Menu
A+ A A-

Α1 Γυναικών 2018-2019 (PlayOff / PlayOut)

Β’ ΦΑΣΗ - PLAY OFF

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης των PlayOff του Πρωταθλήματος της Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών 2018 – 2019.

1η Αγωνιστική
24/04/19 - 14.00 (ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ)  Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Νίκη Λευκάδας   79-51
24/04/19 - 14.00 (ΠΑΟΚ)  ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου   74-67

Γ’ ΦΑΣΗ - PLAY OFF

1η Αγωνιστική
02/05/19 - 17.00   (Παλ. Αγ.Δημ.) ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου – ΑΣ Νίκη Λευκάδας   92-67
07/05/19 - 17.00  (ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ) Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ   89-37
2η Αγωνιστική
05/05/19 - 13.30  (ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ) ΑΣ Νίκη Λευκάδας – ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου   67-91
08/05/19 - 17.00  (ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ) Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ ΠΑΟΚ   96-39

Β’ ΦΑΣΗ - PLAY OUT

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης των PlayOut του Πρωταθλήματος της Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών 2018 – 2019.

1η Αγωνιστική
02/05/19 - 14.00 (ΜΙΛΩΝΑ)  Πανιώνιος ΓΣΣ – ΓΣ Ηρακλής   78-70
08/05/19 - 17.30 (ΣΠΟΡΤΙΓΚ)  ΑΟ Σπόρτιγκ - ΑΕΟ Πρωτέας Β.    70-68

Α2 Ανδρών 2018-2019 (PlayOff / PlayOut)

Β’ ΦΑΣΗ - PLAY OFF

           

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

15/05/19

17.00

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ   94-59

15/05/19

17.00

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ   84-90

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

18/05/19

17.00

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   72-52

Γ’ ΦΑΣΗ - PLAY OFF
1η Αγωνιστική – Γ’ φάση (
Play off)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

22/05/19

18.00

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ   84-61

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ της ΕΟΚ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12.

 

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

15/05/19

17.00

ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   55-37

15/05/19

17.00

ΗΛΙΔΑΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   76-64

 

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

18/05/19

17.00

ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.   73-62

18/05/19

17.00

ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ   66-61

 

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

22/05/19

17.00

ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   78-60

22/05/19

17.00

ΗΛΙΔΑΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   76-60


ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ της ΕΟΚ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12.

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

  1. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  2. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  3. ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  4. ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  5. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
  6. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
  7. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  8. ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
  9. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
  10. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
  11. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
  12. ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
  13. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
  14. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
  15. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
  16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

Αγώνες Κατάταξης Α2 Γυναικών 2018-2019

Αγώνας κατάταξης μεταξύ των Σωματείων που κατέλαβαν την 2η θέση στον 1ο και 2ο Όμιλο για τον καθορισμό της ομάδας που θα ανέλθει στην Α1' Εθνική Κατηγορία Γυναικών αγωνιστικής περιόδου 2019-2020. 

12/05/19 - 15.30 (Γηπ. Προμηθέα Πάτρας)  ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημ. – ΠΑΣ Γιάννινα   66-52
(το κλειστό γυμναστήριο του Προμηθέα βρίσκεται στο Καστελόκαμπο Πάτρας)