Menu

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Εφήβων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2016-2017 

 

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

                                             2.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

                                             3.   ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

                                             4.   ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          

         5.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΧ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

08/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

09/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΣΚΑΘ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

10/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ - ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΕΣΚΑΘ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

11/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΕΣΚΑΘ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

12/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΣΚΑΘ - ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

 

                      

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

 

                                             1.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

                                             2.   ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

                                             3.   ΑΟ ΚΙΑΤΟΥ «ΑΡΑΤΟΣ 1893»

                                             4.  ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

08/04/2017

 

 

 

 

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. – ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

ΕΣΚΑΗ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

 

09/04/2017

 

 

 

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ.

ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ – ΕΣΚΑΗ

 

 

10/04/2017

 

 

 

 

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. – ΕΣΚΑΗ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

 

 

 

 

 

                                                                                        Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΘΗΝΑ (ΜΕΤΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

 

  1. ΓΣ ΙΤΕΑΣ
  2. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
  3. ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
  4. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
  5. ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

     

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

08/04/2017

 

ΜΕΤΣ

15.00

17.00

 

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

 

 

09/04/2017

 

ΜΕΤΣ

 

14.00

16.00

 

ΓΣ ΙΤΕΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

 

10/04/2017

 

ΜΕΤΣ

14.00

16.00

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

 

11/04/2017

 

ΜΕΤΣ

12.00

14.00

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

12/04/2017

 

ΜΕΤΣ

10.00

12.00

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

επιστροφή στην κορυφή