Menu

Πανελλήνιο Νεανίδων: Τζάμπολ αύριο στη Βούλα

Αρχίζει αύριο στο κλειστό Γυμναστήριο Βούλας «Γ.Γεννηματάς» η τελική φάση του 30ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων. Οι αγώνες θα ολοκληρωθούν την Κυριακή 8 Μαΐου και συμμετέχουν ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας, ΑΟΝΑ Ηρόδοτος, Απόλλων Πτολεμαΐδας, ΑΣ Άρης, ΓΕ Άμιλλα 2000 και Παναθηναϊκός ΑΟ. 

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

Τετάρτη 4 Μαΐου 2016

16.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας  – Απόλλων Πτολεμαΐδας

19.30 Τελετή Έναρξης

20.00 ΓΕΑ Άμιλλα - ΑΣ Άρης

Πέμπτη 5 Μαΐου 2016

16.00 Απόλλων Πτολεμαΐδας – Παναθηναϊκός ΑΟ

18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΓΕΑ Άμιλλα

20.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΣ Άρης

Παρασκευή 6 Μαΐου 2016

15.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

17.00 ΓΕΑ Άμιλλα – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

19.00 ΑΣ Άρης – Απόλλων Πτολεμαΐδας

Σάββατο 7 Μαΐου 2016

14.00 ΓΕΑ Άμιλλα – Παναθηναϊκός ΑΟ

16.00 Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΣ ΑΡΗΣ

Κυριακή 8 Μαΐου 2016

09.30 Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΓΕΑ Άμιλλα

11.30 ΑΣ Άρης – Παναθηναϊκός ΑΟ

13.30 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

15.00 Απονομές

 

Οι συνθέσεις των ομάδων που θα πάρουν μέρος στο 30ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων είναι:

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

4. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ         2000 1.80  2

5. ΚΑΡΑΛΗ ΣΑΒΙΝΑ      2001 1.70  1

6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ     1999 1.76  1-2

7. ΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   1999 1.72  1-2

8. ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ        1998 1.77  1

9. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      2000 1.86  4

10. ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      2000 1.84  5

11. ΡΑΤΖΑ ΙΒΑΝΑ         1999 1.86  2-3

12. ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΡΕΝΙΑ  1998 1.80  1-2

13. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ    1999 1.83  3-4

14. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΥ    1999 1.89  5

15. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     1998 1.87  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΣΟΦΤΣΗΣ ΘΑΝΟΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4.ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ      2000 1.67  3-4

5.ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       2002 1.65  1

6. ΣΟΦΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ         1998 1.71  3

7. ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2000 1.70  1-2

8. ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΙΑΣΕΜΗ  1999 1.72  2-3

9. ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ        1999 1.70  1-2

10. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ          2000 1.74  4-5

11. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  1999 1.83  4-5

12. ΝΙΧΛΟΥ ΜΑΡΙΑ      2000 1.68  2

13. ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ     1998 1.70  2-3

14. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ       2000 1.75  3-4

15. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999   1.80  4-5

16. ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998     1.66  1

17. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ        2001 1.65  1

18. ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ         2001 1.80  4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ        

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

4. ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ        2002 1.75  2-3

5. ΚΟΤΖΑΪΤΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ        2000 1.75  1

6. ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ       2001 1.62  1-2

7. ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ        2001 1.68  1-2

8. ΒΥΡΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 1.76  2-3

9. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     1998 1.75  1-2

10. ΣΙΔΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ   2001 1.74  3-4

11. ΧΑΙΝΤΑΡΙ ΕΡΙΣΕΛΝΤΑ      2000 1.78  2-3

12. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ        2000 1.79  4-5

13. ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     1998 1.78  4-5

14. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΒΑΪΑ  1998 1.85  4-5

15. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   1999 1.84  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ   

ΑΣ ΑΡΗΣ

4. ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ   1999 1.66  1

5. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ        1998 1.77  1-2

7. ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΒΙΒΗ         1998 1.79  3

8. ΚΑΤΣΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ       1998 1.92  5

9. ΤΣΙΝΕΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  1999 1.76  2-3

10. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΣΟΦΙΑ           2001 1.66  1-2

11. ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ ΒΑΣΩ          1998 1.80  4

12. ΒΑΝΤΣΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ       2001 1.79  3

13.ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ         1998 1.86  4-5

14. ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΑ ΡΩΞΑΝΗ          2000 1.90  4-5

15. ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ        2000 1.7    4-5

16. ΤΣΙΝΕΚΕ ΕΛΕΝΑ     1999 1.74  1-2

17. ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ         1999 1.73  1-2

-        ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ       2000 1.85  4-5

-        ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ         2000 1.76  3

-        ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ    2001 1.75  3

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΜΑΡΒΑΚΗΣ ΣΙΜΟΣ, ΑΤΑΚΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

4. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ   2004 1.55  2-3

5. ΜΑΝΙΑΤΑ ΝΕΦΕΛΗ  1998 1.65  2-3

6. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     1998 1.82  1

7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ       2000 1.65  2-3

8. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ        1998 1.77  4-5

9. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     2002 1.70  1-2

10. ΚΟΚΚΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ          2000 1.70  3-4

11. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ         2001 1.72  4-5

12. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ       2000 1.70  4-5

13. ΓΚΑΤΖΙΩΛΗ ΖΩΗ    2004 1.68  3-4

14. ΜΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ     2004 1.68  1

15. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  2000 1.80  5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

4. ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         2000 1.76  1-2

5. ΒΕΛΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ         1998 1.70  2

6. ΣΤΟΥΠΑ ΝΕΦΕΛΗ    1999 1.84  4-5

7. ΦΡΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     1-2    1999 1,74

8. ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΛΠΙΔΑ    1998 1.73  1-2

9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ          1999 1.76  3-4

10. ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΟΥ ΖΩΗ        1999 1.78  4-5

11. ΣΕΛΟΥΛΗ ΝΑΓΙΑ    1999 1.78  3

12. ΤΣΙΝΑΣΑ ΣΥΝΘΙΑ ΕΖΕΤΖΑ         2001 1.88  5

13. ΠΡΑΠΑ ΙΣΜΗΝΗ    2000 1.75  1-2

14. ΚΑΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ         2000 1.77  4

15. ΤΣΕΤΑ ΦΙΛΙΤΣΑ       2000 1.74  1-2

17. ΚΥΡΙΟΥ ΧΑΡΑ          2000 1.72  2

18. ΠΙΣΠΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ   1998 1.74  2-3

19. ΜΟΥΡΙΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ      2001 1.74  1-2

20. ΓΡΥΛΛΙΑ ΕΛΙΖΑ       2000 1.86  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ – ΗΛΙΑΣ ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ

επιστροφή στην κορυφή