Menu

Εθνική Παμπαίδων U14 - Προπόνηση Κλιμακίου Νότου

To Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U14 (γεν. 2004) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 19Μαΐου και ώρα 18:15 στο βοηθητικό του κλειστού ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

Γεώργιος Βαρδής – Απόλλων Σμύρνης ΓΣ 
Παναγιώτης Δαραμούσκος – Προμηθέας Πατρών 
Μανώλης Δήμου – Τριπλή Κορώνα 
Οδυσσέας Καραλής – Απόλλων Πάτρας 
Ραφαήλ Κοπακάκης – Πανιώνιος ΓΣΣ
Κωνσταντίνος Κορκοντζέλος – Πανιώνιος ΓΣΣ 
Κωνσταντίνος Λαγός – Πανιώνιος ΓΣΣ 
Δήμος Λεβέντης – Ένωση Ιλίου 
Βασίλης Ματσίρας – Τριπλή Κορώνα 
Δημήτριος Μπαρλιάς – Απόλλων Αθηνών 
Νικόλας Πλώτας – Προοδευτική/ABC 
Γρηγόρης Σειραδάκης – ΑΟΚ Χανίων 
Γεώργιος Σπηλιόπουλος – Ολυμπιακός 
Χρήστος Τσόπελας – Απόλλων Σμύρνης ΓΣ
Παύλος Χατζής – Νέα Ιωνία 
Μάριος Καραΐσκος – Προμηθέας Πατρών 
Στέλιος Καβαλάρης – Πλάτωνας 
Δημήτρης Σκλαβενίτης – Ολυμπιακός 


 

Διαβάστε περισσότερα...

Εθνική Παμπαίδων U14: Κλήσεις για τουρνουά στην Αμφίκλεια

Οι παρακάτω αθλητές καλούνται στην Εθνική Παμπαίδων U14, που θα συγκεντρωθεί την Παρασκευή 4 Μαΐου στις 13:00 στο ΟΑΚΑ και θα αναχωρήσει για την Αμφίκλεια, όπου θα λάβει μέρος σε τουρνουά. 

1. Δήμου Μανώλης (Τριπλή Κορώνα)
2. Ματσίρας Βασίλης (Τριπλή Κορώνα)
3. Τσόπελας Χρήστος (Απόλλων Σμύρνης ΓΣ)
4. Πλώτας Νικόλαος (Προοδευτική/ABC)
5. Καραλής Οδυσσέας (Απόλλων Πάτρας)
6. Δαραμούσκος Παναγιώτης (Προμηθέας Πατρών)
7. Κορκοντζέλος Κωνσταντίνος (Πανιώνιος)
8. Κοπακάκης Ραφαήλ (Πανιώνιος)
9. Λαγός Κωνσταντίνος (Πανιώνιος)
10. Μπαρλιάς Δημήτρης (Απόλλων Σμύρνης Γ Σ)
11. Βαρδής Γεώργιος (Απόλλων Σμύρνης ΓΣ)
12. Λεβέντης Δήμος (Ένωση Ιλίου)
13. Χατζής Παύλου (Νέα Ιωνία)
14. Σπηλιόπουλος Γεώργιος (ΟΣΦΠ)
15. Καραΐσκος Μάριος (Προμηθέας Πατρών)

 

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (U14): Προπόνηση για το κλιμάκιο Νότου

Το κλιμάκιο νότου Εθνικής Παμπαίδων U14 έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου στις 18:30 στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

1. ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2004  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   
2. ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2004  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   
3. ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ ΡΑΦΗΛ  2004  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   
4. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  2004  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ   
5. ΒΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2004  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ  
6. ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2004  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ   
7. ΑΒΔΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004  ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980   
8. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ2004 ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
9. ΔΗΜΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ  2004  ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ   
10. ΜΑΤΣΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2004  ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ   
11. ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  2004  ΕΣΚΔ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ   
12. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  2004  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ   
13. ΠΛΩΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2004  Α Β C   
14. ΚΑΡΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2004  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ   
15. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΟΣ  2004  ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ   
16. ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2004 ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ
17. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ  2004  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ   
18. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2004  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ   
19. ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
20. ΚΟΥΡΕΠΗΣ ΗΛΙΑΣ  2004  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   
21. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   
22. ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004  ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ   
23. ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2004  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
24. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΛΚΗΣ 2004 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
25. ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
26. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
27. ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ 

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS