Menu

Πανελλήνια Πρωταθλήματα: Πρεμιέρα για Παίδες – Κορασίδες

 

Τζάμπολ στη Β’ φάση των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παίδων και Κορασίδων γίνεται αύριο (15/4), σε τρειςαπό τους έξι συνολικά ομίλους.

Στους Παίδες η αρχή θα γίνει από με τον Α’ Όμιλο στο ΚΓ Νεάπολης στη Θεσσαλονίκης (15/4) και τον Γ’ Όμιλο στο βοηθητικό του ΟΑΚΑ (16/4). Αντίστοιχα, στις κορασίδες ο Α’ Όμιλος θα φιλοξενηθεί στη Σταυρούπολη στη Θεσσαλονίκη και ο Γ’ Όμιλος στο βοηθητικό του ΟΑΚΑ. Ο Β’ Όμιλος Παίδων θα φιλοξενηθεί 1-3 Μαϊου στην Κόρινθο και ο Β’ Όμιλος Κορασίδων 17-19 Απριλίου στο Κιάτο. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

Πανελλήνιο Παίδων: Β’ Φάση - Πρόγραμμα

Α΄ Ομιλος, Νεάπολη Θεσσαλονίκης
Τετάρτη 15/04/2015
Νεάπολης    15.30    Πιερικός Αρχέαλος – Σπάρτακος Λάρισας
Νεάπολης    17.15    ΦΟ Πρωτέας  – ΑΟΚ Ικαροι Σερρών
Πέμπτη    16/04/2015
Νεάπολης    15.30    ΑΟΚ Ικαροι Σερρών – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
Νεάπολης    17.15    Σπάρτακος Λάρισας– ΠΟ Ν. Μουδανιών
Παρασκευή 17/04/2015
Νεάπολης    15.30    ΠΟ Ν. Μουδανιών - ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών
Νεάπολης    17.15    ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΦΟ Πρωτέας
Σάββατο 18/04/2015
Νεάπολης    13.30    ΦΟ Πρωτέας – ΠΟ Ν. Μουδανιών
Νεάπολης    15.15    ΑΟΚ Ικαροι Σερρών – Σπάρτακος Λάρισας
Κυριακή 19/04/2015
Νεάπολης    17.30    ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
Νεάπολης    19.15    Σπάρτακος Λάρισας – ΦΟ Πρωτέας

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ, Κόρινθος
Παρασκευή 01/05/2015
Κορίνθου    17.00    ΕΑ Προμηθέας 2014 – ΚΑΟΚ Παλαίμων
Κορίνθου    19.00    ΑΕ Δόξα Λευκ. .– ΣΑΚ Ο Άτλας
Σάββατο 02/05/2015    
Κορίνθου    17.00    ΣΑΚ Ο Άτλας-ΕΑ Προμηθέας 2014
Κορίνθου     19.00    ΚΑΟΚ Παλαίμων – ΑΕ Δόξα Λευκ.
Κυριακή 03/05/2015    
Κορίνθου    11.00    ΕΑ Προμηθέας 2014 – ΑΕ Δόξα Λευκ.
Κορίνθου     13.00   ΣΑΚ Ο Άτλας–ΚΑΟΚ Παλαίμων

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ, OAKA
  Πέμπτη 16/04/2015
17.00    ΑΕΕ Παναγίτσας – ΓΣ Εργοτέλης
19.00    ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης-ΓΣ Διαγόρας 

Παρασκευή 17/04/2015
17.00   ΑΕΕ Παναγίτσα – ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης
19.00    ΓΣ Εργοτέλης – ΓΣ Διαγόρας
Σάββατο 18/04/2015
14.00    ΓΣ Διαγόρας – ΑΕΕ Παναγίτσας
16.00    ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης – ΓΣ Εργοτέλης
 *Αποχώρησε ο Πανναξιακός ΑΟΝ.

 

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β’ Φάση – Το πρόγραμμα

Α’ Όμιλος, Σταυρούπολη

Τετάρτη 15/04/2015

Σταυρούπολης 15.30 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΣΠ Ασπίς Ξάνθης

Σταυρούπολης 17.15 ΑΣ Πανεδεσσαϊκός – ΓΑΣ Απόλλων Πτ.

Πέμπτη 16/04/2015

Σταυρούπολης  15.30 Απόλλων Πτ. - ΠΟ Ν. Μουδανιών

Σταυρούπολης  17.15 ΑΣΠ Ασπίς Ξάνθης – Τιτάνες Παλαμά

Παρασκευή 17/04/2015

Σταυρούπολης  15.30 Τιτάνες Παλαμά - ΓΑΣ Απόλλων Πτ.

Σταυρούπολης  17.15     ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΣ Πανεδεσσαϊκός

Σάββατο 18/04/2015

Σταυρούπολης  13.30    ΑΣ Πανεδεσσαϊκός - Τιτάνες Παλαμά

Σταυρούπολης  15.15     ΓΑΣ Απόλλων Πτ. - ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης

Κυριακή 19/04/2015

Σταυρούπολης  17.30     Τιτάνες Παλαμά - ΠΟ Ν. Μουδανιών

Σταυρούπολης  19.15     ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΑΣ Πανεδεσσαϊκός

 

Β’ Όμιλος, Κιάτο

Παρασκευή 17/04/2015

1ο Γυμνάσιο Κιάτου  17.00           Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ - Εσπερος ΑΟΠΑ

1ο Γυμνάσιο Κιάτου       19.00     ΑΣ Νίκη Λευκ.  - ΑΟ Αρατος Κιάτου

Σάββατο 18/04/2015

1ο Γυμνάσιο Κιάτου       16.00     ΑΟ Αρατος Κιάτου – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

1ο Γυμνάσιο Κιάτου  18.00           Εσπερος - ΑΣ Νίκη Λευκ.

Κυριακή 19/04/2015

1ο Γυμνάσιο Κιάτου   10.00          Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ – ΑΣ Νίκη Λευκ.

1ο Γυμνάσιο Κιάτου       12.00     ΑΟ Αρατος Κιάτου – Εσπερος ΑΟΠΑ

 

Γ΄ Όμιλος, ΟΑΚΑ

Τετάρτη 15/04/2015

13.00     ΑΠΑΣ Χαλκίδας – ΑΣ Αιγέας

15.00     ΑΟ Πάρου – ΓΣ Διαγόρας Ρόδου

Πέμπτη 16/04/2015

13.00     ΑΣ Αιγέας – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

15.00     ΓΣ Διαγόρας Ρόδου – Απας Χαλκίδας

Παρασκευή 17/04/2015

13.00     ΑΠΑΣ Χαλκίδας – ΑΟ Πάρου

15.00     ΑΟΝΑ Ηρόδοτος -  ΓΣ Διαγόρας Ρόδου

Σάββατο 18/04/2015

10.30     ΓΣ Διαγόρας Ρόδου - ΑΣ Αιγέας

12.00     ΑΟ Πάρου – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

Κυριακή 19/04/2015

10.00     ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΠΑΣ Χαλκίδας

12.00     ΑΣ Αιγέας – ΑΟ Πάρου

 

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΤρίτη, 14 Απριλίου 2015 14:41
επιστροφή στην κορυφή