×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 947
Menu

Εθνική Παμπαίδων U15 - Προπόνηση Κλιμάκιου Νότου

Το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U15 (γεν. 2003) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 23 Μαρτίου στις 16:30, στο βοηθητικό του κλειστού ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

Αργυρόπουλος  Χρήστος - Έσπερος ΑΟΠΑ
Βασιλείου Θάνος - ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών
Βούκσεβιτς Τριστάν - Ολυμπιακός
Γιαννόπουλος Αλέξανδρος - ΑΣΕ Δούκας
Καλάης Αλέξανδρος - Ολυμπιάδα Παπάγου
Καλύβας Γιώργος - Τριπλή Κορώνα
Κανελλόπουλος Γιώργος - Πανιώνιος ΓΣΣ
Κατσόγιαννης Δημήτρης - Τριπλή Κορώνα
Μανιάς Ηλίας - ΓΣ Περιστερίου
Μερμίγκης Γιάννης - ΑΟ Κύδων Χανίων
Μπαζίνας Αθανάσιος - Απόλλων Πάτρας
Νάσσης Γιάννης - ΑΟ Πεντέλης
Νικολαΐδης Αλέξανδρος - Τριπλή Κορώνα
Οικονομίδης Άγγελος - Τριπλή Κορώνα
Οικονομόπουλος Σωτήρης - ΓΣ Κρόνος Αγ. 
Τόλας Τζουλιάνο - ΑΕΚ
Τσολάκης Νίκος - Ολυμπιακός
 

Διαβάστε περισσότερα...

Εθνική Παμπαίδων U14 - Προπόνηση Κλιμακίου Νότου

Το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U14 (γεν. 2004) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 23 Μαρτίου και ώρα 18:15 στο βοηθητικό του κλειστού ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΒΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - (ΠΛΑΤΩΝΑΣ)
ΚΑΡΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ ΡΑΦΗΛ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΤΣΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ/ΑΒC
ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (U15): Προπόνηση για το κλιμάκιο Νότου

Το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U15 (γεν. 2003) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 16 Μαρτίου στις 16:30, στο βοηθητικό του κλειστού ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

Αργυρόπουλος  Χρήστος ( Έσπερος ΑΟΠΑ), Βασιλείου Θάνος (ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών), Βούκσεβιτς Τριστάν (Ολυμπιακός), Γιαννόπουλος Αλέξανδρος (ΑΣΕ Δούκας), Καλάης Αλέξανδρος (Ολυμπιάδα Παπάγου), Καλύβας Γιώργος (Τριπλή Κορώνα), Κανελλόπουλος Γιώργος (Πανιώνιος), Κατσόγιαννης Δημήτρης (Τριπλή Κορώνα), Μανιάς Ηλίας (ΓΣ Περιστερίου), Μερμίγκης Γιάννης (ΑΟ Κύδων Χανίων),
Μπαζίνας Αθανάσιος (Απόλλων Πάτρας), Νάσσης Γιάννης (ΑΟ Πεντέλης), Νικολαϊδης Αλέξανδρος (Τριπλή Κορώνα), Οικονομίδης Άγγελος (Τριπλή Κορώνα), Οικονομόπουλος Σωτήρης (ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου), Παλικαράς Μιχάλης (Ίκαρος Καλλιθέας), Τόλας Τζουλιάνο (ΑΕΚ), Τσολάκης Νίκος (Ολυμπιακός)

Διαβάστε περισσότερα...

Αναβάλλεται η προπόνηση των παμπαίδων

Η προπόνηση των παμπαίδων (κλιμάκιο Νότου) που επρόκειτο να πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 2/3 (16.30 και 18.00, βοηθητικό του ΟΑΚΑ) αναβάλλεται με εντολή της αστυνομίας λόγω της διεξαγωγής του αγώνα Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός.

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (U15): Προπόνηση για το κλιμάκιο Νότου

Το κλιμάκιο νότου της Εθνικής Παμπαίδων U15 έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου στις 16:30 στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι:

1. Βούκσεβιτς Τρίσταν (2003) Ολυμπιακός
2. Τσολάκης Νίκος (2003) Ολυμπιακός
3. Τόλας Τζουλιάνο (2003) ΑΕΚ
4. Κατσογιάννης Δημήτρης (2003)ΠΑΟ 
5. Καλύβας Γιώργος (2003)ΠΑΟ 
6. Νικολαΐδης Αλέξανδρος (2003)ΠΑΟ 
7. Καλάης Αλέξανδρος (2003)ΑΣΟΠ 
8. Νάσης Γιάννης (2003) ΑΟ Πεντέλης 
9. Κανελλόπουλος Γιώργος (2003) Πανιώνιος 
10. Παλικαράς Μιχάλης (2003) Ίκαρος Καλλιθέας 
11. Μερμίγκης Γιάννης (2003) ΑΟ Κύδων
12. Αγγελόπουλος Χρήστος (2003) Έσπερος ΑΟΠΑ
13. Βασιλείου Θάνος (2003) BAC
14. Μανίας Ηλίας (2003) ΓΣ Περιστεριού 
15. Γιαννόπουλος Αλέξανδρος (2003) Δούκας 
16. Μπαζίνας Αθανάσιος (2003) Απόλλων Πάτρας 
17. Οικονομόπουλος Σωτήρης (2003) Κρόνος Αγ. Δημητρίου 
18. Ναυπλιώτης Σωτήρης (2003) BAC

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (U14): Προπόνηση για το κλιμάκιο Νότου

Το κλιμάκιο νότου Εθνικής Παμπαίδων U14 έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου στις 18:30 στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

1. ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2004  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   
2. ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2004  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   
3. ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ ΡΑΦΗΛ  2004  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   
4. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  2004  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ   
5. ΒΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2004  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ  
6. ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2004  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ   
7. ΑΒΔΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004  ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980   
8. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ2004 ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
9. ΔΗΜΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ  2004  ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ   
10. ΜΑΤΣΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2004  ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ   
11. ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  2004  ΕΣΚΔ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ   
12. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  2004  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ   
13. ΠΛΩΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2004  Α Β C   
14. ΚΑΡΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2004  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ   
15. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΟΣ  2004  ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ   
16. ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2004 ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ
17. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ  2004  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ   
18. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2004  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ   
19. ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
20. ΚΟΥΡΕΠΗΣ ΗΛΙΑΣ  2004  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   
21. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   
22. ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004  ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ   
23. ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
24. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΛΚΗΣ 2004 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
25. ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
26. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
27. ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ 

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Νότου (7/4)

Το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 7 Απριλίου και ώρα 17:00 στο ΟΑΚΑ. 
 
Οι παίκτες που θα συμμετέχουν είναι:

1. Χρήστος Καφέζας (ΑΣΠ Προμηθέας, 2002)
2. Ελευθέριος Ματζούκας (ΑΣΠ Προμηθέας, 2003)
3. Γιώργος Ορφανουδάκης (Ίκαρος Καλλιθέας, 2002)
4. Αντώνης Φιλίππου (Ολυμπιακός, 2002)
5. Ιωσήφ Κολοβέρος (Ολυμπιακός, 2002)
6. Μάριος Χρύσανθος Κουτσουμάρης (Ολυμπιακός, 2002)
7. Αναστάσης Σπυρόγλου (ΑΕΚ, 2002)
8. Καλογερόπουλος Γιάννης (ΓΣ Περιστερίου, 2002)
9. Βασίλης Καραμανλής (ΓΣ Περιστερίου, 2002)
10. Τηλέμαχος Βησσαρίου (ΓΣ Περιστερίου, 2002)
11. Δημήτρης Ματσούκης (ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα, 2002)
12. Βασίλειος Τόλιας (Πανιώνιος, 2002)
13. Δημήτρης Νάνος (Πανιώνιος, 2002)
14. Αναστάσης Κωστόπουλος (ΑΣΕ Δούκας, 2002)
15. Γιώργος Καλύβας (Ηλυσιακός, 2003)
16. Εμμανουήλ Κόνιαλης (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου, 2002)
17. Εμμανουήλ Σανούδος (ΓΣ Ιτέας, 2002) 
18. Δημήτριος Κατσογιάννης (ΣΚ Άνοιξης, 2003)
19. Γιώργος Κανελλόπουλος (Άρης Γλυφάδας, 2003)  
 

Διαβάστε περισσότερα...

Προπονήσεις για τα κλιμάκια Βορρά των Εθνικών Παίδων και Παμπαίδων

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 7 Φεβρουαρίου στις 16:30 , στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β' θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των καλαθοσφαιριστών του κλιμακίου Βορρά της Εθνικής Παίδων.

Διαβάστε περισσότερα...

Προπονήσεις για τα κλιμάκια Βορρά των Εθνικών Παίδων και Παμπαίδων-

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 31 Ιανουαρίου στις 16:30 , στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β' θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των καλαθοσφαιριστών του κλιμακίου Βορρά της Εθνικής Παίδων.

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδες (2001): Προπόνηση για το Κλιμάκιο Βορρά

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης, ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 8 Δεκεμβρίου και ώρα 15:00, στο γήπεδο της Μίκρας Β, θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των παρακάτω αθλητών: Ζούντσας Γιωργος, Σιδηροηλίας Ιωάννης, Κοτρώτσιος Γιώργος (Αρης), Σωτηρίου Α., Γκύζης Γ., Πεταλάς Χ., (Μαντουλίδης), Φυλάκης Α.(GBA-Αστέρας Ιπποδρομίου), Κωστίκας Γ., Γιαννακάκης Χ. (ΧΑΝΘ), Γεωργαλάς Φ.(ΑΚΘ Αστέρια), Κλωνάρας Δ., Τσιρμπάς-Αναγνώστου Θ., Βακουφτσής Φ.(ΠΑΟΚ), Μέρμιγκας Θ., Ταζόπουλος Γ.(ΒΑΟ), Λυπηρίδης Β.(IBCS), Καραγεωργίου Α.(Φίλιππος Βέροιας), Σούλης Θ. (Νέοι Αθλητές Νίκης Βόλου), Πάγκος Π. (Νέα Ραιδεστός).
Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων: Προπονήσεις για το κλιμάκιο Βορρά

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης καλούνται για προπόνηση την Τρίτη και την Τετάρτη 14 και 15 Ιουλίου στις 19:00 στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας 1 οι κάτωθι αθλητές του κλιμακίου Βορρά της εθνικής παμπαίδων:

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (U15): Προπόνηση στο ΟΑΚΑ

Ραντεβού στο ΟΑΚΑ έχει δώσει το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων (U15). Η προπόνηση έχει προγραμματιστεί για την Πέμπτη 7 Μαϊου στις 19.00 στο ΟΑΚΑ.

Οι παίκτες που έχουν κληθεί είναι οι: Φωκίων Γκίκας (Deree), Αλέξανδρος Σακελλαρίου (Μαρούσι), Αρης Τσουργιάννης (Δούκας), Σπύρος Σιούντρης (Αμύντας), Ανδρέας Ρουμελιώτης (Πανιώνιος), Αλέξανδρος Προίσκος (BAC), Μανώλης Χατζηδάκης (Κρόνος Αγ.Δημητρίου), Παναγιώτης Λογοθέτης (Άρης Θήβας), Πέτρος Κατσουλάκος (Νέοι Εσπέρου), Νίκος Ρογκαβόπουλος (Δούκας), Γιάννης Πετρόπουλος (Deree), Οαναγιώτης Οικονόμου (Αμύντας), Μπουρλάκης (Πρωτέας Βούλας).

Για την προπόνηση που έχει προγραμματιστεί την Παρασκευή 8 Μαϊου στις 19.00 στο ΟΑΚΑ έχουν κληθεί οι εξής παίκτες: Γιάννης Χατζηβέρογλου (Κρόνος Αγ.Δημητρίου), Βασίλης Γάργαλης (Πρωτέας Βούλας), Νίκος Οικόνομου (TripleCrown), Άλκης Ιωάννου (Περιστέρι), Μιχάλης Αρμάος (Πανιώνιος), Νίκος Αρσενόπουλος (BAC), Γιώργος Μπαλλής (ΣΔΙ Τρίπολης), Χρήστος Κουτρόγιαννος (Ιτέα ΓΣ), Παναγιώτης Γκάτζιος (ΑΟ Κορωνίς), Δημήτρης Μαργέλης (Δραπετσώνα), Δημήτρης Τσουμπρής (ΑΕΚ), Παναγιώτης Ζέρβας (Παναθηναϊκός), Παναγιώτης Ζέρβας (Παναθηναϊκός), Στέφανος Ψαρράς (Δίον Κυπαρισσίας), Κωνσταντίνος Παππάς (Εύνικος ΓΑΣ), Παναγιώτης Μπακολιάς (Δίον Κυπαρισσίας), Βασίλης Βαφειάδης (Έσπερος Πατρών), Δημήτρης Πατσατζόπουλος (Προμηθέας Πάτρας), Άλκης Τσαμπάσης (Διομήδης Άργους).

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων: Κλήση για προπονήσεις

Οι παρακάτω αθλητές καλούνται για προπόνηση στο κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων (γεν. 2000) την Παρασκευή 16 Ιανουαρίου (18.30) στο βοηθητικό του ΟΑΚΑ:

Φωκίων Γκίκας (Deree), Άρης Τσουργιάννης (Δούκας), Γιάννης Καψής (Δούκας), Στέφανος Ψαρράς (Αγ. Παρασκευή), Νίκος Οικονόμου (TripleCrownΒασίλης Γάργαλης (Πρωτέας Βούλας), Σπύρος Σιούντρης (Αμύντας), Κωνσταντίνος Νικολάκης (Πρωτέας Βούλας), Παναγιώτης Ζέρβας (Παναθηναϊκός), Παναγιώτης Γκάτζιος (ΑΟ Κορωνίς), Ανδρέας Ρουμελιώτης (Πανιώνιος), Μιχάλης Αρμάος (Πανιώνιος), Αλέξανδρος Προίσκος (BAC), Χρήστος Κουτρόγιαννος (Ιτέα), Γιώργος Μπαλλής (ΣΔΙ Τρίπολης), Άλκης Ιωάννου (Περιστέρι),), Δημήτρης Μαργέλης (Δραπετσώνα), Δημήτρης Τσιουμπρής (ΑΕΚ), Γιάννης Πικέας (Φάρος Κερατσινίου).

Διαβάστε περισσότερα...