Menu

Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 2ης αγων. (13/10)

Δείτε τα αποτελέσματα της δεύτερης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών: 

Ιπποκράτης Κω-Ψυχικό 85-83
Διαιτητές: Κοτσιμπός-Δαρλαμήτσος-Ντάνος (Ξάνθος)
Δεκάλεπτα: 15-19, 25-34, 33-48, 58-58 (κ.α.), 72-72 (α’ πρτ.), 85-83 (β’ πρτ.) 
Ιπποκράτης (Συμεωνίδης): Λάανε 22 (1), Σκούφης 1, Τρύπας, Ναούμης 21 (4), Καλαμπάκας 4, Ασημακόπουλος 10, Χατζηνικόλας, Χαρίσης 17, Μαστόρος 10, Δρόσος. 
Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Ιορδάνου 11 (1), Παναγιωταράς 3 (1), Παπανικολάου 21 (2), Παπαντωνάκος 5 (1), Μάντζαρης 11 (2), Αρσενόπουλος 9 (3), Ντιαλό, Μπασδέκης, Παασόγια 23 (2). 

Χαρίλαος Τρικούπης-Ευρώπη Πευκοχωρίου 61-39
Διαιτητές: Ψαριανός-Τσώνος-Τσαχάκης (Πατσαντζόπουλος)
Δεκάλεπτα: 15-20, 38-32, 61-39, 72-48
Χαρίλαος Τρικούπης (Δημητριάδης): Τζόρτζεβιτς 19, Γυφτάκης, Παπαδιονυσίου 7 (1), Ντόβας 7 (1), Αδαμόπουλος 4, Τσιότρας 2, Σταυρόπουλος 6, Χατζηκυριακίδης 4, Ξηρός 5 (1), Αντωνάκης 2, Γκάτζιος 1, Πολίτης 15 (2). 
Ευρώπη Πευκ. (Μελετιάδης): Αμπατζίδης 3 (1), Τσούκας, Τζουβάρας, Ακεψιμαΐδης 5 (1), Ελευθεριάδης 13, Βελισσαρίου 3 (1), Σαββίδης, Κιτσούλης 6, Καμπουρίδης 6, Γκάτζιας 5, Θεοδωρίδης 1, Μανούσος 6. 

Ιωνικός Νίκαιας-Καστοριά 72-62 
Διαιτητές: Σταματόπουλος-Κατραχούρας-Καλογερόπουλος (Άκελ)
Δεκάλεπτα: 15-15, 33-25, 57-47, 72-62. 
Ιωνικός Ν. (Γούναρης): Βασιλόπουλος 16 (2), Δημητριάδης 2, Μιλεντίγεβιτς 2, Καράμπουλας 7 (1), Πετροδημόπουλος 8, Λιακόπουλος 13 (1), Κομποδιέτας 6 (2), Κατούφας, Σαχπατζίδης, Κανονίδης 12 (2), Τσαγκαράκης 6 (1). 
Καστοριά (Καραγιάννης): Αμπαράς 3 (1), Πετρόπουλος 15 (2), Μελισσαράτος 17 (1), Χονδρογιάννης, Απιδόπουλος, Χρυσόπουλος 9 (1), Ράπτης 8, Βαβάτσικος 5, Καραμανώλης 2, Τζακόπουλος 3 (1). 

Καβάλα-Απόλλων Πάτρας 96-74
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Σιμητόπουλος-Τζίμα (Μπρίγκος)
Δεκάλεπτα: 15-15, 51-36, 72-57, 96-74
Καβάλα (Καραπιπερίδης): Ερεβμπενάζιε 8 (1), Μίτροβιτς 11, Παπαζούδης, Καμάρας 16 (2), Ναούμης 18 (4), Προδρόμου 5, Κουμλελής 5 (1), Πιεβάλιτσα 2, Φλιάτης 3 (1), Σκλήβας 18, Παπάς 6 (2), Σταματογιάννης 4. 
Απόλλων Π. (Βουρνάς): Παπάς 3 (1), Βλάχος, Τζαϊδάς 12, Παπαβασιλόπουλος, Μπέμπης 14 (2), Κασπίρης, Μολφέτας 18 (2), Ζούμπος 10 (2), Μπαζίνας 1, Εζόμο 5, Δημακόπουλος 11. 

Κόροιβος Αμαλιάδας-Μαρούσι 86-72
Διαιτητές: Μαλαμάς-Κυριακόπουλος-Νάστος (Κωστής)
Δεκάλεπτα: 28-16, 51-36, 66-55, 86-72
Κόροιβος Αμ. (Σορώτος): Χείλαρης 13 (1), Καπώνης 9 (1),  Λαμπρόπουλος 11 (2), Μαραγκάκης 2, Γκιουζέλης 5 (1), Λεϊμάνις 20 (4), Θεοδωράκος 14 (3), Τσιάκος 12. 
Μαρούσι (Κεραμιδάς): Κνέζεβιτς, Στασινός 6, Ξυδάς 21 (2), Χατζηδάκης 9, Γκουαλτιέρι, Κανέλλης 7 (2), Λυκογιάννης 4, Σουρλής 9 (1), Παπαγεωργόπουλος 16 (2), Μιχαλούτσος. 

Διαγόρας Δρυοπιδέων-Εθνικός 86-60
Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Γιακείμη-Σπυρόπουλος (Δούκας)
Δεκάλεπτα: 24-10, 49-25, 74-39, 86-60
Διαγόρας Δρ. (Σαμόλης): Καλλίλας, Κουκάς 7 (2), Νίκου 1, Νοέας 5 (1), Μάρτζος 6 (1), Κόκκαλης 8 (2), Τσιώκος 10, Μοτσενίγος 19 (1), Καρασταμάτης 9 (3), Παπαδολιάς 6, Περσίδης 6, Μαχαίρας 9. 
Εθνικός (Παλαιοχωρίτης): Γιατρούδης 2, Βουρλιωτάκης 11, Ασημακόπουλος, Νικολαΐδης 4, Σκιαθίτης 3 (1), Κωτσόπουλος 9 (2), Τζίμης 7 (1), Μίχαλος 6 (1), Κυρίτσης 5 (1), Μπινιάκου, Κοκκορόγιαννης 4, Χουγκάζ 9. 

Ερμής Αγιάς Λάρισας-Αμύντας 75-74
Διαιτητές: Λόρτος-Ευφραιμίδης-Κοϊμτζόγλου (Βαρνάς)
Δεκάλεπτα: 19-16, 45-32, 61-56, 75-74
Ερμής Αγ. (Παππάς): Τσιαμπαλής, Τσιλούλης 15 (3), Σπυρόπουλος 2, Τζόλος 9 (2), Κόμματος 3, Νταλός 3, Τριανταφύλλου 9 (1), Κούκσικς 20 (4), Τόζιος, Βρέττας, Λόλας 14.  
Αμύντας (Ζαβός): Ζούπας 14, Καμπούρης, Τοπάλι 5 (1), Διαμαντόπουλος 10 (2), Καλδής 2, Βαρδιάνος 9 (1), Κερασοβίτης 11 (1), Κουκουνιάς 13 (1), Γκαβανόπουλος 10 (2), Μέλιος. 

Ηρακλής-Καρδίτσα 79-68
Διαιτητές: Μπήτης-Παφίλης-Μπακάλης (Μήτσιου)

Δεκάλεπτα: 13-22, 36-36, 56-53, 79-68. 
Ηρακλής (Χατζηκυριακίδης): Αγγελακόπουλος 8, Αθανασούλας 7 (2), Σοκ 5 (1), Ρουτκάουσκας 8, Πολυτάρχου 6, Φίλλιος, Κακαρούδης 13 (1), Αποστολίδης 2, Μπένας 6, Καλαϊτζίδης 9 (3), Γιαννακίδης 8 (2), Τζουγκαράκης 7. 
Καρδίτσα (Τζήμας): Μόκφορντ, Γράβας 8 (1), Παπαχρήστος, Μαυρογιάννης 3, Παππάς 1, Κακλαμάνος 19 (5), Καρράς 5, Νάκης, Ερμείδης 2, Καλλές 12, Σαριμπαλίδης 6 (2), Μαγκουνής 12 (2). 

Βαθμολογία 
Διαγόρας Δρ. 2-0 (+31)
Ηρακλής 2-0 (+29)
Ιπποκράτης 2-0 (+18)
Ιωνικός Ν. 2-0 (+17)
Χ. Τρικούπης 1-1 (+16)
Κόροιβος 1-1 (+13)
Καβάλα 1-1 (+10)
Ερμής Αγ. 1-1 (-2)
Καστοριά 1-1 (-2)
Μαρούσι 1-1 (-2)
Καρδίτσα 1-1 (-10)
Ευρώπη Πευκ. 1-1 (-21)
Αμύντας 0-2 (-6)
Ψυχικό 0-2 (-20)
Απόλλων Π. 0-2 (-29)
Εθνικός 0-2 (-42)

Επόμενη αγωνιστική (3η, 20/10)
Ευρώπη Πευκοχωρίου-Ιωνικός Νίκαιας
Καστοριά-Καβάλα 
Απόλλων Πάτρας-Κόροιβος Αμαλιάδας 
Μαρούσι-Ηρακλής 
Καρδίτσα-Ιπποκράτης Κω 
Ψυχικό-Διαγόρας Δρυοπιδέων 
Εθνικός-Αμύντας
Ερμής Αγιάς Λάρισας-Χαρίλαος Τρικούπης 


 

Διαβάστε περισσότερα...

Α2 Ανδρών: Ευρώπη Πευκοχωρίου-Ερμής Αγιάς 76-73

Σε εξ αναβολής αγώνα για την πρώτη αγωνιστική της Α2 Ανδρών, η Ευρώπη Πευκοχωρίου επικράτησε 76-73 του Ερμή Αγιάς Λάρισας. 

Ευρώπη Πευκοχωρίου-Ερμής Αγιάς Λάρισας 76-73
Δεκάλεπτα : 19-16, 36-41, 56-56, 76-73
Διαιτητές : Ταρενίδης Σ.-Θεοδώρου-Ταρενίδης Κ  
Ευρώπη Πευκοχωρίου (Μελετιάδης): Αμπατζίδης, Τσούκας, Τζουβάρας 5, Βελισσαρίου 1, Ακεψιμαΐδης 11 (3), Ελευθεριάδης 24 (3),  Σαββίδης, Κιτσούλης 8, Γκάτζιας 11, Μανούσος 12, Καμπουρίδης 4, Μακρής.
Ερμής Αγιάς (Πέρκος) : Τσιαμπαλής 12 (2),  Τσιλούλης 9 (2), Σπυρόπουλος 6, Τζόλος 4, Τόζιος 6,  Τριανταφύλλου 8, Νταλός 2,  Κούκσικς 9(1), Τσούμας , Λόλας 5, Κόμματος 12 (2).  

Επόμενη αγωνιστική (13/10)
Χαρίλαος Τρικούπης-Ευρώπη Πευκοχωρίου 
Ιωνικός Νίκαιας-Καστοριά
Καβάλα-Απόλλων Πάτρας 
Κόροιβος Αμαλιάδας-Μαρούσι
Ηρακλής-Καρδίτσα 
Ιπποκράτης Κω-Ψυχικό 
Διαγόρας Δρυοπιδέων-Εθνικός 
Ερμής Αγιάς Λάρισας-Αμύντας


 

Διαβάστε περισσότερα...

Ανακοινώσεις Επιτροπής Πρωταθλημάτων

-Λόγω κωλύματος του γηπέδου και μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ για την 2η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α2’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών, της 13/10/2018 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί ώρα 18.00 στο Κλειστό γυμναστήριο «ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ».

-Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ για την 4η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α2’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών, αντί της 27/10/2018, θα διεξαχθεί στις 28/10/2018 και ώρα 17.00 στο Κλειστό γυμναστήριο ΚΩ.

- Οι παρακάτω εντός έδρας αγώνες του Σωματείου ΧΑΝΘ για το Πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών, αντί ώρας 17.00 που είχαν αρχικά οριστεί, θα διεξαχθούν ώρα 19.00 στο Αθλητικό Κέντρο της ΧΑΝΘ «ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ»:
3η αγωνιστική     21/10/2018    19.00    ΧΑΝΘ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
15η αγωνιστική    27/01/2019    19.00    ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
19η αγωνιστική    24/02/2019    19.00    ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
 

Διαβάστε περισσότερα...

Α2 Ανδρών: Άδεια για διαδικτυακή μετάδοση

Το ΔΣ τη Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης ενέκρινε τη χορήγηση άδειας στην ιστοσελίδα του σωματείου ΓΣ Ηρακλής για τη ζωντανή διαδικτυακή μετάδοση του αγώνα ΓΣ Ηρακλής-ΑΣ Καρδίτσας στις 13/10/2018 για την Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών 2018/19. Επίσης, ενέκρινε την άδεια για την απευθείας διαδικτυακή μετάδοση του αγώνα ΑΣ Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-ΓΣ Ερμής Αγιάς Λάρισας (10/10/2018) από το basketplus.gr.

Διαβάστε περισσότερα...

Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 1ης αγων. (6/10)

Tα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής στην Α2 Ανδρών: 

Σάββατο 6 Οκτωβρίου

Εθνικός-Ιπποκράτης Κω 69-85
Διαιτητές: Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Τεφτίκης)
Δεκάλεπτα: 14-25, 32-42, 49-67, 69-85
Εθνικός (Παλαιοχωρίτης): Γιατρούδης, Περδικάρης 21, Ασημακόπουλος, Νικολαΐδης 16 (3), Σκιαθίτης 3 (1), Κωστόπουλος 8 (1), Ίβκοβιτς 2, Τζίμης, Μίχαλος 13 (2), Κυρίτσης 4, Κοκκορόγιαννης, Χουγκάζ 2.
Ιπποκράτης Κω (Συμεωνίδης) : Λάανε 7 (1), Σκούφης 14 (2), Τρύπας, Ναούμης 20 (4), Καλαμπάκας 12 (1), Ασημακόπουλος 8, Χατζηνικόλας 6, Χαρίσης 6, Μαστόρος 10, Δρόσος 2.

Καστοριά-Χαρίλαος Τρικούπης 73-65
Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Σιμητόπουλος-Ξέρας (Βόντζας)

Δεκάλεπτα: 17-15, 39-29, 59-44, 73-65
Καστοριά (Καραγιάννης): Mελισσαράτος 10, Χονδρογιάννης 2, Αμπαράς 6, Απιδόπουλος, Πετρόπουλος 10, Χρυσόπουλος, Ράπτης 10, Τερσενίδης 3, Καραμανώλης, Βαβάτσικος 16, Δρακόπουλος 11 (3), Φουρμαναβίτσιους 5
Χαρίλαος Τρικούπης (Δημητριάδης): Τζόρτζεβιτς 15, Γυφτάκης, Παπαδιονυσίου 13 (1), Ντόβας 11 (2), Αδαμόπουλος, Τσιότρας 7 (1), Σταυρόπουλος, Αντωνάκης 3 (1), Γκάτζιος, Τσαπατώρης, Ξηρός 3 (1), Πολίτης 13 (1)

Απόλλων Πάτρας-Ιωνικός Νίκαιας 74-81
Διαιτητές: Παφίλης-Αναστόπουλος Α.-Παντελίδης (Θεοδοσόπουλος)
Δεκάλεπτα: 11-25, 35-47, 54-60, 74-81
Απόλλων Π. (Βουρνάς): Μπελ 19, Τζαϊδάς 3 (1), Παπαβασιλόπουλος 2, Μπέμπης 14 (3), Κασπίρης, Μολφέτας 9 (1), Ζούμπος 13, Εζόμο 6, Δημακόπουλος 8. 
Ιωνικός Ν.  (Γούναρης): Βασιλόπουλος 13 (3), Δημητριάδης 7 (1), Καράμπουλας 22 (1), Πετροδημόπουλος 0, Λιακόπουλος 5 (1), Κομποδιέτας 6 (2), Σάφτενααρ 11 (1), Παπαδόπουλος 3, Σαχπατζίδης 2, Κανονίδης 8 (2), Τσαγκαράκης 4. 

Μαρούσι-Καβάλα 82-70
Διαιτητές: Κατραχούρας-Πιτσίλκας-Χαλαμπαλάκης (Άκελ)
Δεκάλεπτα: 15-21, 39-30, 57-49, 82-70. 
Μαρούσι (Κεραμιδάς): Κνέζεβιτς, Στασινός 23 (3), Πετρόπουλος 2, Ξυδάς 5 (1), Χατζηδάκης 20, Γκουαλτιέρι, Κανέλλης, Λυκογιάννης 8 (1), Σουρλής 7 (1), Παπαγεωργόπουλος 6, Μιχαλούτσος 11, Μπακέας. 
Καβάλα (Καραπιπερίδης): Ερεβμπενάζιε 5, Μίτροβιτς 6, Καμάρας 14 (2), Ναούμης, Προδρόμου 15 (2), Κουμλελής 2, Πιεβάλιτσα  5 (1), Φλιάτης 2, Σκλήβας 10, Παπάς 11 (3), Σταματογιάννης. 

Καρδίτσα-Κόροιβος Αμαλιάδας 76-75
Διαιτητές: Ξενικάκης-Τζίμα-Τζιοπάνος Ν. (Τέγα)

Δεκάλεπτα: 13-19, 41-34, 60-48, 78-77
Καρδίτσα (Τζήμας): Μόκφορντ 9 (2), Σαριμπαλίδης 3 (1), Γράβας 9 (1), Παπαχρήστος 2, Μαυρογιάννης 5 (1), Παππάς, Κακλαμάνος 15 (2), Καρράς 9, Παπαδόπουλος 9, Ερμείδης, Καλλές 2, Μαγκουνής 15 (1).
Κόροιβος Αμαλιάδας (Σορώτος): Λεϊμάνις 24 (2), Μαραγκάκης 2, Καπώνης 10, Τσιάκος 13, Γκιουζέλης 6 (1), Θεοδωράκος 6 (2), Χείλαρης 16 (1), Κελλίδης, Αχ. Γραββάνης, Κάτσος, Λαμπρόπουλος.

Ψυχικό-Ηρακλής 58-76
Διαιτητές: Τζαφλέρη-Καλογερόπουλος Λ.-Ζαχαρής (Δούκας)
Δεκάλεπτα: 17-13, 25-34, 46-57, 58-76
Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Ιορδάνου 3 (1), Παναγιωταράς 5 (1), Κοντούδης, Παπανικολάου 10, Παπαδημητρίου, Παπαντωνάκος 3 (1), Μάντζαρης 7 (1), Αρσενόπουλος 16 (4), Θεοδώρου, Μπασδέκης, Καφαντάρης, Παασόγια 14. 
Ηρακλής (Χατζηκυριακίδης): Αγγελακόπουλος 2, Αθανασούλας 8, Σοκ 2, Ρουτκάουσκας 2, Πολυτάρχου 17 (5), Φίλλιος, Κακαρούδης 15 (1), Αποστολίδης 2, Μπένας 2, Καλαϊτζίδης 6 (2), Γιαννακίδης 12 (4), Τζουγκαράκης 8. 

Αμύντας-Διαγόρας Δρυοπιδέων 81-86
Διαιτητές: Καλδίρης-Θεονάς-Κάρδαρης (Ντίνος)

Δεκάλεπτα: 16-16, 38-39, 60-71, 81-86
Αμύντας (Ζαβός) : Ζούπας 12, Καμπούρης 1, Τοπάλλι 15 (2), Διαμαντόπουλος  10 (2), Καλδής, Βαρδιάνος 11(3), Κερασοβίτης 2, Κουκουνιάς 13 (2), Κάπρης , Μπάρμπας 12 (2), Γκαβανόπουλος 3 (1), Μέλιος 2.
Διαγόρας (Σαμόλης): Νίκου 5 (1), Νοέας 5, Μάρτζος 13 (4), Καραλής, Κόκκαλης 17 (4), Τσιώκος 9, Μοτσενίγος 5 (1), Καρασταμάτης, Παπαδολιάς, Κουκάς 16 (4), Περσίδης 7, Μαχαίρας 9.

Τετάρτη 10 Οκτωβρίου

Αγ. Παύλου Καλ. 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-Ερμής Αγιάς Λάρισας 

Επόμενη αγωνιστική (13/10)
Χαρίλαος Τρικούπης-Ευρώπη Πευκοχωρίου 
Ιωνικός Νίκαιας-Καστοριά
Καβάλα-Απόλλων Πάτρας 
Κόροιβος Αμαλιάδας-Μαρούσι
Ηρακλής-Καρδίτσα 
Ιπποκράτης Κω-Ψυχικό 
Διαγόρας Δρυοπιδέων-Εθνικός 
Ερμής Αγιάς Λάρισας-Αμύντας 
 

Διαβάστε περισσότερα...

Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων

-Μετά τη δήλωση αδυναμίας συμμετοχής του Σωματείου ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ στο πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, τη θέση του καταλαμβάνει το Σωματείο ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ. 

-Λόγω της ανόδου στην Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών του Σωματείου ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ, μετά από την δήλωση αδυναμίας συμμετοχής του Σωματείου ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ στο παραπάνω πρωτάθλημα, ο αγώνας ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ- ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ της 1ης αγωνιστικής της 6/10/2018, θα διεξαχθεί την Τετάρτη 10/10/2018 και ώρα 17.00 στο Κλειστό Γυμναστήριο ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ. 
 

Διαβάστε περισσότερα...

A2 Ανδρών 2017-2018 (PlayOff / PlayOut)

Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών 2017 – 2018

PlayOff

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)

    ΗΜ/ΝΙΑ

    ΩΡΑ

    ΓΗΠΕΔΟ

                        ΑΓΩΝΑΣ

 

    16/05/18

    19.00

   ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ

    ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

    87 - 66

    16/05/18

    19.00

    ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    89 - 73

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)

   ΗΜ/ΝΙΑ

    ΩΡΑ

    ΓΗΠΕΔΟ

                    ΑΓΩΝΑΣ

 

    19/05/18

   17.00

  ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ

        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

   81-75

    19/05/18

   17.00

    ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ

   ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

   84-74

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)

   ΗΜ/ΝΙΑ

   ΩΡΑ

    ΓΗΠΕΔΟ

                        ΑΓΩΝΑΣ

 

   23/05/18

  19.00

    ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ

    ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

    

   85-57

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ της ΕΟΚ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12.

PlayOut

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)

   ΗΜ/ΝΙΑ

   ΩΡΑ

        ΓΗΠΕΔΟ

                        ΑΓΩΝΑΣ

 

   16/05/18

    17.00

    ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

   70 - 62

   16/05/18

    19.00

ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

   71 - 62

 

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)

  ΗΜ/ΝΙΑ

   ΩΡΑ

        ΓΗΠΕΔΟ

                            ΑΓΩΝΑΣ

 

19/05/18

17.00

    ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

  66-82

19/05/18

17.00

    ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

  72-74

 

1η Αγωνιστική - Γ’ φάση (Play off

  ΗΜ/ΝΙΑ

   ΩΡΑ

        ΓΗΠΕΔΟ

                            ΑΓΩΝΑΣ

 

   26/05/18

   19.00

        ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ

 

            ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.

 

91 -76

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

  1.    ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  2.    ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
  3.    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
  4.    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  5.    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  6.    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  7.    ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
  8.    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  9.    ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  10.    ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  11.    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
  12.    ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
  13.   ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
  14.   ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
  15.   ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
  16.   ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS