Menu

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ Φάση - Γ΄ Όμιλος (4η μέρα)

Κατά την τέταρτη μέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

                                   

Ηράκλειο ΟΑΑ - Αίολος 54-44

Δεκάλεπτα: 10-9, 23-20, 34-33, 54-44

Διαιτητές: Καραβίτης, Παπαδόπουλος Χ.

Ηράκλειο ΟΑΑ (Μακράκης): Βογιατζάκης, Καραδεμήρης, Περαντωνάκης 24(6), Κουβαράκης 5(1), Θαλασσινός 2, Γκίζης 18(1), Καραπάνος, Κατσαράκης, Καραμβάλης, Καρεφυλάκης 4, Κοντογεωργής, Γενιτσαρίδης 1. 

Αίολος (Γιαννίκος ): Κουτσκούδης Δ., Ζερβάκης 6(2), Τζωρτζάτος, Τσίκλος 2, Μισαηλίδης 14(2), Κουτσκούδης Σ., Λημναίος 10, Τοκμακίδης, Χατζηγιάννης, Τσουκαλοχωρίτης, Λαμπρινίδης 8, Δουμούζης 4.  

 

Ίωνες - Κάλυμνος 45-71

Δεκάλεπτα: 17-24, 22-39, 37-58, 45-71

Διαιτητές: Μηλαπίδης, Γαρίνη

Ίωνες (Λαγός): Γεόμελος, Πατελίδας 2, Καρατζάννος 12(1), Κουφοπαντελής, Στακιάς 21(3), Ντίμπρα 4, Σεραφείμ 2, Σουσουρής, Μανές 4, Ψαλτάκης.

Κάλυμνος (Καλαϊτζίδης): Τρικοίλης Ν., Χειλάς, Κουλιανός 6, Σισώης 9(1), Πελεκάνος 6, Οικονόμου, Ηλιάδης 5(1), Ρογαλίδης 24(4), Κουρσιώτης, Λαμπρινός 7(1), Πλάτσης 2, Τρικοίλης Σ. 7(1).

 

Περιστεριώνας - Αναγέννηση 34-44

Δεκάλεπτα: 12-14, 21-23, 23-36, 34-44

Διαιτητές: Ραχιώτης, Τεφτίκης

Περιστεριώνας (Βιδάλης): Βιδάλης 6, Πάντζι 6(2), Σακελαρόπουλος, Χάλαρης 2, Καμολίνος, Χαρικιόπουλος 2, Μπον Σ. 3, Σπεντζάρης 2, Δεσύπρης 2, Τσουλάι 7(1), Μπον Ν., Τζες 4.

Αναγέννηση (Μαραθοκαμπίτης): Αστυπαλιώτης 3(1), Ρώση 2, Μαραθοκαμπίτης 8(1), Χρυσάκης 2, Παπαθεοφάνους, Κουκουλής, Τσιβεριώτης 15(1), Βακιάρος 6, Πασάι, Τσώνης 6, Μηχαϊλίδης, Τριανταφύλλου. 

 

Το πανόραμα των αγώνων

15/6

Ηράκλειο-Αναγέννηση 72-79

Κάλυμνος-Αίολος 34-57

Ίωνες-Περιστεριώνας 71-42

 

16/6

Περιστεριώνας-Ηράκλειο 48-57

Αναγέννηση-Κάλυμνος 58-61

Αίολος-Ίωνες 46-37

 

17/6

14.00 Κάλυμνος-Περιστεριώνας 59-45

16.00 Ηράκλειο-Ίωνες 54-46

18.00 Αίολος-Αναγέννηση 41-45

 

18/6

Ηράκλειο-Αίολος 54-44

Ίωνες-Κάλυμνος 45-71

Περιστεριώνας-Αναγέννηση 34-44

 

19/6

10.00 Κάλυμνος-Ηράκλειο

12.00 Αναγέννηση-Ίωνες

14.00 Αίολος-Περιστεριώνας

 

Βαθμολογία

1. Κάλυμνος 7

2. Αναγέννηση 7 

3. Ηράκλειο 7

4. Αίολος 6

5. Ίωνες 5

6. Περιστεριώνας 4

επιστροφή στην κορυφή