Menu

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β΄ Φάση - Α΄ Όμιλος

Κατά την πρώτη μέρα των αγώνων του Α΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Κορασίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

 

Απόλλων Πτολεμαΐδας-Ιερισσός  67-34

Δεκάλεπτα: 17-7, 31-11, 54-22, 67-34

Διαιτητές: Μπαχτσεβανόπουλος, Κολοκυθάς

Απόλλων Πτολεμαΐδας (Τσακμάκη): Βασιλειάδου 4, Δίπλαρη 4, Κωνσταντινίδου 3, Αντωνίου Κ. 9, Κωδωνά, Σαρβάνη 4, Τζήμου 12, Ζησοπούλου, Τσουμίτα 9, Αντωνίου Ι. 3, Βασιλείου 13, Μάρκου 6.

Ιερισσός (Κούλιας): Ισάκη 2, Πασχαλά 8, Τζέλιου 14, Χριστοδούλου 2, Γκατσιώνη 8, Σαρακατσιάνου, Σουκαλά, Καμπάνη, Συκιώτη. 

 

ΕΚ Καβάλας-Τιτάνες Παλαμά 65-34

Δεκάλεπτα: 20-13, 36-24, 50-32, 65-34

Διαιτητές: Ντόντης, Μαγή 

ΕΚ Καβάλας (Παγκαλίδης): Λυκάκη, Τσινεκίδου 5, Μπουρεντόγλου 6, Παπατζανέτου, Γιανγιακλίδου 9, Τζίτζιρα, Σπανίδου 9, Μελενούδη 1, Κελερένη 10, Αργυρού 21, Κάππα 2, Τσαχιρίδου 2. 

Τιτάνες Παλαμά (Χαντζιάρας): Τζέλα 2, Λιάπη 2, Δάρρη 15, Παντζιαλή 3, Μασούρα, Βαλιανάτου 2, Δασκαλοπούλου, Καρακώστα 1, Κίνα, Μακράκη 9, Κωνσταντέλου, Καλατζοπούλου.  

 

ΦΙΜΠΑ Πήγασος-ΑΓΕ Πιερίας 37-33

Δεκάλεπτα: 7-8, 17-21, 31-27, 37-33

Διαιτητές: Τσάνταλη, Αγραφιώτης Β.

ΦΙΜΠΑ Πήγασος (Ρηγογιάννης, Ναούμης): Παπαροϊδάμη 2, Χαβέλα, Λιάπη Β. 7(1), Μακρή, Κολοκυθά, Πιστιόλα 7, Βλάχου, Παπαστάμου, Βλαχούρα 8(1), Παπαθανασίου, Πέτροβα 4, Λιάπη Δ. 9. 

ΑΓΕ Πιερίας (Χρυσανθόπουλος): Βράντσιου, Ρούφτα, Παπαδοπούλου, Μήτρογλου, Στεφανίδου, Βλάχου, Σκλιοπίδου 2, Ανανιάδου, Παπανικολάου 13(3), Δροσούνη 12(2), Ηλιάδου, Καραγκούνη 6(2).  

 

Το πανόραμα των αγώνων

 

15/6

Απόλλων Πτολεμαΐδας-Ιερισσός 99  67-34

ΕΚ Καβάλα-Τιτάνες Παλαμά  65-34

ΦΙΜΠΑ Πήγασος-ΑΓΕ Πιερίας 37-33

 

16/6

15.00 ΑΓΕΠ-Καβάλα

16.45 Τιτάνες-Απόλλων Πτ.

18.30 Ιερισσός 99-ΦΙΜΠΑ Πήγασος

 

17/6

15.00 Απόλλων Πτ.-ΑΓΕΠ

16.45 Καβάλα-ΦΙΜΠΑ Πήγασος

18.30 Ιερισσός 99-Τιτάνες

 

18/6

15.00 Καβάλα-Ιερισσός 99

16.45 ΦΙΜΠΑ Πήγασος-Απόλλων Πτ.

18.30 ΑΓΕΠ-Τιτάνες

 

19/6

12.00 Απόλλων Πτ.-Καβάλα

13.45 Τιτάνες-ΦΙΜΠΑ Πήγασος

15.30 Ιερισσός 99-ΑΓΕΠ

επιστροφή στην κορυφή