Menu

Κύπελλο Ανδρών: Πρόγραμμα Α' Φάσης (1η αγωνιστική)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΕΛΛΑΔΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ   2017-2018 Α΄ ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική)

 

 

 

ΗΜ/ΝΙΑ

 

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

ΩΡΕΣ

 

 

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

13/09/17

 

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΣΤΡΕΦΗ

ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗ

Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ

ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΚΟΖΑΝΗΣ

Σ. ΣΤΑΘΜΟΥ

ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΕΦΥΡΑΣ

Κ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΠΑΛΑΜΑ

 

17.00

16.00

18.00

16.30

17.00

17.00

17.00

20.00

17.00

17.00

17.00

17.00

17.00

17.00

17.00

17.00

 

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ Π. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚ.

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πανελληνίου Κορασίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 28ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016 – 2017

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

 

                                             1.  NIKHTHΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

                                             2.  ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

                                             3.  ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ

                                             4.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ

                                             5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ

                                             6.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

                ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

28-06-2017

 

Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

16.00

18.00

19.30

20.00

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΣΚΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ

 29-06-2017

 

Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

16.00

18.00

20.00

ΕΣΚΑΝΑ – ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

30-06-2017

 

Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

15.00

17.00

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΣΚΑΝΑ

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

01-07-2017

 

 

Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

14.00

16.00

18.00

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑ

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-07-2017

 

Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

09.30

11.30

13.30

15.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Κορασίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016-2017

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

 

1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

3.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

4.  ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΧ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

19/04/2017

 ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤ.

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΕΚΑΣΧ

20/04/2017

 ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ – ΕΣΚΑΘ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

21/04/2017

 ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΕΣΚΑΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

22/04/2017

 ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΣΚΑΘ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΕΚΑΣΧ

23/04/2017

 ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΣΚΑΘ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΕΚΑΣΧ – ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

 

                       

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

 

1.  ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ  

3.  ΑΡΑΤΟΣ 1893 ΑΟ ΚΙΑΤΟΥ

4.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

21/04/2017

 

 

17.00

19.00

 

ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ- ΕΣΚΑΒΔΕ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

 

22/04/2017

 

 

16.00

18.00

 

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ – ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

23/04/2017

 

 

10.00

12.00

 

ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ - ΕΣΚΑΒΔΕ

 

                                                                                            Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΑΘΗΝΑ (ΧΑΙΔΑΡΙ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ

3.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ

4.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ

5.   ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

19/04/2017

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

11.00

13.00

ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ – ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ

ΕΣΚΑΣΕ – ΕΣΚΚ

20/04/2017

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

11.00

13.00

ΕΣΚΚ – ΕΚΑΣΚ

ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΕΣΚΑΣΕ

21/04/2017

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

11.00

13.00

ΕΣΚΑΣΕ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ

ΕΚΑΣΚ – ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ

22/04/2017

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

10.00

12.00

ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ – ΕΚΑΣΚ

ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΕΣΚΚ

23/04/2017

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

10.00

12.00

ΕΚΑΣΚ – ΕΣΚΑΣΕ

ΕΣΚΚ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πανελληνίου Παίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

44ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016 – 2017

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  NIKHTHΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

                                             2.  ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

                                             3.  ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ

                                             4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ

                                             5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ

                                             6.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

    ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

                ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

28-06-2017

 

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

16.00

18.00

19.30

20.00

ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΚΑΣΘ

 

ΠΕΜΠΤΗ

29-06-2017

 

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

16.00

18.00

20.00

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

30-06-2017

 

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

15.00

17.00

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

01-07-2017

 

 

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

14.00

16.00

18.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΣΚΑ – ΕΚΑΣΘ

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-07-2017

 

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

09.30

11.30

13.30

15.00

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Παίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

                                             2.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

                                             3.   ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

                                             4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ

                                             5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΧ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

19/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΕΚΑΣΚΕΜ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

20/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΕΣΚΑΘ

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΚΑΣΚΕΜ

21/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΚΕΜ – ΕΚΑΣΧ

ΕΣΚΑΘ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

22/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ – ΕΣΚΑΘ

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

23/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΣΚΑΘ – ΕΚΑΣΚΕΜ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ - ΕΚΑΣΧ

 

                                                                                           Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

                                             2.   ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

                                             3.   ΠΣ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ «Η ΔΟΞΑ»

                                         4.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

29/04/2017

 

 

17.00

19.00

 

 

ΕΣΚΑΗ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ -ΕΣΚΑΒΔΕ

 

30/04/2017

 

 

17.00

19.00

 

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΚΑΗ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

 

01/05/2017

 

 

10.00

12.00

 

ΕΣΚΑΗ - ΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

 

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ (ΜΕΤΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.    ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

2.    ΑΟ ΚΥΔΩΝ

3.    ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ

4.    ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

5.    ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

19/04/2017

ΜΕΤΣ

15.00

17.00

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

ΕΣΚΚ – ΕΣΚΑΣΕ

20/04/2017

ΜΕΤΣ

14.00

16.00

ΕΣΚΑΣΕ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΕΣΚΚ

21/04/2017

ΜΕΤΣ

14.00

16.00

ΕΣΚΚ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

22/04/2017

ΜΕΤΣ

12.00

14.00

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΕΣΚΑΣΕ

23/04/2017

ΜΕΤΣ

10.00

12.00

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΕΣΚΚ

ΕΣΚΑΣΕ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πανελληνίου Νεανίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

31ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

2016 – 2017

 

                                                        ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
  2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
  4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
  5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
  6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

19/04/2017

 

16.00

18.00

19.30

20.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΚΑΣΘ

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

 

ΠΕΜΠΤΗ

20/04/2017

 

16.00

18.00

20.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑ

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21/04/2017

 

15.00

17.00

19.00

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΚΑΣΘ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/04/2017

 

14.00

16.00

18.00

ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/2017

 

09.30

11.30

13.30

15.00

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Νεανίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016-2017

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

                                                2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

                                                3.  ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

                                                4.  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1037

                                                5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΧ

                                               

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

08/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

ΕΚΑΣΧ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

09/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. -  ΕΚΑΣΧ

10/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

 

11/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. -  ΕΚΑΣΑΜΑΘ

 

12/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΚΑΣΧ

 ΕΚΑΣΑΜΑΘ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

 

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

                                    `           2.  ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

                                                3.  ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

                                                4.  ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                               

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

10/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

16.00

18.00

 

 

ΕΣΚΑΗ – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΡ.

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 

11/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

16.00

18.00

 

 

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΕΣΚΑΗ

ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

12/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

10.00

12.00

 

 

ΕΣΚΑΗ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ

 

 

 

                                                                                           Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΘΗΝΑ (ΧΑΙΔΑΡΙ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΑΠOΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

                                                2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ

                                                3.  ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛΥΜΝΟΥ

                                                4.  ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

07/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

11.00

13.00

 

ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΚΑΣΚ

ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛ.- ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ

 

08/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

12.00

16.00

 

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ – ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΚΑΣΚ – ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛΥΜΝΟΥ

 

09/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

10.00

12.00

 

 

ΑΠΑΣ ΧΑΛΚ.–ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛ.

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ - ΕΚΑΣΚ

 

 

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πανελληνίου Εφήβων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

44ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

2016 – 2017

                                                        ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
  2. NIKHTHΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
  4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
  5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
  6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

19/04/2017

 

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

16.00

18.00

19.30

20.00

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑ

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

 

ΠΕΜΠΤΗ

20/04/2017

 

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

16.00

18.00

20.00

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΣΚΑ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21/04/2017

 

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

15.00

17.00

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/04/2017

 

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

14.00

16.00

18.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/04/2017

 

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

09.00

11.00

13.00

14.30

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΚΑΣΘ

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Εφήβων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2016-2017 

 

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

                                             2.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

                                             3.   ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

                                             4.   ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          

         5.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΧ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

08/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

09/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΣΚΑΘ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

10/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ - ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΕΣΚΑΘ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

11/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΕΣΚΑΘ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

12/04/2017

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΣΚΑΘ - ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

 

                      

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

 

                                             1.   ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

                                             2.   ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

                                             3.   ΑΟ ΚΙΑΤΟΥ «ΑΡΑΤΟΣ 1893»

                                             4.  ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

08/04/2017

 

 

 

 

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. – ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

ΕΣΚΑΗ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

 

09/04/2017

 

 

 

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ.

ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ – ΕΣΚΑΗ

 

 

10/04/2017

 

 

 

 

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. – ΕΣΚΑΗ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

 

 

 

 

 

                                                                                        Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΘΗΝΑ (ΜΕΤΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

 

  1. ΓΣ ΙΤΕΑΣ
  2. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
  3. ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
  4. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
  5. ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

     

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

08/04/2017

 

ΜΕΤΣ

15.00

17.00

 

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

 

 

09/04/2017

 

ΜΕΤΣ

 

14.00

16.00

 

ΓΣ ΙΤΕΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

 

10/04/2017

 

ΜΕΤΣ

14.00

16.00

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

 

11/04/2017

 

ΜΕΤΣ

12.00

14.00

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

12/04/2017

 

ΜΕΤΣ

10.00

12.00

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Ανδρών – Προημιτελικοί

Το Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών συνεχίζεται με τους προημιτελικούς, οι οποίοι θα μεταδοθούν από τα κανάλια NovaSports.

Τετάρτη 7 Οκτωβρίου

ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο

Αλεξάνδρειο 19.30 Άρης-ΑΕΚ

Πέμπτη 8 Οκτωβρίου

Π. Νικολαϊδης 18.00 Φάρος Κερ.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς

ΣΕΦ 21.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

*Ο αγώνας Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός θα διεξαχθεί χωρίς την παρουσία φιλάθλων.

Διαβάστε περισσότερα...

Ευρωπαϊκό U18: Το πρόγραμμα της τελικής φάσης

Παρασκευή 31 Ιουλίου

ΚΓ Πορταριάς (θέσεις 9-16)

14.30 Ρωσία-Φινλανδία (55)

16.45 Ιταλία-Ουκρανία (54)

19.00 Λετονία-Μαυροβούνιο (53)

21.15 Τσεχία-Κροατία (56)

ΚΓ Ν. Ιωνίας (Προημιτελικοί)

14.30 Ισπανία-Βοσνία Ερζεγοβίνη (51)

16.45 Τουρκία-Σερβία (50)

19.00 Λιθουανία-Γερμανία (52)

21.15 Γαλλία-Ελλάδα (49)

Σάββατο 1 Αυγούστου

ΚΓ Πορταριάς (θέσεις 9-16)

14.30 Ηττημένος 54-Ηττημένος 55 (58)

16.45 Ηττημένος 53-Ηττημένος 56 (57)

19.00 Νικητής 53-Νικητής 56 (59)

21.15 Νικητής 54-Νικητής 55 (60)

ΚΓ Ν. Ιωνίας

Θέσεις 5-8

14.30 Ηττημένος 50-Ηττημένος 51 (62)

16.45 Ηττημένος 49-Ηττημένος 52 (61)

Ημιτελικοί

19.00 Νικητής 50-Νικητής 51 (64)

21.15 Νικητής 49-Νικητής 52 (63)

Κυριακή 2 Αυγούστου

ΚΓ Πορταριάς (Αγώνες κατάταξης 9-16)

12.00 Ηττημένος 57-Ηττημένος 58

14.15 Ηττημένος 59-Ηττημένος 60

16.30Νικητής 57-Νικητής 58

18.45 Νικητής 59-Νικητής 60

ΚΓ Ν. Ιωνίας

Θέσεις 7-8: 14.30 Ηττημένος 61-Ηττημένος 62

Θέσεις 5-6: 16.45 Νικητής 61-Νικητής 62

Θέσεις 3-4: 19.00 Ηττημένος 63-Ηττημένος 64

Θέσεις 1-2: Νικητής 63-Νικητής 64

 

Διαβάστε περισσότερα...

Ευρωπαϊκό U18: Το πρόγραμμα των αγώνων

Ο Βόλος φιλοξενεί από αύριο και ως τις 2 Αυγούστου το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18. Στα κλειστά γυμναστήρια της Νέας Ιωνίας και της Πορταριάς θα φιλοξενηθεί το αύριο του ευρωπαϊκού μπάσκετ. Το πρόγραμμα των αγώνων της πρώτης φάσης είναι.

Διαβάστε περισσότερα...

Ευρωμπάσκετ2015: Η κλήρωση της διοργάνωσης

Από το Ζάγκρεμπ θα αρχίσει η Εθνική Ανδρών την προσπάθειά της στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα του 2015 (5-20 Σεπτεμβρίου).


Η κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στην Disneyland στο Παρίσι έφερε την Ελλάδα στον τρίτο όμιλο μαζί με την οικοδέσποινα Κροατία και τις Σλοβενία, ΠΓΔΜ, Γεωργία και Ολλανδία.

Αναλυτικά οι όμιλοι:

Α’ Όμιλος (Μονπελιέ): Γαλλία, Φινλανδία, Βοσνία/Ερζεγοβίνη, Πολωνία, Ισραήλ, Ρωσία
Β’ Όμιλος (Βερολίνο): Γερμανία, Τουρκία, Ισπανία, Σερβία, Ιταλία, Ισλανδία

Γ’ Όμιλος (Ζάγκρεμπ): Κροατία, Σλοβενία, Ελλάδα, ΠΓΔΜ, Γεωργία, Ολλανδία

Δ’ Όμιλος (Ρίγα): Λιθουανία, Λετονία, Εσθονία, Ουκρανία, Βέλγιο, Τσεχία

Οι τέσσερις πρώτες ομάδες κάθε ομίλου προκρίνονται στη δεύτερη φάση, που θα φιλοξενηθεί στην πόλη Λιλ της Γαλλίας. Ο τρίτος όμιλος «σταυρώνει» στους «16» με τον τέταρτο όμιλο.

Παρόντες από ελληνικής πλευράς στην κλήρωση ήταν ο Παναγιώτης Τσαγκρώνης, ο Κώστας Μίσσας, ο Φώτης Κατσικάρης και ο Άρης Ζώης.

Το πρόγραμμα της Εθνικής:

5/9: Ελλάδα-ΠΓΔΜ

6/9: Ελλάδα-Κροατία

8/9: Ελλάδα-Γεωργία

9/9: Ελλάδα-Σλοβενία

10/9: Ελλάδα-Ολλανδία

Το πρόγραμμα της Α\' Φάσης

A\' Ομιλος (Μοντπελιέ)

05/09/2015
Ισραήλ - Ρωσία
Πολωνία - Βοσνία
Γαλλία - Φινλανδία

06/09/2015
Ρωσία - Πολωνία
Φινλανδία - Ισραήλ
Βοσνία - Γαλλία

07/09/2015
Φινλανδία - Ρωσία
Γαλλία - Πολωνία
Ισραήλ - Βοσνία

09/09/2015
Ρωσία - Γαλλία
Βοσνία - Φινλανδία
Πολωνία - Ισραήλ

10/09/2015
Βοσνία - Ρωσία
Ισραήλ - Γαλλία
Φινλανδία - Πολωνία

Β\' Ομιλος (Βερολίνο)
05/09/2015
Γερμανία - Ισλανδία
Ιταλία - Τουρκία
Ισπανία - Σερβία

06/09/2015
Ισλανδία - Ιταλία
Σερβία - Γερμανία
Τουρκία - Ισπανία

08/09/2015
Σερβία - Ισλανδία
Ισπανία - Ιταλία
Γερμανία - Τουρκία

09/09/2015
Ισλανδία - Ισπανία
Τουρκία - Σερβία
Ιταλία - Γερμανία

10/09/2015
Τουρκία - Ισλανδία
Γερμανία - Ισπανία
Σερβία - Ιταλία


Γ\' Ομιλος (Ζάγκρεμπ)

05/09/2015
Γεωργία - Ολλανδία
Σκόπια - Ελλάδα
Κροατία - Σλοβενία


06/09/2015
Ολλανδία - Σκόπια
Σλοβενία - Γεωργία
Ελλάδα - Κροατία

08/09/2015
Σλοβενία - Ολλανδία
Κροατία - Σκόπια
Γεωργία - Ελλάδα

09/09/2015
Ολλανδία - Κροατία
Ελλάδα - Σλοβενία
Σκόπια - Γεωργία

10/09/2015
Ελλάδα - Ολλανδία
Γεωργία - Κροατία
Σλοβενία - Μακεδονία


Δ\' Ομιλος (Ρήγα)

05/09/2015
Τσεχία - Εσθονία
Βέλγιο - Λετονία
Λιθουανία - Ουκρανία

06/09/2015
Εσθονία - Βέλγιο
Ουκρανία - Τσεχία
Λετονία - Λιθουανία

07/09/2015
Ουκρανία - Εσθονία
Λιθουανία - Βέλγιο
Τσεχία - Λετονία

09/09/2015
Εσθονία - Λιθουανία
Λετονία - Ουκρανία
Βέλγιο - Τσεχία

10/09/2015
Λετονία - Εσθονία
Τσεχία - Λιθουανία
Ουκρανία - Βέλγιο

 

Β\' ΦΑΣΗ

12/09/2015
61. 2ος Β\' Ομίλου - 3ος Α\' Ομίλου
62. 1ος Γ\' Ομίλου - 4ος Δ\' Ομίλου
63. 1ος Α\' Ομίλου - 4ος Β\' Ομίλου
64. 2ος Δ\' Ομίλου - 3ος Γ\' Ομίλου

13/09/2015
65. 1ος Β\' ομίλοθ - 4ος Α\' Ομίλου
66. 2ος Γ\' Ομίλου - 3ος Δ\' Ομίλου
67. 2ος Α\' Ομίλου - 3ος Β\' Ομίλου
68. 1ος Δ\' Ομίλου - 4ος Γ\' Ομίλου

15/09/2015
69. Νικητής 61 - Νικητής 62
70. Νικητής 63 - Νικητής 64

16/09/2015
71. Νικητής 65 - Νικητής 66
72. Νικητής 67 - Νικητής 68


17/09/2015
73. Ηττημένος 69- - Ηττημένος 70
75. Νικητής 69- - Νικητής 70

18/09/2015
74. Ηττημένος 71 - Ηττημένος 72
76. Νικητής 71 - Νικητής 72

20/09/2015

77. Ηττημένος 75 - Ηττημένος 76
78. Νικητής 75 - Νικητής 76

 

 

 

 

 

 

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

A1 Γυναικών: Το πρόγραμμα της πρεμιέρας

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής της Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών διαμορφώνεται ως εξής:

Τετάρτη 8 Οκτωβρίου

Βούλας 20.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας - ΑΟ Τερψιθέα Γλυφάδας

Νέου Ρυσίου 20.30 ΑΜΣ Αναγέννηση Ν.Ρ. - Παναθλητικός ΑΕΣ

ΕΑΚ Βόλου 16.00 ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου - ΑΣ ΠΑΟΚ

Κω 13.00 ΑΣ Κωων Ιπποκράτης - ΑΕ Σουρμένων Ελληνικού

Εργάνης 19.30 Αθηναϊκός ΑΣ - Παναθηναϊκός ΑΟ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Κυπέλλου Ανδρών (Β’ Φάση)

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β' Φάσης του Κυπέλλου Ανδρών

24/09/2014

ΛΑΥΡΙΟΥ (17.00) ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛ.

ΓΛΥΦΑΔΑΣ (14.00 ) ΑΕΚ ΚΑΕ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΕ

ΜΕΛ. ΜΕΡΚΟΥΡΗ (17.30) ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΣΤΡΕΦΗ (17.00) ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ– ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΕ

ΜΕΤΣ (18.00) ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Π. ΚΑΕ

ΙΛΙΣΙΩΝ (17.00) ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΑΡΗΣ ΚΑΕ

ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ (17.00) ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ           

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Ανδρών-Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ανδρών έχει ως εξής: 

20/09/2014-Βαρδινογιάννειο (16.00): ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

20/09/2014 (17.00)-Λευκάδας: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

21/09/2014 (17.00)-Στρέφη: ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

21/09/2014 (17.00)-Ψυχικού: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

21/09/2014 (17.00)-Ιλισίων: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

21/09/2014 (17.00)-ΔΑΚ Βέροιας: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

21/09/2014 (17.00)-Λαυρίου: ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ       

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Γυναικών: Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής και το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος Γυναικών, έχουν ως εξής:

 

Α’ ΦΑΣΗ, 1η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Καλαμάτα 1980 76- 44

ΚΑΟ Μελισσίων  – Αρκάδι Ρεθ.63 - 43

Πανιώνιος –  Ικαρος Κ. 72 - 45

ΦΕΑ – Σπόρτιγκ 0 - 20

Ηρόδοτος – Π.φάληρο 51 - 54

Δάφνη Αγ.Δημ.  – Κρόνος Αγ.Δημ.59 – 60

 

2ος Όμιλος

 

Σταυρούπολη – Γιάννινα 57 – 60

Σέρρες – Ηρακλής 60-41

Ναύαρχος Βότσης – Απόλλων Καλ. 35 - 68

Νίκη Λευκάδας – ΑΕ Πυλαίας 74-64

Ασπίς 2001 Ξάνθης – Ολύμπια Λ. 45-67

Άρης – Τιτάνες Δράμας 56-42

 

2η αγωνιστική

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/09/2014      

Παναθηναϊκού 14.00 Π.Φάληρο - Άρης Πετρ.

Σπόρτιγκ 12.00 Σπόρτιγκ - Κρόνος Αγ.Δημ.

Ν.Σμύρνη 12.00 Πανιώνιος - ΚΑΟ Μελισσίων

ΔΑΚ Σερρών 14.00 ΑΟ Σερρών - ΠΑΣ Γιάννενα

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ. - Ολύμπια Λ.

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Άρης Θ.

 * Ο  αγώνας  μεταξύ  των  σωματείων  Πανιώνιος  ΓΣ  –  ΚΑΟ  Μελισσίων θα διεξαχθεί «κεκλεισμένων των θυρών».

Διαβάστε περισσότερα...