Menu

24ο Πανελλήνιο Κορασίδων: Αυλαία αύριο στα Γρεβενά

Αρχίζει αύριο στα Γρεβενά η τελική φάση του 24ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων που συνδιοργανώνεται από την ΕΟΚ, τ
ην ΕΚΑΣΔΥΜ τον Δήμο και τον Πρωτέα Γρεβενών. Τα ρόστερ των ομάδων, το πρόγραμμα των αγώνων και όλοι οι πρωταθλητές μέχρι σήμερα είναι τα εξής:

Τα ρόστερ των ομάδων

ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

4 ΚΟΚΚΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2000 1.65 3
5 ΜΑΝΙΑΤΑ ΝΕΦΕΛΗ 1998 1.60 1-2
6 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 1.83 1-2-3
7 ΡΕΠΠΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1998 1.60 3
8 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ 1998 1.68 3
9 ΚΑΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 1.70 4
10 ΜΠΟΡΟΒΗΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 1.75 4
11 ΤΖΙΤΖΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 1999 1.73 3
12 ΤΡΑΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 1.70 2
13 ΤΡΑΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1997 1.68 4
14 ΚΟΣΚΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 1997 1.83 4-5
15 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1997 1.70 4
16 ΤΡΑΜΠΑ ΑΛΙΚΗ 2000 1.55 1
17 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2000 1.60 1
18 ΚΟΣΤΩΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 1.55 1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΡΗΣ

4 ΚΥΛΑΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 1997 1.72 1
5 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997 1.74 2-3
7 ΙΓΚΛΕΖΟΥ ΒΙΒΗ 1998 1.74 1-2
8 ΚΑΤΣΙΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 1998 1.87 4-5
9 ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ 2000 1.80 3
10 ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ ΒΑΣΩ 1998 1.78 2-3
11 ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ 1999 1.70 2
12 ΞΑΝΘΥΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 1.72 1-2
13 ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 1998 1.83 4-5
14 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1997 1.80 4-5
15 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1997 1.85 4-5
16 ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1999 1.74 3-4
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 1.72 2
19 ΣΙΜΟ ΕΙΡΗΝΗ 1999 1.70 3
20 ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1999 1.62 1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

4 ΚΟΤΖΑΙΤΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1997 1.78 4-5
5 ΚΟΤΖΑΙΤΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ 2000 1.65 1-2
6 ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1997 1.69 1
7 ΚΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997 1.70 2-3
8 ΜΑΝΤΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1997 1.68 2
9 ΓΚΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 1.76 4-5
10 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1998 1.70 2-3
11 ΜΑΝΤΖΟΥ ΧΙΟΝΙΑ 1998 1.74 2
12 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 1998 1.70 2-3
13 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1997 1.78 4-5
14 ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1999 1.75 5
15 ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1999 1.74 3-4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ

ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

4 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 1.72 2-3
5 ΚΩΤΤΗ-ΔΟΜΠΡΕΤΣ ΡΕΝΑΤΑ 1997 1.73 2-3
6 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1997 1.71 3
7 ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 1.63 2
8 ΒΙΝΤΣΙΛΑΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 1.69 1-2
9 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1997 1.64 2
10 ΒΙΝΤΣΙΛΑΙΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ 1998 1.76 4-5
11 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ 1998 1.70 1-2
12 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΑ 1998 1.76 4-5
13 ΣΤΑΘΕΛΟΥ ΖΩΗ 1997 1.69 2-3
14 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2000 1.66 2-3
15 ΒΑΒΟΥΛΑ ΦΛΩΡΑ 1997 1.63 1
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4 ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΓΩΓΩ 1998 1.62 1-2
5 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 1.70 4-5
6 ΣΑΠΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1998 1.70 3-4
7 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 1997 1.71 2-3
8 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 1.65 3-4
9 ΠΑΣΠΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1997 1.69 3-4
10 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1999 1.70 1-2
11 ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ 1998 1.62 2-3
12 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΑ 1999 1.75 4-5
13 ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1998 1.64 2-3
14 ΚΑΡΛΑΦΤΗ ΡΕΝΙΑ 1998 1.79 2-3
15 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 1.83 4-5
16 ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΙΑΣΕΜΗ 1999 1.62 2-3
17 ΝΙΧΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 1.62 2-3
18 ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2000 1.58 1-2

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 1.75 1-2
5 ΛΕΜΠΕΣΗ ΣΤΕΛΛΑ 1998 1.70 2
6 ΛΕΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 1998 1.72 2
7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1997 1.80 3-4
8 ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1998 1.70 1
9 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 1.82 3-4
10 ΜΑΛΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 1.77 2-3
11 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ –ΜΑΡΙΑ 1997 1.72 1-2
12 ΣΩΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1997 1.80 3-4
13 ΣΟΥΛΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 1.70 2
14 ΤΣΕΛΕΠΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ ΕΛΕΝΗ 1998 1.75 4
15 ΚΑΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 1997 1.85 5
16 ΖΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 1.62 1
17 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 1.75 4
18 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 1.60 1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΟΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Το πρόγραμμα των αγώνων

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/06/2013

16.00 ΑΕΣ ΕΝ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΣ
18.00 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤ.
19.30 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
20.00 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 27/06/2013

16.00 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
18.00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤ. – ΑΕΣ ΕΝ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
20.00 ΑΡΗΣ ΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/06/2013

16.00 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤ.
18.00 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΡΗΣ ΑΣ
20.00 ΑΕΣ ΕΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/06/2013

15.00 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
17.00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤ. – ΑΡΗΣ ΑΣ
19.00 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΣ ΕΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/06/2013

10.00 ΑΡΗΣ ΑΣ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ.
12.00 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΕΣ ΕΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
14.00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤ. – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
15.30 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

Η χρυσή βίβλος των πρωταθλητών

1989-90: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
1990-91: ΑΟ Αρετσου
1991-92: ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
1992-93: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
1993-94: ΓΣ ΒΟΛΟΥ
1994-95: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
1995-96: ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
1996-97: ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
1997-98: ΔΑΣ ΆΝΩ ΛΙΩΣΙΩΝ
1998-99: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 ΗΛΙΙΟΥΠΟΛΗΣ
1999-00: ΙΦΙΤΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
2000-01: ΔΑΣ ΆΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
2001-02: ΜΕΝΤ
2002-03: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2003-04: ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
2004-05: ΑΡΗΣ
2005-06: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
2006-07: ΔΑΣΑΛ ΆΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
2007-08: ΔΑΣΑΛ ΆΝΩ ΛΙΩΣΙΩΝ
2008-09: ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
2009-10: ΠΑΟΚ
2010-11: ΠΑΟΚ
2011-12: ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
επιστροφή στην κορυφή