Menu

Εφήβων U19: Προπόνηση για τα ΜΜΕ

Η Εθνική Εφήβων U19 βρίσκεται στο Ηράκλειο Κρήτης. Μετά το τελευταίο φιλικό που θα δώσει απόψε απέναντι στις ΗΠΑ, η Ελλάδα θα μπει στην τελική ευθεία για το τζάμπολ του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος στις 27 Ιουνίου απέναντι στην Κορέα (20.30).

Διαβάστε περισσότερα...

Εθνική Παμπαίδων (U15): Προπόνηση στο ΟΑΚΑ

Οι παρακάτω αθλητές καλούνται για προπόνηση με την Εθνική Παμπαίδων (γεν. 2000-01) την Παρασκευή 26 Ιουνίου στις 18.00 στο ΟΑΚΑ.

Φωκίων Γκίκας (Derre), Άρης Τσουργιάννης (Δούκας), Βασίλης Γάργαλης (Πρωτέας Βούλας), Νίκος Οικονόμου (TripleCrown), Σπύρος Σιούντρης (Αμύντας), Άλκης Ιωάννου (Περιστέρι), Ανδρέας Ρουμελιώτης (Πανιώνιος), Μιχάλης Αρμάος (Πανιώνιος), Αλέξανδρος Προίσκος (BAC), Νίκος Αρσενόπουλος (BAC), Γιώργος Μπαλλής (ΣΔΙ Τρίπολης), Χρήστος Κουτρόγιαννος (Ιτέα ΓΣ), Παναγιώτης Γκάτζιος (ΑΟ Κορωνίς),, Παναγιώτης Ζέρβας (Παναθηναϊκός), Παναγιώτης Μπακολιάς (Δίον Κυπαρισσίας), Γιάννης Χατζηβέρογλου (Κρόνος Αγ. Δημ.), Μανώλης Χατζηδάκης (Κρόνος Αγ. Δημ.), Αλέξανδρος Σακερλλαρίου (Μαρούσι), Νίκος Ρογκαβόπουλος (Δούκας), Χάρης Γαλιατσάτος (DEREE), Βασίλης Βαφειάδης (Έσπερος Πατρών), Δημήτρης Πατσατζόπουλος (Προμηθέας Πάτρας).

Διαβάστε περισσότερα...

Νεανίδων: Κλήση για προπονήσεις

 

Οι παρακάτω αθλήτριες καλούνται για προπόνηση στο κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Νεανίδων την Πέμπτη 11 Δεκεμβρίου (17.00) στο βοηθητικό του ΟΑΚΑ.


Οι προπονήσεις θα γίνονται κάθε Πέμπτη την ίδια ώρα.

Χαρίκλεια Πολύζου (ΑΕΝΚ), Χριστίνα Θεοδώρου (Πρωτέας Βούλας), Άννα Μαρία Στεφάνου (Τερψιθέα), Μαριέλλα Φασούλα (Πρωτέας Βούλας), Άννα Μαρία Μαντά (Πρωτέας Βούλας), Έφη Σώμου (Παναθηναϊκός), Λία Ντάνου (Αμύντας), Χρύσα Κατσιμάρδου (Παναθηναϊκός), Ευγενία Κολλάτου (Πρωτέας Βούλας), Αγγελική Βιντσιλαίου (Γαλάτσι), Σταυριανή Βιντσιλαίου (Γαλάτσι), Αναστασία Τσουκαλά (Αθηναϊκός), Θάλεια Λυκούδη (Παναθηναϊκός), Μαργαρίτα Ακριβού (Ίκαρος Καλλιθέας), Φωτεινή Σιγιώργη (Αγία Παρασκευή).

 

Διαβάστε περισσότερα...

Παίδων: Κλήση για προπονήσεις

 

Οι παρακάτω αθλητές καλούνται για προπόνηση στο κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παίδων την Τετάρτη 10 Δεκεμβρίου (16.00) στο βοηθητικό του ΟΑΚΑ:


Δημήτρη Μωραϊτης (Πανιώνιος), Φώτης Κάπρης (Πανιώνιος), Χάρης Λιούνης (Πανιώνιος), Γιώργος Αγγελοκωνσταντής (Πανιώνιος), Παναγιώτης Χατζόγλου (Πανιώνιος), Φωκίων Φωτόπουλος (Δούκας), Άγγελος Δραγάτης (Δούκας), Βίκτωρ Γκουαλτιέρι (Αιγάλεω), Εμμανουήλ Χατζηδάκης (Κρόνος), Αθανάσιος Δρομπογιάννης (Αστ. Πατησίων), Κωνσταντίνος Μπιμπούδης (Περιστέρι), Παναγιώτης Μπούρας (Πρωτέας Βούλας), Αλέξανδρος Σακελλαρίου (Μαρούσι), Ιωάννης Χατζηβέρογλου (Κρόνος), Χρήστος Περσίδης (Ίκαρος Καλλιθέας), Χαράλαμπος Κατσούλης (Δούκας), Μέλιος Άρης (Αμύντας), Φάνης Σταμούλης (Πανιώνιος), Δημήτρης Θεοδωρικάκος (Δούκας), Δημήτρης Μένεσης (Περιστέρι), Γιώργος Καμπερίδης (Μανδραϊκός), Κωνσταντίνος Λιγνός (Παναθηναϊκός), Βίκτωρ Καρακατσάνης (Αγ. Παρασκευή), Παναγιώτης Βίρλας (Προμηθέας), Θεόδωρος Κυριλής (Προμηθέας), Κουμουνδούρος Νικόλαος (Προμηθέας).

 

Διαβάστε περισσότερα...