Menu

Ανακοινώσεις Επιτροπής Πρωταθλημάτων

-Λόγω κωλύματος του γηπέδου και μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ για την 4η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών (3ος Όμιλος), της 11/11/2018 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί ώρα 18.00 στο ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ.

-Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ για την 7η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών (2ος Όμιλος), της 02/12/2018 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί ώρα 13.00 στο Κλειστό γυμναστήριο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ.
 

Διαβάστε περισσότερα...

Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων

Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ - ΚΑΠ για την 2η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών (2ος Όμιλος), της 21/10/2018 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί ώρα 15.00 στο Κλειστό γυμναστήριο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ.

Διαβάστε περισσότερα...

Κλήρωση για ανακατανομή σωματείων ΕΚΑΣΘ στη Γ’ Εθνική

Πραγματοποιήθηκε στο Καυταντζόγλειο Στάδιο Θεσσαλονίκης η κλήρωση για την ανακατανομή των σωματείων της ΕΚΑΣΘ στη Γ’ Εθνική Κατηγορία: 

3ος Όμιλος 
1. ΓΣ Νίκη Βόλου 
2. ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών 
3. ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας 
4. ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδόνες Πολ. 
5. ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων 
6. ΑΟΚ Βέροιας 
7. ΑΓΣ Ιωαννίνων 
8. ΠΑΣ Γιάννινα 
9. ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 
10. ΓΑΣ Μελίκης 
11. Πρωταθλητής ΕΚΑΣΔΥΜ 
12. ΓΣ Ελίμειας 
13. ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
14. ΜΑΣ Μαντουλίδης  

4ος Όμιλος 
1. ΑΟ Πολύγυρου 
2. ΓΑΣ Κομοτηνή 
3. ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης 
4. ΠΟ Ν. Μουδανιών 
5. ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης 
6. ΧΑΝΘ 
7. Αίας Ευόσμου 
8. ΜΕΝΤ 
9. ΠΣ Ευκαρπίας 
10. ΑΣ Αν. Ακτής Ζέφυρος 02 
11. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 
12. ΑΣ Αστέρας Σίνδου 
13. Δέκα 
14. ΒΑΟ 
 

Διαβάστε περισσότερα...

Κλήρωση για ανακατανομή σωματείων ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ στη Γ’ Εθνική

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για την ανακατανομή των σωματείων ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ στους δύο ομίλους Νότου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2018/19. 

1ος Όμιλος 
1. ΑΟ Αχαγιά 82 
2. ΑΟ Ακράτας 
3. Έσπερος ΑΟΠΑ 
4. ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου 
5. Πρωταθλητής ΕΣΚΑΗ 
6. ΑΟ Λέοντας 2014 
7. ΣΚ Καλαμάτα 
8. Ιωνικός ΑΣ Νέας Φιλαδέλφειας 
9. ΑΕ Ν. Κηφισιάς 
10. ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 
11. ΑΕ Πεντέλης 
12. ΝΕ Μεγαρίδας 
13. Αιγάλεω ΑΟ 
14. Άρης Νίκαιας ΓΝΟ 

2ος Όμιλος 
1. ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου 
2. ΑΣ Λοκρός Αταλάντης 
3. ΟΦΗ 
4. Βούρειος ΑΟΛ 
5. ΑΕΕ Παναγίτσας 
6. Δειλινό ΑΟ 
7. ΑΣ Άρης Θήβας 
8. 1ος Ειδικού Πρωταθλήματος 
9. ΑΕ Ένωση Ιλίου 
10. ΚΑΠ 
11. ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμύρνης 
12. ΚΑΟ Μελισσίων 
13. ΓΣ Κορωπίου 
14. ΕΦΑΟ Ζωγράφου 
 

Διαβάστε περισσότερα...

Γ΄ Εθνική Ανδρών: Αγώνας κατάταξης

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη Γ’ Εθνικής Κατηγορίας ανδρών (άρθρο 12, Γγ 1), θα διεξαχθεί ο αγώνας κατάταξης στις 27/05/2018, μεταξύ των ομάδων που κατέλαβαν την 10η θέση στον 1ο και 2ο Όμιλο της κατηγορίας αυτής, όπου ο ηττημένος του αγώνα υποβιβάζεται στην τοπική κατηγορία όπου ανήκει για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

27/05/18

17.00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS