Menu

Εφήβων: Προπόνηση προεπιλογής (κλιμάκιο Βορρά)

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 8 Δεκεμβρίου στις 16:30 , στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β' θα πραγματοποιηθεί προπόνηση προεπιλογής του κλιμακίου Βορρά της Εθνικής Εφήβων.
Παρακαλούνται οι ομάδες να στείλουν αθλητές γεννημένους τα έτη 1998-1999.
Διαβάστε περισσότερα...

Παίδων: Προπόνηση για το Κλιμάκιο Βορρά

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου στις 16:45, στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β' θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των καλαθοσφαιριστών του κλιμακίου Βορρά της Εθνικής Παίδων (γεννημένοι 2000 ) Για τον λόγο αυτό καλούνται οι παρακάτω αθλητές: Τσιρογιάννης Κ., Κατηρτζίδης Α., Χατζηλάμπρου Χ.(Πιερικός-Αρχέλαος), Κουτουξίδης Ν., Τζιοβάρας Α. (Μαντουλίδης), Μπρουκς Χ., Μπιτσόλας Μ. (ΑΚΘ Αστέρια), Αλτίνης Κ., Γουναρόπουλος Φ., Γκούθας Γ. (Αρης), Βουλγαρόπουλος Σ., Απαζίδης Σ., Παγωνίδης Δ. (GBA-Αστέρας Ιπποδρομίου), Ερμείδης Δ., (ΧΑΝΘ), Καλαϊτζίδης Κ., Παλιαχάνης Κ., Μπέσσας Δ., Τσολακίδης Σ. (ΠΑΟΚ), Κάτος Γ., Δούκας Β. (Ίκαροι Σερρών), Κρανιάς Κ. (Καστοριά), Καρανάνος Ι. (Τιτάνες Δράμας), Παπαζούδης Γ. (Ελευθερούπολη).
Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδες (2001): Προπόνηση για το Κλιμάκιο Βορρά

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης, ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 8 Δεκεμβρίου και ώρα 15:00, στο γήπεδο της Μίκρας Β, θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των παρακάτω αθλητών: Ζούντσας Γιωργος, Σιδηροηλίας Ιωάννης, Κοτρώτσιος Γιώργος (Αρης), Σωτηρίου Α., Γκύζης Γ., Πεταλάς Χ., (Μαντουλίδης), Φυλάκης Α.(GBA-Αστέρας Ιπποδρομίου), Κωστίκας Γ., Γιαννακάκης Χ. (ΧΑΝΘ), Γεωργαλάς Φ.(ΑΚΘ Αστέρια), Κλωνάρας Δ., Τσιρμπάς-Αναγνώστου Θ., Βακουφτσής Φ.(ΠΑΟΚ), Μέρμιγκας Θ., Ταζόπουλος Γ.(ΒΑΟ), Λυπηρίδης Β.(IBCS), Καραγεωργίου Α.(Φίλιππος Βέροιας), Σούλης Θ. (Νέοι Αθλητές Νίκης Βόλου), Πάγκος Π. (Νέα Ραιδεστός).
Διαβάστε περισσότερα...

Εφήβων: Προπόνηση στο ΟΑΚΑ

Ραντεβού στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ δίνει το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Εφήβων. Οι παίκτες που θα πρέπει να βρίσκονται στο ΟΑΚΑ την Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου στις 5.30μ.μ. είναι οι εξής:
Μιχάλης Λούντζης (Παναθηναϊκός), Χρήστος Ιορδάνου (Παναθηναϊκός), Γιώργος Καλαϊτζάκης (Παναθηναϊκός), Δημήτρης Μωραϊτης (ΑΕΚ), Ανδρέας Μπίρης (Πανιώνιος), Δημήτρης Κουρέπης (Ίκαρος), Σπύρος Κοντραφούρης (Ολυμπιακός), Γιάννης Αγραβάνης (Δούκας), Δημήτρης Θεοδωρικάκος (Δούκας), Θανάσης Μπολάτογλου (Ιωνικός), Διονύσης Τάταρης (Απόλλων Π), Θανάσης Δομπρογιάννης (Περιστέρι), Γιάννης Μέξης (Μαρκόπουλο), Κώστας Παπαδάκης (Παναθηναϊκός), Στάθης Παπαδάκης (Περιστέρι), Ανδρέας Σκούφης (Προμηθέας Π.), Διονύσης Γοργώνης (Περιστέρι)

Διαβάστε περισσότερα...

Παίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Νότου

Προπόνηση θα έχει το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παίδων στα βοηθητικά γήπεδα του ΟΑΚΑ την Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου στις 16.00. Παρακαλούνται οι εξής αθλητές να βρίσκονται στο ΟΑΚΑ στις 15.45:
Νικόλαος Αρσενόπουλος (BAC), Γιώργος Βιντζηλαίος (Ηλυσιακός), Φωκίων Γκίκας (DEREE), Άγγελος Γραμματικός (Ολυμπιακός), Θωμάς Ζευγαράς (Ολυμπιακός), Παναγιώτης Ζέρβας (Παναθηναϊκός), Δημήτρης Καραϊσκος (Ολυμπιακός), Ιωάννης Καψής (Δούκας), Αλέξανδρος Κιουρτσίδης (Ολυμπιακός), Γιώργος Κολτήρης (BAC), Κώστας Κοντομίχαλος (ΚΑΠ), Δημήτρης Μαργέλης (Ίκαρος Κ.), Περικλής Μπαζίνας (Απόλλων Π.), Παναγιώτης Μπακολιάς (Δίον Κυπ.), Γιώργος Μπαλλής (ΣΔΙ Τρίπολης), Βασίλης Μπαρδάκας (Προμηθέας Πατρών), Θοδωρής Παϊκόπουλος (Μίλωνας), Νίκος Παπαγεωργίου (BAC), Δημήτρης Πατσαντζόπουλος (Προμηθέας Π.), Φίλιππος Περίδης (Δούκας), Κώστας Πατικάκης (Παναθηναϊκός), Γιάννης Πετρόπουλος (Ολυμπιακός), Αλέξανδρος Προίσκος (BAC), Νίκος Ρογκαβόπουλος (Δούκας), Ανδρέας Ρουμελιώτης (Πανιώνιος), Χρυσόστομος Σανδραμάνης (Προμηθέας Πατρών), Σπύρος Σιούντρης (Αμύντας), Πάνος Σπανόπουλος (ΑΕΚ), Αλκιβιάδης Τσαμπάσης (DEREE), Ανδρέας Τσάκος (ΑΕΚ), Ανδρέας Τσουμάνης (Ολυμπιακός), Άρης Τσουργιάννης (Δούκας), Στέφανος Ψάρρας (Παναθηναϊκός), Γιάννης Χατζηβέρογλου (Ηλυσιακός), Μανώλης Χατζηδάκης (Ίκαρος Κ.), Ευθύμης Χρήστου (Ίκαρος Κ.).

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδες (γεν. 2001): Κλήση για προπόνηση

Οι εξής παίκτες καλούνται για προπόνηση στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ την Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου στις 19.30, για το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων:
Παναγιώτης Λογοθέτης (Ίκαρος Καλ.), Παναγιώτης Οικονόμου (Αμύντας), Ζώης Καράμπελας (Μαρκόπουλο), Αναστάσιος Γκίνος (Νικηφόρος), Σπύρος Λαμπρόπουλος (Νικηφόρος), Εμμανουήλ Λιματζάκης (DEREE), Γιάννης Λεβέντης (DEREE), Ραφαήλ Λαναράς (BAC), Θεόφιλος Γαλάνης (Πανιώνιος), Γιώργος Μπαρμπούρης (ΑΕ Έξω Παναγιάς), Απόστολος Μιχαήλ (ΑΕ Έξω Παναγιάς), Ανδρέας Μιχαήλ (Πρωτέας Βούλας), Φοίβος Βλάχος (Πρωτέας Βούλας), Ηλίας Κρασάκης (Περιστέρι), Ιάσωνας Παπαδόπουλος (Κρόνος), Βασίλης Σταυρακούκας (Πλάτων), Νίκος Λεκατσάς (Ίκαρος Καλ), Άγγελος Γραμματικός (Ολυμπιακός), Ανδρέας Τσουμάνης (Ολυμπιακός), Θωμάς Ζευγαράς (Ολυμπιακός), Γιάννης Πετρόπουλος (Ολυμπιακός), Δημήτρης Καραϊσκος (Ολυμπιακός), Νίκος Ρογκαβόπουλος (Δούκας), Δημήτρης Τσουργιάννης (Δούκας), Σάββας Γεωργιάδης (Παναθηναϊκός), Γιάννης Μπαλαμότης (Παναθηναϊκός).

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων: Προπονήσεις για το κλιμάκιο Βορρά

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης καλούνται για προπόνηση την Τρίτη και την Τετάρτη 14 και 15 Ιουλίου στις 19:00 στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας 1 οι κάτωθι αθλητές του κλιμακίου Βορρά της εθνικής παμπαίδων:

Διαβάστε περισσότερα...