×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 947
Menu

Τουρνουά Χριστουγέννων Αγοριών «Πέτρος Καπαγέρωφ» (27/12)

Το 33ο τουρνουά Χριστουγέννων Αγοριών «Πέτρος Καπαγέρωφ» άρχισε σήμερα στο Καρπενήσι με τη συμμετοχή των ομάδων της ΕΣΚΑ, της ΕΣΚΑΝΑ, της ΕΚΑΣΘ και τριών ομάδων επιλέκτων Νότου, επιλέκτων Βορρά και τη Μικτή Καρπενησίου.

Διαβάστε περισσότερα...

32ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά Παίδων «Π. Καπαγέρωφ»: Πρόγραμμα αγώνων

Το 32ο Τουρνουά Χριστουγέννων Παίδων «Πέτρος Καπαγέρωφ» θα διεξαχθεί στoν Αστακό Αιτωλοακαρνανίας 26-30 Δεκεμβρίου και διοργανώνεται από  την Ε.Ο.Κ., την ΕΣΚΑΒΔΕ και το Δήμο Ξηρομέρου. Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής: 
 
Κυριακή 27 Δεκεμβρίου 2015 
Προπονήσεις ομάδων 
08:00-09:00 ΕΣΚΑ
09:00-10:00 ΕΣΚΑΝΑ
10:00-11:00 ΕΚΑΣΘ
11:00-12:00 Επίλεκτοι Α’ 
12:00-13:00 Επίλεκτοι Αστακού 
13:00-14:00 Επίλεκτοι Β’ 
 
Κυριακή 27 Δεκεμβρίου 2015 (Κ.Γ. Αστακού) 
1η Αγωνιστική 
16:00-17:30 Επίλεκτοι Α’-ΕΚΑΣΘ
17:30-19:00 Επίλεκτοι Αστακού-ΕΣΚΑ
19:00-20:30 ΕΣΚΑΝΑ-Επίλεκτοι Β’ 
 
Δευτέρα 28 Δεκεμβρίου 2015 
2η Αγωνιστική 
09:00-10:30 ΕΣΚΑ-Επίλεκτοι Α’
10:30-12:00 Επίλεκτοι Β’-Επίλεκτοι Αστακού 
12:00-13:30 ΕΚΑΣΘ-ΕΣΚΑΝΑ 
 
3η Αγωνιστική 
16:00-17:30 Επίλεκτοι Α’-Επίλεκτοι Β’ 
17:30-19:00 Επίλεκτοι Αστακού-ΕΣΚΑΝΑ 
19:00-20:30 ΕΚΑΣΘ-ΕΣΚΑ
 
Τρίτη 29 Δεκεμβρίου 2015 
4η Αγωνιστική 
09:00-10:30 ΕΣΚΑΝΑ-Επίλεκτοι Α’ 
10:30-12:00 Επίλεκτοι Αστακού-ΕΚΑΣΘ 
12:00-13:30 Επίλεκτοι Β’-ΕΣΚΑ
 
5η Αγωνιστική 
16:00-17:30 Επίλεκτοι Α’-Επίλεκτοι Αστακού 
17:30-19:00 ΕΚΑΣΘ-Επίλεκτοι Β’ 
19:00-20:30 ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ 
20:30-21:30 Τελετή Λήξης-Απονομές 
 
 
Διαβάστε περισσότερα...

30o Τουρνουά Χριστουγέννων Κορασίδων

Το  Τουρνουά  Χριστουγέννων  Κορασίδων  θα  διεξαχθεί  στο  Αθλητικό  Κέντρο του Δήμου Πύδνας –Κολινδρού « Ευάγγελος  Πολύζος»  στον  Κολινδρό  Πιερίας 3-7  Ιανουαρίου  2015  και  διοργανώνεται  από  την  Ε.Ο.Κ. Oι  Ομοσπονδιακοί  Προπονητές  έχουν  επιλέξει  τις  παρακάτω  αθλήτριες  που  θα  συμμετάσχουν  στο  τουρνουά:

 ΕΣΚΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΡΑΠΑ  ΙΣΜΗΝΗ

2000

1.70

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΣΙΔΕΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ

2000

1.75

ΕΥΝΙΚΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2000

1.82

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.

ΑΜΙΤΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

1.65

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.

ΠΕΝΤΙΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

2000

1.78

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΚΟΥΚΗ   ΕΙΡΗΝΗ

2000

1.82

ΑΓΙΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΟΛΛΙΟΔΗΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2001

1.76

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2001

1.72

ΕΥΝΙΚΟΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

2002

1.72

ΑΕΝ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

 

ΕΣΚΑΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.  ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ  ΑΣΠΑΣΙΑ

2000

1.65

ΚΡΟΝΟΣ  ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2000

1.83

ΚΡΟΝΟΣ  ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΡΡΕ  ΖΩΗ

2000

1.74

ΠΡΩΤΕΑΣ  ΒΟΥΛΑΣ

ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2000

1.68

Π.ΦΑΛΗΡΟ

ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2001

1.78

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ

2000

1.78

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΟΝΤΙΖΑ ΣΟΦΙΑ

2001

1.82

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2000

1.86

ΚΡΟΝΟΣ  ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΚΚΑΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

2000

1.75

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΕΚΑΣΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΒΑΝΤΣΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

2001

1.78

ΑΡΗΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

2000

1.85

ΑΡΗΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΑ

2000

1.76

ΑΝΑΓΓ. Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2000

1.80

ΑΡΗΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΑ  ΡΩΞΑΝΗ

2000

1.83

ΑΡΗΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2000

1.78

ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

1.80

ΑΣ ΠΑΟΚ

ΖΕΡΒΑ ΕΛΒΙΡΑ

2000

1.63

ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΕΚΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

2000

1.70

ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ

ΚΑΤΣΑΜΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2001

1.79

ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ.

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΑΜΑΛΙΓΚΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

2000

1.65

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ

ΓΙΑΧΟΛΑΡΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

1.56

ΠΑΝΘΗΡΕΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

2001

1.65

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ  ΠΑΡΘΕΝΑ

2000

1.74

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΕΣΚΑΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΠΕΝΕΚΗ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ

2001

1.84

ΤΙΤΑΝΕΣ  ΠΑΛΑΜΑ

ΝΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

1.72

ΑΝΑΛΗΨΗ ΒΟΛΟΥ

ΧΟΥΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

2000

1.75

B.C ΒΟΛΟΥ

 

ΕΚΑΣΔΥΜ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΑΠΑΛΙΔΟΥ  ΝΙΚΗ

2000

1.70

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΚΟΤΖΑΙΤΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ

2000

1.60

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΧΑΙΝΤΑΡΙ ΕΡΙΣΕΑΛΝΤΑ

2000

1.72

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

1.70

ΛΑΣΣΑΝΗ

 

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΝΤΕΛΗ ΕΦΗ

2001

1.79

Κ.ΟΜ.ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2002

1.73

ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ 2000

 

ΕΣΚΑΒΔΕ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΠΑΡΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2000

1.82

ΔΟΞΑ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΕΚΑΣΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΡΙΜΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

2001

1.75

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΕΜΕΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2001

1.65

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

1.80

ΑΡΚΑΔΙ

ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2000

1.72

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΒΑΣΙΑ

2001

1.70

ΟΦΗ

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ  ΟΥΡΑΝΙΑ

2000

1.75

ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

 

Oλες  οι  παραπάνω  αθλήτριες , θα  πρέπει  να  ειδοποιηθούν  από  τις  αρμόδιες  υπηρεσίες  των  Ενώσεων  και  Τοπικών  Επιτροπών  για  τη  συμμετοχή  τους  στο  Τουρνουά  και  για  τον  τρόπο  με  τον  οποίο  θα  μετακινηθούν.

Οι  συνοδοί   και  οι  αθλήτριες  της  ΕΚΑΣΘ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ,  θα  μετακινηθούν  με  το  πούλμαν  που  θα  αναχωρήσει  από  το  Γραφείο  της  Ε.Ο.Κ.  στη  Θεσσαλονίκη ,στις 3/1/2015 και ώρα 16.00.

Οι συνοδοί   και  οι  αθλήτριες  της  ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ,ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, ΕΚΑΣΚ,ΕΣΚΑΘ,  θα  μετακινηθούν  με  το  πούλμαν  που  θα  αναχωρήσει  από  το  Γραφείο  της  Ε.Ο.Κ στο ΟΑΚΑ , στις 3/1/2015 και ώρα 12.00

Διαβάστε περισσότερα...

31ο Τουρνουά Παίδων "Πέτρος Καπαγέρωφ"

Το 31ο Τουρνουά Χριστουγέννων παίδων, «Πέτρος Καπαγέρωφ» θα διεξαχθεί στoν Αστακό Αιτωλοακαρνανίας, (26-30/12/2014) και διοργανώνεται από την Ε.Ο.Κ., την ΕΣΚΑΒΔΕ, και το Δήμο Ξηρομέρου.

Οι Περιφερειακοί προπονητές σε συνεργασία με τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές επέλεξαν 62 αθλητές που θα λάβουν μέρος στο τουρνουά. Επικεφαλής Προπονητής του Τουρνουά Χριστουγέννων «Πέτρος Καπαγέρωφ»  θα είναι ο Τεχνικός Σύμβουλος Ανάπτυξης Παίδων, Κώστας Πολίτης. Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές θα είναι οι Γιώργος Δήμου και Θεόδωρος Αστεριάδης.Οι Περιφερειακοί Προπονητές που θα συμμετέχουν στο Τουρνουά είναι οι εξής: Ηλίας Στρατικόπουλος (ΕΣΚΑ), Βασίλης Ναούμης, Δημήτρης Κόγκας, Γιάννης Διαμαντάκος (ΕΣΚΑΒΔΕ), Θεόδωρος Γιαννακόπουλος (ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ), Δημήτρης Μανωλιτσάκης (ΕΣΚΑΚ) και Γιώργος Μακράκης (ΕΚΑΣΚ).

Αναλυτικά οι αθλητές που έχουν κληθεί:

 

ΕΣΚΑ

                                               ΕΤ. ΓΕΝ. ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΛΚΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ                        2000     1,80      Γ.Σ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ          2000     1,85      Γ.Σ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                    2000     1,88      ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΦΩΚΙΩΝ ΓΚΙΚΑΣ                          2000     1,95      DEREE

AΡΗΣ ΤΣΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ                  2000     1,98      ΕΚΠ.ΔΟΥΚΑ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΨΗΣ                        2000     1,97      ΕΚΠ.ΔΟΥΚΑ

ΝΙΚΟΣ ΡΟΓΚΑΒΟΠΟΥΛΟΣ            2001     1,94      ΕΚΠ.ΔΟΥΚΑ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ              2001     1,90      DEREE

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ           2001     1,85      ΑΜΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΟΣ  ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ                   2000     1,88      ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ                   2001     1,85      ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΡΡΑΣ                     2000     1,85      ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΕΣΚΑΝΑ

                                              ΕΤ. ΓΕΝ. ΥΨΟΣ     ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ                 2000      1,95      ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΡΓΑΛΗΣ                    2000      1,98      ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΜΑΟΣ                      2000      1,80      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ             2000      1,82      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΕΡΟΓΛΟΥ          2000      1,92      ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ                2000      1,85      ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

ΗΛΙΑΣ ΜΩΡΑÏΤΗΣ                                   2001      1,78      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑÏΣΚΟΣ               2001      1,90      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΕΝΟΣ                     2001      1,78      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΑ               2000      2,00      ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ.

 

ΕΚΑΣΘ

                                              ΕΤ. ΓΕΝ.  ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΝΔΡΑΜΑΝΗΣ            2000       1,90      ΠΑΟΚ

ΚΟΥΤΟΥΞΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΣ               2000       1,85      ΑΣ  ΠΗΓΑΣΟΣ 24

ΑΛΤΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                  2000       1,90      ΑΡΗΣ

ΜΠΡΟΥΚΣ XOYAN                                  2000       1,87      ΑΣΤΕΡΙΑ

ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                   2001       1,92      ΧΑΝΘ

ΖΟΥΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                  2001       1,90      ΑΡΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ               2000       2,02      ΠΑΟΚ

ΠΕΤΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                    2001       1,90      ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ          2001       1,88      ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24

ΣΙΔΗΡΟΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ              2001       1,85      ΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΦΩΤΗΣ                    2001       1,88      ΑΣΤΕΡΙΑ

 

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

                                              ΕΤ. ΓΕΝ. ΥΨΟΣ   ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΠΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                     2000        1,87      ΣΔΥ  ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΤΣΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ                     2000        1,84      ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           2000        1,97      ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          2000        1,90      ΔΙΟΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

                                               ΕΤ. ΓΕΝ. ΥΨΟΣ   ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΥΘΥΜΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ       2000     2,08      ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΧΑΣΑΝ ΕΜΙΡΧΑΝ                          2000     1,89      ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΚΟΜΟΤ.

ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                   2000     1,90      ΑΟ ΑΛΕΞ.ΑΛΕΞΑΝΔΡ.

 

ΕΚΑΣΚΕΜ

                                                            ΕΤ. ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ                    2000   1,94        ΑΓΕΠ

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                 2000   1,90    ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ                2001   1,94    ΦΙΛ.ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΕΚΑΣΔΥΜ

                                                            ΕΤ. ΓΕΝ. ΥΨΟΣ   ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΟΥΚΑΣ                        2001    1,76    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΣΑΚΥΡΟΣ                   2000    1,80    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ                      2000    2,00    ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

ΕΣΚΑΘ

                                                     ΕΤ. ΓΕΝ.       ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               2000          1,95      ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ                              2001          1,97      ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

 

ΕΣΚΑΒΔΕ

                                                        ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ          2001     1,90      ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                             2001     1,99      ΑΓΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΡΤΖΑΣ                                 2000     1,89      ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ                                2000     1,88      ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

 

ΕΣΚΑΚ

                                                      ΕΤ. ΓΕΝ.  ΥΨΟΣ         ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΤΖΙΟΣ                    2000     1,90  Α.Ο.ΚΟΡΩΝΙΣ  ΛΥΓ.

 

ΕΣΚΑΗ

                                                            ΕΤ. ΓΕΝ.  ΥΨΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΠΑΖΙΝΑΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ                    2000      1,94       ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ

ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ                     2000      1,88      ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ       2000      1,93       ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡ.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ              2001      1,93       ΚΟΡΟΙΒΟΣ

 

 

ΕΚΑΣΚ

                                                     ΕΤ. ΓΕΝ.   ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΔΗΜΗΤΡ.ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ                      2000    1,93    ΑΓΟΡ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ                          2000   1,89  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΕΩΡ.ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ                     2000   1,96Α.Ο. ΚΥΔΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΛΙΤΑΚΗ  Σ                     2000   1,91ΠΕΔΙΑΔΑ

 

ΕΣΚΑΣΕ

           

                                                                ΕΤ. ΓΕΝ.     ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ                       2001       1,91      ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Τουρνουά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014

                                1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

09.00-10.30         ΑΙΟΛΟΣ – ΧΟΒΟΛΙΟ      

1030-12.00          ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ  

12.00-1330          ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΔΡΑΓΑΜΕΣΤΟ    

                                2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

16.00-17.30         ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ   

17.30-1900          ΔΡΑΓΑΜΕΣΤΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ 

19.00-20.30       ΧΟΒΟΛΙΟ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ     

ΚΥΡΙΑΚΗ  28  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2014

                                3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

09.00-10.30         ΑΙΟΛΟΣ-ΔΡΑΓΑΜΕΣΤΟ 

10.30-12.00         ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

12.00-13.30         ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΧΟΒΟΛΙΟ

                                4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

16.00-17.30         ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ

17.30-19.00         ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΟΒΟΛΙΟ

19.00-20.30         ΔΡΑΓΑΜΕΣΤΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ  29  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2014

                                5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

09.00-10.30         ΑΙΟΛΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ         

10.30-12.00         ΧΟΒΟΛΙΟ-ΔΡΑΓΑΜΕΣΤΟ             

12.00-13.30         ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ      

 

18.00-20.00         ALLSTAR – ΑΙΟΛΟΣ  ΑΣΤΑΚΟΥ  

20.00 -21.30        ΑΠΟΝΟΜΕΣ -ΤΕΛΕΤΗ  ΛΗΞΗΣ

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Κλειστό Γυμναστήριο Αστακού.                   

 

Διαβάστε περισσότερα...