Menu

Κύπελλο Ανδρών 2019-2020

                          Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 2019-2020


Α' Φάση - 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 18/09/2019

1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ   70-64
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ   84-98
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ   79-81
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ   73-68
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ   / 20 Σεπτεμβρίου / 84-65
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   72-49
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ   73-68
08. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ   64-77

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ   93-83
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ   73-44
11. ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ   68-83
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ   71-62
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ   66-73
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ   74-83
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ   89-76
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   56-68

Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019

17. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ   77-94
18. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ- ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ   63-111
19. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ   60-76
20. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ   74-79
21. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ- ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ   49-85
22. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ   65-82
23. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ- ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ   62-58
24. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ   20-0
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ   60-73
26. ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   56-90
27. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ   73-79
28. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   81-71
29. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ   73-88
30. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ   60-45
31. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ  58-64
32. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ   83-82

Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 25/09/2019

33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ   76-91
34. ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ   93-89
35. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ   77-66
36. ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ   93-96
37. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ   80-87
38. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ   64-91
39. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ   65-59
40. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ   71-77

B' Φάση - 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019

41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ   73-79
42. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ(ΛΑΥΡΙΟ)   56-79
43. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.   67-77
44. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ   87-76
45. ΑΡΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   63-64
46. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ   62-81
47. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ   71-80
48. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ   90-73

B' Φάση - 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019

49. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ   93-72
50. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ(ΛΑΥΡΙΟ) / Δευτέρα 14-10-19 /  73-56
51. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. / Τρίτη 15-10-19 /  63-83
52. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ / Τρίτη 15-10-19 /  81-70

B' Φάση - 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019

53. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΟΔΟΥ - 6/11/2019-  75-65
54. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.  95-75

Γ' Φάση - Προημιτελικοί Αγώνες - Κυριακή 10/11/2019

55. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΠΑΟΚ   81-66
56. ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ   81-79
57. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)   57-51
58. ΑΕΚ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ   71-61

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες - Τετάρτη 12/02/2020

59.  ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
60.  ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΕΚ

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 16/02/2020 

61. 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Κύπελλο Ανδρών 2018-2019
επιστροφή στην κορυφή