Menu

Κύπελλο Ανδρών 2019-2020

                          Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 2019-2020


Α' Φάση - 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 18/09/2019

1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
08. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
11. ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019

17. Νικητής Α15 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
18. Νικητής Α7 - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
19. Νικητής Α2 - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
20. Νικητής Α6 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
21. Νικητής Α3 - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22. Νικητής Α12 - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
23. Νικητής Α4 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24. Νικητής Α10 - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
25. Νικητής Α1 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
26. Νικητής Α11 - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27. Νικητής Α5 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
28. Νικητής Α16 - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
29. Νικητής Α9 - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
30. Νικητής Α14 - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
31. Νικητής Α13 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
32. Νικητής Α8 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 25/09/2019

33. Νικητής Α31 - Νικητής Α19
34. Νικητής Α17 - Νικητής Α22
35. Νικητής Α23 - Νικητής Α30
36. Νικητής Α26 - Νικητής Α25
37. Νικητής Α27 - Νικητής Α28
38. Νικητής Α21 - Νικητής Α24
39. Νικητής Α20 - Νικητής Α32
40. Νικητής Α29 - Νικητής Α18

B' Φάση - 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019

41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ
42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΑΡΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α36

B' Φάση - 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019

49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α48
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α42
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45

B' Φάση - 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019

53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49

Γ' Φάση - Προημιτελικοί Αγώνες - Κυριακή 10/11/2019

55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 - ΠΑΟΚ
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
57. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)
58. ΑΕΚ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α53

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες - Τετάρτη 12/02/2020

59.  
60.  

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 16/02/2020 

61. 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Κύπελλο Ανδρών 2018-2019
επιστροφή στην κορυφή