Menu

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ Φάση – Γ΄ Όμιλος (2η μέρα)

Κατά τη δεύτερη μέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

 

Περιστεριώνας - Ηράκλειο ΟΑΑ 

Δεκάλεπτα: 9-12, 20-28, 30-47, 48-57

Διαιτητές: Τσολάκος, Τηγάνης 

Περιστεριώνας (Βιδάλης): Βιδάλης 2, Πάντζι, Σακελαρόπουλος, Χάλαρης, Καμολίνος, Χαρικιόπουλος 2, Μπον Σ. 4, Σπεντζάρης 13(2), Δεσύπρης, Τσουλάι 3(1), Μπον Ν. 12, Τζες 14(2). 

Ηράκλειο ΟΑΑ (Μακράκης): Βογιατζάκης 9(1), Καραδεμήρης, Περαντωνάκης 25(4), Κουβαράκης 3, Θαλασσινός 4, Γκίζης 5(1), Καραπάνος 3, Κατσαράκης 1, Καραμβάλης 2, Καρεφυλάκης 2, Κοντογεωργής, Γενιτσαρίδης.  

 

Αναγέννηση-Κάλυμνος 58-61

Δεκάλεπτα: 15-15, 27-29,47-41, 58-61

Διαιτητές: Τσαχάνης, Σπυρόπουλος

Αναγέννηση (Μαραθοκαμπίτης): Αστυπαλιώτης, Ρώση 8(2), Μαραθοκαμπίτης 9(1), Χρυσάκης 6(2), Παπαθεοφάνους, Κουκουλής, Τσιβεριώτης 19(1), Βακιάρος 4(1), Πασάι, Τσώνης 8, Μηχαϊλίδης 2, Τριανταφυλλου.  

Κάλυμνος (Καλαϊτζίδης): Τρικοίλης Ν., Χειλάς, Κουλιανός 26(2), Σισώης 11(1), Πελεκάνος, Οικονόμου, Ηλιάδης, Ρογαλίδης 6(1), Κουρσιώτης, Λαμπρινός 12(2), Πλάτσης, Τρικοίλης Σ. 3(1).

 

Αίολος-Ίωνες 46-37

Δεκάλεπτα: 12-7, 20-27, 35-38, 46-37

Διαιτητές: Μπούκας, Γαρίνη

Αίολος (Γιαννίκος ): Κουτσκούδης Δ., Ζερβάκης 3, Τζωρτζάτος, Τσίκλος 5(1), Μισαηλίδης 20(3), Κουτσκούδης Σ., Λημναίος 10, Τοκμακίδης, Χατζηγιάννης, Τσουκαλοχωρίτης, Λαμπρινίδης 4, Δουμούζης 4.   

Ίωνες (Λαγός): Γεόμελος, Πατελίδας, Καρατζάννος 10(1), Κουφοπαντελής, Στακιάς 6, Ντίμπρα, Σεραφείμ 8(1), Σουσουρής 10(1), Μανές 3, Ψαλτάκης. 

 

Το πανόραμα των αγώνων 

15/6

Ηράκλειο-Αναγέννηση 72-79

Κάλυμνος-Αίολος 34-57

Ίωνες-Περιστεριώνας 71-42

 

16/6

Περιστεριώνας-Ηράκλειο 48-57

Αναγέννηση-Κάλυμνος 58-61

Αίολος-Ίωνες 46-37

 

17/6

14.00 Κάλυμνος-Περιστεριώνας

16.00 Ηράκλειο-Ίωνες

18.00 Αίολος-Αναγέννηση

 

18/6

11.00 Ηράκλειο-Αίολος

13.00 Ίωνες-Κάλυμνος

15.00 Περιστεριώνας-Αναγέννηση

 

19/6

10.00 Κάλυμνος-Ηράκλειο

12.00 Αναγέννηση-Ίωνες

14.00 Αίολος-Περιστεριώνας

 

Βαθμολογία

1. Αίολος 4 

2. Ίωνες 3

3. Αναγέννηση 3  

4. Ηράκλειο 3

5. Κάλυμνος 3

6. Περιστεριώνας 2

επιστροφή στην κορυφή