Menu

Πανελλήνιο Παίδων: Αποτελέσματα, βαθμολογία, τελευταία αγωνιστική

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

1η αγωνιστική

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ. – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 66-76

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ 65-50

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ. – ΑΣ ΠΑΟΚ 44-97       

 

2η αγωνιστική

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.  – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61-48

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ. 87-57

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ 71-37        

 

3η αγωνιστική

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ.–ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ Κ. 47-82

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ 54-90

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 45-89

 

4η αγωνιστική

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ. 75-51

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ 49-69

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.  – ΑΟ ΚΥΔΩΝ 62-40

         

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΣ ΠΑΟΚ                                      4-0     8       

2. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                                 3-1     7

3. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.                       3-1     7

4. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ                     2-2     6

5. ΑΟ ΚΥΔΩΝ                                   0-4     4

6. ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ.        0-4     4

 

 

Τελευταία αγωνιστική (Κυριακή 2 Ιουλίου):

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (09.30)

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ. (11.30)

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ. (13.30)        

 

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

1η αγωνιστική

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ. – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 66-76

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ 65-50

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ. – ΑΣ ΠΑΟΚ 44-97       

 

2η αγωνιστική

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.  – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61-48

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ. 87-57

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ 71-37        

 

3η αγωνιστική

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ.–ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ Κ. 47-82

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ 54-90

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 45-89

         

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΣ ΠΑΟΚ                                      3-0     6       

2. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                                 3-0     6

3. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.                        2-1     5

4. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ                     1-2     4

5. ΑΟ ΚΥΔΩΝ                                   0-3     3

6. ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ.        0-3     3

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 1 Ιουλίου):

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ. (14.00)

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ (16.00)

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.  – ΑΟ ΚΥΔΩΝ (18.00)     

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

1η αγωνιστική

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ. – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 66-76

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ 65-50

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ. – ΑΣ ΠΑΟΚ 44-97       

 

2η αγωνιστική

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.  – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61-48

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ. 87-57

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ       

 

         

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΣ ΠΑΟΚ                                 2-0     4       

2. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                             2-0     4

3. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.                       1-1     3

4. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ                     1-1     3

5. ΑΟ ΚΥΔΩΝ                              0-2     2

6. ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ.                   0-2     2

 

 

Επόμενη αγωνιστική (Παρασκευή 30 Ιουνίου):

15.00 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ.–ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ Κ.

17.00 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

19.00 ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Διαβάστε περισσότερα...

Β’ Εθνική: Αποτελέσματα, Βαθμολογίες, Αγώνες (30η αγωνιστική)

Η αυλαία έπεσε στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής Ανδρών με το Περιστέρι και το Μαρούσι να παίρνουν και τυπικά το εισιτήριο της ανόδου από τον 1ο Όμιλο, ενώ από τον 2ο οι ομάδες που πανηγύρισαν με τη σειρά τους είναι η Καστοριά και η Καρδίτσα.

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Αποτελέσματα, βαθμολογία (τελική)

 

Τα αποτελέσματα

 1η αγωνιστική

 Πανιώνιος-Ακαδημία Αθ. 49-67

 Ασπίδα Ξάνθης-ΟΦΗ 68-50

 Άρης-Προμηθέας  51-52

 

 2η αγωνιστική

 ΟΦΗ-Πανιώνιος 47-58

 Ασπίδα Ξάνθης-Άρης 49-74

 Ακαδημία Αθ.-Προμηθέας 60-50

 

 3ηαγωνιστική

 Πανιώνιος-Ασπίδα Ξάνθης  76-43

 Άρης-Ακαδημία Αθηνών  63-60

 Προμηθέας-ΟΦΗ  59-41

 

4η αγωνιστική

 Άρης-Πανιώνιος   54-63

ΟΦΗ-Ακαδημία Αθ. 35-57

Ασπίδα Ξ.-Προμηθέας  52-64

 

5η αγωνιστική

 ΟΦΗ-Άρης   64-84

Προμηθέας-Πανιώνιος  69-43

Ακαδημία Αθ.-Ασπίδα Ξάνθης 62-47 

 

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 1.Ακαδημία Αθ.   4-1  9

 2. Προμηθέας      4-1   9

 3. Πανιώνιος         3-2   8  

 4. Άρης                  3-2   8

 5.Ασπίδα Ξ.          1-4   6

 6.ΟΦΗ                   0-5   5

 Πρωταθλητές Παίδων:

 1969  ΧΑΝΘ

 1970     ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΘ

 1971     ΧΑΝΘ

 1977  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 1978     ΠΑΟΚ

 1979     ΑΣ ΑΡΗΣ

 1980     ΑΣ ΑΡΗΣ

 1981     ΑΣ ΑΡΗΣ

 1982     ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

 1983  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 1984     ΝΕΣΤΩΡ

 1985     ΠΑΟΚ

 1986  ΝΕΣΤΩΡ

 1987     ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.

 1988     ΠΑΟΚ

 1989     ΑΣ ΑΡΗΣ

 1990     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

 1991     ΠΑΟΚ

 1992  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

 1993     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

 1994     ΑΣ ΑΡΗΣ

 1995     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 1996     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 1997     ΑΣ ΑΡΗΣ

 1998     ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 1999     ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

 2000     ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

 2001     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 2002     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

 2003     ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 2004     ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 2005     ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 2006     ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 2007    ΑΟ ΕΚΠΑΙΔ. ΠΛΑΤΩΝ

 2008     ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 2009     ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 2010     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 2011     ΑΣ ΑΡΗΣ

 2012     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

 2013     ΠΑΟΚ

 2014     ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 2015     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

 2016    ΑΟΚ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ


Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

 

Τα αποτελέσματα

 1η αγωνιστική

 Πανιώνιος-Ακαδημία Αθ. 49-67

 Ασπίδα Ξάνθης-ΟΦΗ 68-50

 Άρης-Προμηθέας  51-52

 

 2η αγωνιστική

 ΟΦΗ-Πανιώνιος 47-58

 Ασπίδα Ξάνθης-Άρης 49-74

 Ακαδημία Αθ.-Προμηθέας 60-50

 

 3ηαγωνιστική

 Πανιώνιος-Ασπίδα Ξάνθης  76-43

 Άρης-Ακαδημία Αθηνών  63-60

 Προμηθέας-ΟΦΗ  59-41

 

4η αγωνιστική

 Άρης-Πανιώνιος   54-63

ΟΦΗ-Ακαδημία Αθ. 35-57

Ασπίδα Ξ.-Προμηθέας  52-64

 

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 1.Ακαδημία Αθ.   3-1  7

 2. Προμηθέας      3-1   7

 3. Πανιώνιος         3-1   7  

 4. Άρης                  2-2   6

 5.Ασπίδα Ξ.          1-2   4

 6.ΟΦΗ                   0-4   4

 

Τελευταία αγωνιστική (Σάββατο 2 Ιουλίου):

ΟΦΗ-Άρης (09.30)

Προμηθέας-Πανιώνιος (11.30)

Ακαδημία Αθ.-Ασπίδα Ξάνθης  (13.30)

 


Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS