Menu

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Παίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

                                             2.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

                                             3.   ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

                                             4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ

                                             5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΧ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

19/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΕΚΑΣΚΕΜ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

20/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΕΣΚΑΘ

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΚΑΣΚΕΜ

21/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΚΕΜ – ΕΚΑΣΧ

ΕΣΚΑΘ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

22/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ – ΕΣΚΑΘ

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

23/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΣΚΑΘ – ΕΚΑΣΚΕΜ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ - ΕΚΑΣΧ

 

                                                                                           Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

                                             2.   ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

                                             3.   ΠΣ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ «Η ΔΟΞΑ»

                                         4.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

29/04/2017

 

 

17.00

19.00

 

 

ΕΣΚΑΗ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ -ΕΣΚΑΒΔΕ

 

30/04/2017

 

 

17.00

19.00

 

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΚΑΗ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

 

01/05/2017

 

 

10.00

12.00

 

ΕΣΚΑΗ - ΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

 

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ (ΜΕΤΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.    ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

2.    ΑΟ ΚΥΔΩΝ

3.    ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ

4.    ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

5.    ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

19/04/2017

ΜΕΤΣ

15.00

17.00

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

ΕΣΚΚ – ΕΣΚΑΣΕ

20/04/2017

ΜΕΤΣ

14.00

16.00

ΕΣΚΑΣΕ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΕΣΚΚ

21/04/2017

ΜΕΤΣ

14.00

16.00

ΕΣΚΚ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

22/04/2017

ΜΕΤΣ

12.00

14.00

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΕΣΚΑΣΕ

23/04/2017

ΜΕΤΣ

10.00

12.00

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΕΣΚΚ

ΕΣΚΑΣΕ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ

επιστροφή στην κορυφή