣΕΒΛΙΕΒΟ 70-84 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1987
1988-04-16 ΙΣΠΑΝΙΑ ΝΑΤΑΝΙΑ 61-86 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1988
1988-04-17 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΝΑΤΑΝΙΑ 70-80 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1988
1988-04-18 ΙΣΡΑΗΛ ΝΑΤΑΝΙΑ 52-66 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1988
1989-07-04 ΑΛΒΑΝΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 55-38 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1989
1989-07-05 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 48-54 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1989
1989-07-07 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 55-62 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1989
1989-07-08 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 63-56 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1989
1990-04-27 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 70-71 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-04-28 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 61-60 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-04-29 Β' ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 71-53 ΦΙΛΙΚΟΣ
1990-07-06 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΓΙΑΜΠΟΛ 66-76 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-07 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΙΑΜΠΟΛ 69-68 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-08 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΓΙΑΜΠΟΛ 62-96 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-09 ΤΟΥΡΚΙΑ ΓΙΑΜΠΟΛ 57-54 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-10 ΑΛΒΑΝΙΑ ΓΙΑΜΠΟΛ 63-54 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-21 ΙΣΠΑΝΙΑ ΑΛΚΑΛΑ 48-82 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-22 ΙΤΑΛΙΑ ΑΛΚΑΛΑ 47-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-23 ΤΣΕΧΟΣΛΟΒΑΚΙΑ ΑΛΚΑΛΑ 47-75 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-25 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΑ 67-72 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-26 ΣΟΥΗΔΙΑ ΑΛΚΑΛΑ 74-82 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-28 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΛΚΑΛΑ 57-62 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1990-07-29 ΠΟΛΩΝΙΑ ΑΛΚΑΛΑ 56-59 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1990
1991-07-02 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΤΙΡΑΝΑ 63-64 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1991
1991-07-03 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΤΙΡΑΝΑ 48-82 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1991
1991-07-04 ΑΛΒΑΝΙΑ(ΝΕΑΝ.) ΤΙΡΑΝΑ 65-68 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1991
1991-07-05 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΤΙΡΑΝΑ 89-47 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1991
1991-12-23 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(ΚΟΡΑΣ.) ΠΕΙΡΑΙΑΣ 69-45 ΦΙΛΙΚΟΣ
1991-12-27 ΙΤΑΛΙΑ ΦΑΕΝΤΣΑ 56-73 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1991-12-29 ΤΣΕΧΟΣΛΟΒΑΚΙΑ ΦΑΕΝΤΣΑ 60-66 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1991-12-30 ΓΑΛΛΙΑ ΦΑΕΝΤΣΑ 50-64 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1992-04-07 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 66-54 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-04-09 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 56-70 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-07-08 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΚΑΜΠΡΟΒΟ 60-74 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1992-07-09 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΚΑΜΠΡΟΒΟ 55-45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1992-07-09 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΓΚΑΜΠΡΟΒΟ 57-42 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1992-07-10 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΚΑΜΠΡΟΒΟ 66-65 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1992-07-11 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΓΚΑΜΠΡΟΒΟ 61-44 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1992-07-12 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΚΑΜΠΡΟΒΟ 55-53 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1992-07-15 ΣΥΡΙΑ(ΓΥΝΑΙΚ.) ΦΑΛΗΡΟ 74-39 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-07-16 ΣΥΡΙΑ(ΓΥΝΑΙΚ.) ΦΑΛΗΡΟ 82-29 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-07-17 ΣΥΡΙΑ(ΓΥΝΑΙΚ.) ΦΑΛΗΡΟ 87-31 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-07-18 ΣΥΡΙΑ(ΓΥΝΑΙΚ.) ΦΑΛΗΡΟ 71-23 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-07-21 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΦΟΞΑΝΙ 70-65 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-07-21 ΣΥΡΙΑ(ΓΥΝΑΙΚ.) ΦΑΛΗΡΟ 68-51 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-07-22 ΤΟΥΡΚΙΑ ΦΟΞΑΝΙ 60-49 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-07-22 Β΄ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ ΦΟΞΑΝΙ 66-22 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-07-22 ΣΥΡΙΑ(ΓΥΝΑΙΚ.) ΦΑΛΗΡΟ 88-67 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-07-23 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΦΟΞΑΝΙ 62-66 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-08-01 ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 52-53 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-08-02 ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 77-72 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-08-04 ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 54-46 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-08-05 ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 54-53 ΦΙΛΙΚΟΣ
1992-08-08 C.I.S ΚΑΛΑΜΑΤΑ 71-74 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-08-09 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 50-83 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-08-10 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 79-51 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-08-12 ΤΣΕΧΟΣΛΟΒΑΚΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 66-51 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-08-13 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 73-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-08-15 ΣΟΥΗΔΙΑ ΠΑΤΡΑ 62-53 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1992-08-16 ΙΤΑΛΙΑ ΠΑΤΡΑ 56-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1992
1993-05-06 ΙΡΛΑΝΔΙΑ ΜΠΑΤΑΛΙΑ 97-26 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-05-07 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΠΑΤΑΛΙΑ 69-73 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-05-08 ΒΕΛΓΙΟ ΜΠΑΤΑΛΙΑ 66-48 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-05-09 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΜΠΑΤΑΛΙΑ 76-46 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-08-11 ΙΤΑΛΙΑ ΜΠΡΑΣΩΦ 60-73 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-08-12 ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΠΡΑΣΩΦ 74-55 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-08-13 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΜΠΡΑΣΩΦ 82-50 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-08-14 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΠΡΑΣΩΦ 59-47 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-08-16 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΜΠΡΑΣΩΦ 63-30 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1993-12-27 ΒΕΛΓΙΟ ΛΙΕΓΗ 48-41 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1993-12-29 ΤΣΕΧΙΑ ΛΙΕΓΗ 66-64 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1994-04-28 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΑΘΗΝΑ 43-55 ΦΙΛΙΚΟΣ
1994-07-11 ΣΛΟΒΑΚΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΑΒΟ 57-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1994-07-13 ΡΩΣΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΑΒΟ 65-72 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1994-07-15 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΑΒΟ 62-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1994-07-16 ΠΟΛΩΝΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΑΒΟ 56-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1994-07-18 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΑΒΟ 41-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1994-07-18 ΒΕΛΓΙΟ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΑΒΟ 54-52 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1994-07-19 ΤΣΕΧΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΑΒΟ 54-49 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1994
1995-03-23 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 86-64 ΦΙΛΙΚΟΣ
1995-03-24 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 100-61 ΦΙΛΙΚΟΣ
1995-03-25 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 101-39 ΦΙΛΙΚΟΣ
1995-03-26 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 60-45 ΦΙΛΙΚΟΣ
1995-04-09 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒΟΒΟ 85-39 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1995-04-10 ΒΟΣΝΙΑ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒΟΒΟ 94-21 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1995-04-11 ΠΟΛΩΝΙΑ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒΟΒΟ 72-40 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1995-08-16 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΠΑΚΣ 75-67 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1995-08-17 ΚΡΟΑΤΙΑ ΠΑΚΣ 71-44 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1995-08-18 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΠΑΚΣ 61-56 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1995-08-19 ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΠΑΚΣ 82-46 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1995-08-20 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΠΑΚΣ 72-44 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1995-12-27 ΤΣΕΧΙΑ ΡΟΥΛΛΕ 71-78 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1995-12-28 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΣΣΕΝ 61-50 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1995-12-28 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΟΣΝΑΜΠΟΥΡΓΚ 80-66 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1995-12-29 ΤΣΕΧΙΑ ΡΟΘΕΝΦΕΛΟΓΚ 51-66 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1996-06-23 ΙΤΑΛΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 86-79 ΦΙΛΙΚΟΣ
1996-06-24 ΙΤΑΛΙΑ ΠΑΛΛΗΝΗ 67-62 ΦΙΛΙΚΟΣ
1996-07-06 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΖΙΛΙΝΑ 69-81 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1996-07-07 ΤΣΕΧΙΑ ΖΙΛΙΝΑ 53-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1996-07-08 ΙΣΠΑΝΙΑ ΖΙΛΙΝΑ 54-57 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1996-07-10 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΖΙΛΙΝΑ 89-79 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1996-07-11 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΖΙΛΙΝΑ 75-48 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1996-07-13 ΓΑΛΛΙΑ ΖΙΛΙΝΑ 99-66 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1996-07-14 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΖΙΛΙΝΑ 79-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1996
1997-07-13 ΙΣΠΑΝΙΑ ΜΟΝΤΣΑΝΤΑ 56-60 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1997-07-14 ΙΤΑΛΙΑ ΜΟΝΤΣΑΝΤΑ 63-67 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1997-07-15 ΓΑΛΛΙΑ ΜΟΝΤΣΑΝΤΑ 56-52 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
1997-07-20 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΛΙΣΑΒΩΝΑ 62-67 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΩΝ (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 1997
1997-07-21 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΛΙΣΑΒΩΝΑ 51-64 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΩΝ (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 1997
1997-07-22 ΣΛΟΒΑΚΙΑ ΛΙΣΑΒΩΝΑ 61-69 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΩΝ (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 1997
1997-07-23 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΛΙΣΑΒΩΝΑ 0-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΩΝ (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 1997
1997-08-01 ΛΕΤΟΝΙΑ ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 52-60 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1998
1997-08-02 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 49-54 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1998
1997-08-03 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 57-56 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1998
1997-08-04 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 61-70 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1998
1997-08-05 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 61-56 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1998
1999-08-08 ΛΕΤΟΝΙΑ ΜΑΡΙΜΠΟΡ 47-49 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
1999-08-09 ΕΛΒΕΤΙΑ ΜΑΡΙΜΠΟΡ 91-27 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
1999-08-10 ΚΡΟΑΤΙΑ ΜΑΡΙΜΠΟΡ 67-50 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
1999-08-11 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΜΑΡΙΜΠΟΡ 72-56 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-03-26 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 51-74 ΦΙΛΙΚΟΣ
2000-03-27 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 58-61 ΦΙΛΙΚΟΣ
2000-03-29 ΙΡΛΑΝΔΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 83-40 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-03-30 ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 45-41 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-03-31 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 73-61 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-04-01 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 76-37 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-04-02 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 62-70 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-07-14 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΕΤΝΙΕΒΟ 56-49 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-07-15 ΙΣΠΑΝΙΑ ΣΕΤΝΙΕΒΟ 59-55 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-07-16 ΛΕΤΟΝΙΑ ΣΕΤΝΙΕΒΟ 57-56 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-07-18 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΕΤΝΙΕΒΟ 48-55 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-07-19 ΤΣΕΧΙΑ ΣΕΤΝΙΕΒΟ 61-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-07-21 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΣΕΤΝΙΕΒΟ 57-72 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-07-22 ΓΑΛΛΙΑ ΣΕΤΝΙΕΒΟ 38-53 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2000-07-23 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΕΤΝΙΕΒΟ 42-52 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000
2001-08-30 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΦΟΥΝΣΑΛ 72-65 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2001-08-31 ΙΡΛΑΝΔΙΑ ΦΟΥΝΣΑΛ 81-58 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2001-09-01 ΙΤΑΛΙΑ ΦΟΥΝΣΑΛ 69-55 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2001-09-02 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΦΟΥΝΣΑΛ 53-41 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-04-17 ΙΣΡΑΗΛ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ 64-59 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-04-18 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ 54-65 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-04-19 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ 63-57 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-04-20 ΣΟΥΗΔΙΑ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ 62-41 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-04-21 ΚΡΟΑΤΙΑ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ 58-60 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-06-28 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 47-53 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-06-29 ΚΡΟΑΤΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 62-66 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-06-30 ΣΛΟΒΑΚΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 68-86 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-05 ΓΑΛΛΙΑ ΒΙΛΑΝΤΕΚΑΝΣ 66-64 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-07 ΙΣΠΑΝΙΑ ΒΙΛΑΝΤΕΚΑΝΣ 65-55 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-12 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 74-43 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-07-13 ΤΣΕΧΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 42-57 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-07-14 ΙΤΑΛΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 63-33 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-07-16 ΙΣΠΑΝΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 45-34 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-07-17 ΚΡΟΑΤΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 75-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-07-19 ΡΩΣΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 62-74 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-07-20 ΠΟΛΩΝΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 75-81 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2002-07-21 ΚΡΟΑΤΙΑ ΣΚΟΦΙΑ ΛΟΚΑ 71-49 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002
2003-07-25 ΠΟΛΩΝΙΑ ΛΟΥΓΚΟ 53-49 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2003-07-27 ΙΣΠΑΝΙΑ ΛΟΥΓΚΟ 33-75 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2003-08-06 ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΠΑΟΝΙΚ 51-69 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2004
2003-08-07 ΣΕΡΒΙΑ&ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΚΑΠΑΟΝΙΚ 36-69 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2004
2003-08-08 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ ΚΑΠΑΟΝΙΚ 72-54 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2004
2003-08-09 ΤΣΕΧΙΑ ΚΑΠΑΟΝΙΚ 50-57 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2004
2005-07-15 ΙΤΑΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 50-57 ΦΙΛΙΚΟΣ
2005-07-16 ΙΤΑΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 52-83 ΦΙΛΙΚΟΣ
2005-07-17 ΙΤΑΛΙΑ(ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) ΒΕΝΕΤΙΑ 68-58 ΦΙΛΙΚΟΣ
2005-08-05 ΤΣΕΧΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 50-83 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2005
2005-08-06 ΙΣΠΑΝΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 51-77 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2005
2005-08-07 ΒΕΛΓΙΟ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 50-64 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2005
2005-08-09 ΤΟΥΡΚΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 79-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2005
2005-08-10 ΠΟΛΩΝΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 51-62 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2005
2005-08-11 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 50-54 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2005
2005-08-13 ΙΤΑΛΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 62-46 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2005
2005-08-14 ΠΟΛΩΝΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 59-68 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2005
2006-07-07 ΙΤΑΛΙΑ ΛΟΥΓΚΟ 33-78 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-07-08 ΚΙΝΑ ΛΟΥΓΚΟ 47-76 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-07-09 ΙΣΠΑΝΙΑ ΛΟΥΓΚΟ 52-87 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-07-12 ΙΤΑΛΙΑ ΚΙΕΤΙ 38-46 ΦΙΛΙΚΟΣ
2006-07-13 ΙΤΑΛΙΑ ΚΙΕΤΙ 48-54 ΦΙΛΙΚΟΣ
2006-07-21 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΤΕΝΕΡΙΦΗ 45-57 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-07-22 ΓΑΛΛΙΑ ΤΕΝΕΡΙΦΗ 57-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-07-23 ΒΕΛΓΙΟ ΤΕΝΕΡΙΦΗ 41-79 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-07-25 ΡΩΣΙΑ ΤΕΝΕΡΙΦΗ 52-101 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-07-26 ΣΛΟΒΑΚΙΑ ΤΕΝΕΡΙΦΗ 53-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-07-27 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ ΤΕΝΕΡΙΦΗ 51-79 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-07-29 ΠΟΛΩΝΙΑ ΤΕΝΕΡΙΦΗ 46-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-07-30 ΒΕΛΓΙΟ ΤΕΝΕΡΙΦΗ 72-74 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-12-27 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΣΟΦΙΑ 51-68 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-12-28 ΣΕΡΒΙΑ ΣΟΦΙΑ 50-78 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-12-29 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(U16) ΣΟΦΙΑ 94-39 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2006-12-30 FYROM ΣΟΦΙΑ 79-71 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006
2007-06-29 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 62-59 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2007-06-30 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 57-75 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2007-07-01 ΑΥΣΤΡΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 67-55 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2007-07-02 ΣΚΩΤΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 65-40 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2007-07-04 ΕΣΘΟΝΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 39-62 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2007-07-05 ΛΕΤΟΝΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 51-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2007-07-07 ΙΡΛΑΝΔΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 68-45 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2007-07-08 ΙΣΡΑΗΛ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 79-63 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2007-12-27 ΤΟΥΡΚΙΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΟΥ 52-50 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007
2007-12-28 ΣΕΡΒΙΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΟΥ 59-89 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007
2007-12-29 Β΄ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ/ROM ΓΚΕΟΡΓΚΙΟΥ 51-37 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007
2007-12-30 ΚΡΟΑΤΙΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΟΥ 57-74 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2007
2008-07-30 ΒΕΛΓΙΟ/BEL ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ 47-66 ΦΙΛΙΚΟΣ
2008-07-31 ΒΕΛΓΙΟ/BEL ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ 55-86 ΦΙΛΙΚΟΣ
2008-08-01 ΒΕΛΓΙΟ/BEL ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ 67-89 ΦΙΛΙΚΟΣ
2008-08-06 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ ΣΚΟΠΙΑ 72-49 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2008 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2008-08-08 ΑΥΣΤΡΙΑ/AUT ΣΚΟΠΙΑ 78-47 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2008 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2008-08-09 ΕΛΒΕΤΙΑ ΣΚΟΠΙΑ 70-45 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2008 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2008-08-10 ΓΕΡΜΑΝΙΑ /GER ΣΚΟΠΙΑ 60-47 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2008 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2008-08-12 ΕΣΘΟΝΙΑ ΣΚΟΠΙΑ 48-46 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2008 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2008-08-13 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΣΚΟΠΙΑ 52-84 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2008 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2008-08-14 ΛΕΤΟΝΙΑ ΣΚΟΠΙΑ 46-68 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2008-08-15 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΣΚΟΠΙΑ 66-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2008 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-02 ΚΡΟΑΤΙΑ ΕΙΛΑΤ 53-42 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-03 ΝΟΡΒΗΓΙΑ ΕΛΙΑΤ 59-39 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-06 ΒΟΣΝΙΑ ΕΙΛΑΤ 66-73 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-06 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΙΛΑΤ 54-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-07 ΙΣΡΑΗΛ ΕΙΛΑΤ 54-66 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-08 ΔΑΝΙΑ ΕΙΛΑΤ 72-53 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-10 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΕΙΛΑΤ 42-66 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-11 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΕΙΛΑΤ 52-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2009-07-12 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ ΕΙΛΑΤ 63-51 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2010-04-09 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 52-48 ΦΙΛΙΚΟΣ
2010-04-10 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 58-65 ΦΙΛΙΚΟΣ
2010-04-11 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 44-60 ΦΙΛΙΚΟΣ
2010-07-29 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 81-38 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2010 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2010-07-30 ΕΛΒΕΤΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 82-41 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2010 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2010-07-31 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 61-46 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2010-08-02 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 63-52 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2010 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2010-08-05 ΔΑΝΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 70-54 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2010 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2010-08-06 ΚΡΟΑΤΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 68-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2010 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2010-08-07 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 57-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2010 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2010-08-08 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ 52-48 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2010 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-01 ΑΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗ 66-51 ΦΙΛΙΚΟΣ
2011-08-02 ΑΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗ 59-29 ΦΙΛΙΚΟΣ
2011-08-04 ΛΕΤΟΝΙΑ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 70-68 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-05 ΑΥΣΤΡΙΑ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 59-31 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-06 ΝΟΡΒΗΓΙΑ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 80-43 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-08 ΔΑΝΙΑ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 61-42 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-09 ΙΣΡΑΗΛ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 57-58 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-10 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 46-58 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-12 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 59-45 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-13 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 67-45 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2011-08-14 ΚΡΟΑΤΙΑ ΜΙΣΚΟΛΤΣ 49-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2011 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2012-07-26 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 69-52 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2012 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2012-07-27 ΡΩΣΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 45-57 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2012 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2012-07-28 ΤΟΥΡΚΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 42-58 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2012 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2012-07-30 ΓΑΛΛΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 42-64 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2012 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2012-07-31 ΣΟΥΗΔΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 56-58 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2012 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2012-08-01 ΙΣΠΑΝΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 36-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2012 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2012-08-03 ΣΛΟΒΑΚΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 48-81 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2012 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2012-08-05 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 58-55 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2012 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-07-28 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ 86-61 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2013-07-29 ΑΥΣΤΡΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ 60-44 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2013-07-30 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ 56-58 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2013-08-09 ΙΤΑΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 56-51 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2013-08-10 ΙΣΠΑΝΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 28-77 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2013-08-11 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 46-58 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2013-08-15 ΣΕΡΒΙΑ ΒΟΥΚΟΒΑΡ 52-65 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-08-16 ΣΟΥΗΔΙΑ ΒΟΥΚΟΒΑΡ 40-49 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-08-17 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΒΟΥΚΟΒΑΡ 68-43 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-08-19 ΓΑΛΛΙΑ ΒΙΝΚΟΒΣΚΙ 56-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-08-20 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΒΙΝΚΟΒΣΚΙ 56-67 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-08-21 ΙΤΑΛΙΑ ΒΙΝΚΟΒΣΚΙ 48-52 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-08-23 ΑΓΓΛΙΑ ΒΙΝΚΟΒΣΚΙ 55-44 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-08-24 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΒΙΝΚΟΒΣΚΙ 59-52 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2013-08-25 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΒΙΝΚΟΒΣΚΙ 56-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-17 ΒΕΛΓΙΟ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 43-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-18 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 65-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-19 ΣΕΡΒΙΑ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 77-65 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-21 ΠΟΛΩΝΙΑ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 51-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-22 ΣΟΥΗΔΙΑ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 54-40 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-23 ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 55-39 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-25 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 54-57 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-26 ΣΟΥΗΔΙΑ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 51-46 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2014-07-27 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΜΑΤΟΣΙΝΧΟΣ 42-52 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2015-07-07 ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 64-62 ΦΙΛΙΚΟΣ
2015-07-08 ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 52-62 ΦΙΛΙΚΟΣ
2015-07-30 ΔΑΝΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 62-72 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2015-08-01 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 49-62 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2015-08-02 ΙΣΛΑΝΔΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 63-43 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2015-08-03 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 72-64 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2015-08-05 ΕΛΒΕΤΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 38-49 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2015-08-06 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 51-42 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2015-08-08 ΑΓΓΛΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 60-47 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2015-08-09 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 53-56 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-15 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 64-47 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-07-16 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 33-51 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-07-17 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ 54-51 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-07-23 FYROM ΣΕΡΑΓΕΒΟ 62-41 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-24 ΙΡΛΑΝΔΙΑ ΣΕΡΑΓΕΒΟ 63-59 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-25 ΕΣΘΟΝΙΑ ΣΕΡΑΓΕΒΟ 53-38 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-26 ΑΓΓΛΙΑ ΣΕΡΑΓΕΒΟ 75-58 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-29 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΕΡΑΓΕΒΟ 54-48 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-30 ΙΣΛΑΝΔΙΑ ΣΕΡΑΓΕΒΟ 65-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-31 ΣΟΥΗΔΙΑ ΣΕΡΑΓΕΒΟ 47-62 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2017-07-21 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΤΡΑΓΚΟΒΙΤΣΕ 28-61 ΦΙΛΙΚΟΣ
2017-07-22 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΤΡΑΓΚΟΒΙΤΣΕ 63-90 ΦΙΛΙΚΟΣ
2017-07-23 ΙΣΡΑΗΛ ΤΡΑΓΚΟΒΙΤΣΕ 59-58 ΦΙΛΙΚΟΣ
2017-07-26 ΣΕΡΒΙΑ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ 40-84 ΦΙΛΙΚΟΣ
2017-07-27 ΣΕΡΒΙΑ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ 51-73 ΦΙΛΙΚΟΣ
2017-08-05 ΛΕΤΟΝΙΑ ΣΟΠΡΟΝ 62-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017
2017-08-06 ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΟΠΡΟΝ 62-57 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017
2017-08-07 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΣΟΠΡΟΝ 63-87 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017
2017-08-09 ΣΟΥΗΔΙΑ ΣΟΠΡΟΝ 61-72 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017
2017-08-10 ΒΟΣΝΙΑ ΣΟΠΡΟΝ 65-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017
2017-08-12 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΣΟΠΡΟΝ 57-96 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017
2017-08-13 ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΟΠΡΟΝ 62-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017