Menu

Ειδήσεις (7735)

Νεανίδων: Τα πρώτα τεστ της ομάδας

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Για την πόλη των Σκοπίων αναχώρησε σήμερα η Εθνική Νεανίδων προκειμένου να δώσει μια σειρά από φιλικά παιχνίδια ενόψει της συμμετοχής της στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα B' Κατηγορίας (5-14/7).
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Πρόγραμμα αγώνων Τελικής Φάσης

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Το πρόγραμμα των αγώνων της Τελικής Φάσης του 46ουΠανελλήνιου  Πρωταθλήματος Παίδων 2018 - 2019 που θα φιλοξενηθεί στο Μέτσοβο, έχει ως εξής:    ΣΑΒΒΑΤΟ 22-06-2019          16.00 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 18.00 ΔΕΚΑ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΠΑΚ 19.30 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ 20.00 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   ΚΥΡΙΑΚΗ 23-06-2019          16.00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Πρόγραμμα αγώνων Τελικής Φάσης 

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Το πρόγραμμα των αγώνων της Τελικής Φάσης του 30ου  Πανελλήνιου  Πρωταθλήματος Κορασίδων 2018 - 2019 που θα φιλοξενηθεί στα Λουτρά Αιδηψού, έχει ως εξής:    ΣΑΒΒΑΤΟ 22-06-2019          16.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓIOY ΔHMΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 19.30 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ 20.00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ  …
Διαβάστε περισσότερα...

Εφήβων: Κλήσεις αθλητών για προετοιμασία

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Καλούνται οι παρακάτω αθλητές της Εθνικής Εφήβων να βρίσκονται τη Δευτέρα 24/6/2019 και ώρα 08.30 στο ΟΑΚΑ προκειμένου να αναχωρήσουν για την προετοιμασία της Εθνικής Εφήβων στις Σέρρες ενόψει του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2019:  ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ), ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ), ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ), ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΕΚ), ΣΤΑΥΡΑΚΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΑΔΡΑΣ…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β΄ Φάση - Γ΄ Όμιλος (5η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Κατά την τελευταία ημέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Κορασίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:   Αιγέας Χίου - Αιγέας Πλωμαρίου 68-34 Δεκάλεπτα: 25-7, 39-11, 57-24, 68-34 Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Ιορδανίδης Αιγέας Χίου (Γιασεμή): Χαλιά 5(1), Δάνδουλα 8(1), Σκουφάρα 5(1), Σταυριανού 2, Ψύχια, Μπερέτα, Βολικάκη 2,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ φάση - Α΄ Όμιλος (5η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Κατά την τελευταία μέρα των αγώνων του Α΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, είχαμε τα εξής αποτελέσματα:   Νικόπολη Πρέβεζας-ΠΟ Νέων Μουδανιών 78-44 Δεκάλεπτα: 13-9, 39-23, 59-34, 78-44 Διαιτητές: Σελεβός, Κυρίτσης Νικόπολη Πρέβεζας (Πολίτης): Τζώκας 7(1), Καραστάθης 11(1), Αναστασόπουλος 19, Μίχος 21(3), Τζίμας 2, Κυριαζής 2, Παππάς…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ Φάση - Γ΄ Όμιλος (5η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Κατά την τελευταία μέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:                                     Κάλυμνος - Ηράκλειο ΟΑΑ 62-58 Δεκάλεπτα: 28-16, 36-33, 50-47, 62-58 Διαιτητές: Στρέμπας, Σκουλαρίκης   Κάλυμνος (Καλαϊτζίδης): Τρικοίλης Ν., Χειλάς, Κουλιανός 14(1), Σισώης 7(1), Πελεκάνος 3, Οικονόμου, Ηλιάδης, Ρογαλίδης 23(2),…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β΄ φάση - Α΄ Όμιλος (5η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Κατά την τελευταία μέρα των αγώνων του Α΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Κορασίδων, είχαμε τα εξής αποτελέσματα:   Απόλλων Πτολεμαΐδας- ΕΚ Καβάλας 51-57 Δεκάλεπτα: 7-13, 23-28, 42-40, 51-57 Διαιτητές: Τσάνταλη, Ντόντης Απόλλων Πτολεμαΐδας (Τσακμάκη): Βασιλειάδου, Δίπλαρη 2, Κωνσταντινίδου, Αντωνίου Κ. 12, Κωδωνά, Σαρβάνη 2, Δήμου 10, Ζησοπούλου,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β’ Όμιλος – Β’ Φάση (3η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Για την 3η και τελευταία αγωνιστική του Β’ Ομίλου της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων που διεξάγεται στην Αιδηψό σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ Φάση - Α΄ Όμιλος (4η μέρα)

Κατά την τέταρτη μέρα των αγώνων του Α΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:   Κεραυνός Λάρισας-Νικόπολη Πρέβεζας 65-82 Δεκάλεπτα: 22-26, 35-37, 49-57, 65-82 Διαιτητές: Σελεβός, Δέλλας Κεραυνός (Πάκας, Παππάς): Αλέξης, Δημητρίου, Γκουντελάκης 16(1), Παππάς 5, Γιάκουλας, Αργυρούλης 2, Τάκουλας 8(2), Γιοβανόπουλος 5(1), Καρατζιός…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β’ Όμιλος – Β’ Φάση (2η μέρα)

Για την 2η Αγωνιστική του Β’ Ομίλου της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων που διεξάγεται στην Αιδηψό σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS