Menu

Πανελλήνιο Εφήβων: Το πρόγραμμα της Β’ και της τελικής φάσης

Α’ Όμιλος (ΚΓ Νεάπολης)

Σωματεία

1.ΓΣ Ελευθερούπολης

2.ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

3.ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

4.Αιολικός Βόλου

5.ΠΟ Ν. Μουδανιών

6.ΑΓΣ Ιωαννίνων

Το πρόγραμμα

31.03.2018

13.30 Αιολικός-Ν. Μουδανιά

15.15 Διόσκουροι-Ελευθερούπολη

17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΑΓΣ Ιωαννίνων

01.04.2018

14.30 Ν. Μουδανιά-Διόσκουροι

16.15 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αιολικός

18.00 Ελευθερούπολη-Πιερικός Αρχέλαος

02.04.2018

12.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ν. Μουδανιά

14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Διόσκουροι

16.00 Αιολικός-Ελευθερούπολη

03.04.2018

12.00 Ν. Μουδανιά-Πιερικός Αρχέλαος

14.00 Ελευθερούπολη-ΑΓΣ Ιωαννίνων

16.00 Διόσκουροι-Αιολικός

04.04.2018

12.00 Ελευθερούπολη-Ν. Μουδανιά

14.00 Αιολικός-Πιερικός Αρχέλαος

16.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Διόσκουροι

Β’ Όμιλος (ΚΓ Λεχαιου)

Σωματεία

1.ΑΣΠ Προμηθέας

2.ΚΟΜ Πελασγός

3.ΚΑΟ Κορίνθου

4.ΓΕ Αλέξανδρος Ν. Αρτάκης

Το πρόγραμμα

31.03.2018

17.00 ΓΕ Αλέξανδρος-ΚΑΟ Κορίνθου

19.00 Προμηθέας-Πελασγός

01.04.2018

16.00 Πελασγός-ΓΕ Αλέξανδρος

18.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Προμηθέας

02.04.2018

13.00 ΓΕ Αλέξανδρος-Προμηθέας

15.00 Πελασγός-ΚΑΟ Κορίνθου

Γ’ Όμιλος (ΚΓ Χαϊδαρίου)

Σωματεία

1.Ηράκλειο ΟΑΑ

2.ΑΟ Κολοσσός Ρόδου

3.ΦΟ Βροντάδου

4.ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης

5.ΑΟ Πολυκράτης

Το πρόγραμμα

31.03.2018

15.00 Βροντάδου-Αίολος Μυτ.

17.00 Ηράκλειο-Πολυκράτης

01.04.2018

14.00 Κολοσσός Ρ.-Ηράκλειο

16.00 Πολυκράτης-Βροντάδου

02.04.2018

14.00 Αίολος Μυτ.-Πολυκράτης

16.00 Βροντάδου-Κολοσσός Ρ.

03.04.2018

11.00 Ηράκλειο-Βροντάδου

13.00 Κολοσσός Ρ.-Αίολος Μυτ.

04.04.2018

10.00 Πολυκράτης-Κολοσσός Ρ.

12.00 Αίολος Μυτ.-Ηράκλειο

Η τελική Φάση (ΚΓ Χερσονήσου)

Σωματεία

1.Νικητής Α’ Ομίλου

2.Νικητής Β’ Ομίλου

3.Νικητής Γ’ Ομίλου

4.ΑΕΚ

5.Πρωταθλητής ΕΣΚΑΝΑ

6.Άρης

Το πρόγραμμα

11.04.2018

16.00 Νικητής Β-Άρης

18.00 ΑΕΚ-Νικητής Α

19.30 Τελετή Έναρξης

20.00 ΕΣΚΑΝΑ-Νικητής Γ

12.04.2018

16.00 Άρης-ΑΕΚ

18.00 Νικητής Γ-Νικητής Β

20.00 Νικητής Α-ΕΣΚΑΝΑ

13.04.2018

15.00 Νικητής Γ-Άρης

17.00 ΕΣΚΑΝΑ-ΑΕΚ

19.00 Νικητής Β-Νικητής Α

14.04.2018

14.00 Άρης-ΕΣΚΑΝΑ

16.00 Νικητής Α-Νικητής Γ

18.00 ΑΕΚ-Νικητής Β

15.04.2018

11.00 Νικητής Α-Άρης

13.00 Νικητής Β-ΕΣΚΑΝΑ

15.00 Νικητής Γ-ΑΕΚ

16.30 Τελετή Λήξης

 

επιστροφή στην κορυφή