Menu

Κύπελλο Γυναικών: Α’ Φάση -3η Αγωνιστική

Συνεχίστηκε σήμερα το Κύπελλο Γυναικών με τις αναμετρήσεις 3ης Αγωνιστικής της Α’ Φάσης.

Αποτελέσματα

1ος Όμιλος
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αγ. Παρασκευή 72-46
Παναθηναϊκός-Ηλιούπολη 81-64

2ος Όμιλος
Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πυλαία 50-56
Αστέρας Ιπ.-Παναθλητικός 73-52

Αναλυτικά τα παιχνίδια

1ος Ομιλος

Παναθηναϊκός – Ηλιούπολη 81-64
Διαιτητές: Ορφανός Ιορδ.-Κομιανός
Δεκάλεπτα: 15-18,35-33, 58-49, 81-64
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Καντζιλιέρης): Ακρίβου, Μούλη 23, Κοίλια  Π. 4, Κοίλια Ν.  3 (1), Καλαμπάκου 25 (4), Ευαγγελάτου 2, Αρβανίτη, Σλούκα 6, Σιγάλα 2, Βασιλάκη, Εζέτζα 16, Τριανταφύλλου.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Γερεουδάκης): Δασκαλοπούλου 10, Τζουγκράκη 10, Γούλα Π., Καββαδά 7, Νεαρχάκου 2, Γούλα Φ., Δανδουλάκη 6, Στεφάνου 8, Παπαδοπούλου, Οικονομίδου 19, Αλεξανδρίδου 2.

Κρόνος Αγ. Δημ. – Αγία Παρασκευή 72-46
Διαιτητές: Λύρας-Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα 21-14, 40-26, 63-33, 72-46
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. : Μποσγανά 5 Βλανη 4, Κιτσιου 6, Βιντζιλαιου 24(1), Τσιχλακη  5, Ρουτση, Γκεργκι 12(2), Τσιμπιδη, Ζουρτσανου, Γασπαρατου 2, Αναστασοπούλου 14.
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Αναγνωστόπουλος): Κλείτσα 5(1), Γρίσπου 11, Τσέρου 12, Πετυχάκη 4, Κούκη 6, Αναγιωννάκη 8, Αμίτση, Ακρίβου, Κοντογιάνη, Παπαντώνη.

2ος Ομιλος
Αστέρας Ιπποδρομίου – Παναθλητικός 73-52

Διαιτητές: Πράττος-Παπαθανασίου
Δεκάλεπτα: 20-8, 37-17, 54-35, 73-52
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ E. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ (Παλαμουτίδου-Ιωαννίδης): Καζαντζή Β. 21(2), Φόρογλου 2, Καζαντζή Στ., Γαβρίλη 7, Μπαλλά 8, Βασιλειάδου 17(1), Ζαμπουρίδου 2, Παπαδοπούλου 12, Αναγνώστου, Καζαντζή Σπ. 4.
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Διαβολεμένου): Αντωνιάδου Σ. 23(1), Κιλαζίδου 13(1), Αθανασιάδου, Γράψα 8(1), Αθανάτου Αρ., Βουζούκου 6,  Σιδηροπούλου, Μπαξεβάνου, Μπαχαρίδου 2, Θωμά.

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – ΑΕ Πυλαίας 50-56
Διαιτητες: Αγραφιώτης-Λαϊδης
Δεκάλεπτα: 12-17, 27-29, 36-38, 50-56
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Κανέλογλου 2, Εμμανουηλίδου 4, Κωστανάκη 4, Τσαλή 1, Πασιούδη, Κουλακιώτη 2, Καλομιτσίνη 14, Τζίκου 10, Τζιότζιου 3, Τσελεμπή, Νάστου 10(1).
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου): Πουλάκη, Αρσένογλου, Ζωγράφου 2, Κατσαμούρη 4, Τσαμπούρη 13(1), Παπαρδέλα 12(2), Τσιανάκα Ε., Πλουμπή, Κωτούλα 21(3), Τσιανάκα Κ. 3(1).

Β' Φάση - Σάββατο ή Κυριακή 20 ή 21/10/2018

21. ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου – Πανιώνιος

22. ΑΣ Νίκη Λευκάδας – Αθηναϊκός ΑΣ Βύρωνα

23. Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

24. Παναθηναϊκός – ΑΕ Πυλαίας

25. ΑΕΟ Πρωτέα Βούλας - ΓΣ Ηρακλής

26. ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας - ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημ.

27. ΓΑΣ Καλυβίων - ΑΟ Σπόρτιγκ

28. ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημ. - ΑΣ Αστέρας Ιπποδρομίου

 

επιστροφή στην κορυφή