Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2013-2014 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟμάδαΒαθμΑγωνΝικΗττΜηδΕπιθΑμυνΔιαφ  Βαθ2    Διαφ2    Διαφ3  
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ4222202016721300372  0  1  1,286
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ3822166014891348141  0  1  1,104
ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ362214801565148778  0  1  1,052
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ352213901387129295  4  1  1,073
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ352213901427140126  2  1  1,018
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ34221210015571577-20  0  1  0,987
ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ33221111015301387143  0  1  1,103
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ322211101147614688  0  1  1,005
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ31229130149914918  0  1  1,005
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ3022814014771534-57  0  1  0,962
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ2722517014051667-262  0  1  0,842
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ.2122021111531685-532  0  1  0,684

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/10/1318:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ67-57
13/10/1318:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ79-62
13/10/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ57-37
13/10/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ65-59
13/10/1318:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ60-55
13/10/1318:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ82-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/10/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ81-74
20/10/1318:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ60-75
19/10/1319:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ71-77
20/10/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ72-54
20/10/1318:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ54-79
20/10/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ70-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
03/11/1318:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ69-59
03/11/1318:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ76-62
03/11/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ69-50
03/11/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ75-68
03/11/1318:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ73-60
03/11/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ67-78
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
10/11/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ60-63
10/11/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ72-62
10/11/1315:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ59-79
10/11/1318:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ63-64
10/11/1318:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ72-83
10/11/1318:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ62-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/11/1318:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ76-74
24/11/1318:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ101-75
24/11/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ87-61
24/11/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ75-69
24/11/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ80-76
24/11/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ65-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/12/1318:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ48-56
01/12/1318:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ81-68
01/12/1318:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ57-84
01/12/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ53-71
01/12/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ61-60
01/12/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ84-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
08/12/1318:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ81-74
08/12/1318:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ94-66
08/12/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ74-49
08/12/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ58-63
08/12/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ81-62
08/12/1318:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ62-65
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
15/12/1318:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ73-61
15/12/1318:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ80-65
15/12/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ72-51
15/12/1318:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ66-63
15/12/1318:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ82-75
15/12/1318:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ47-45
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
22/12/1318:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ72-66
22/12/1318:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ68-89
22/12/1318:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ46-52
22/12/1318:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ82-62
22/12/1318:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ56-79
22/12/1318:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ85-55
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/01/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ73-66
12/01/1418:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ67-39
12/01/1418:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ42-53
12/01/1418:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ80-54
12/01/1418:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ51-82
12/01/1418:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ47-71
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
19/01/1418:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ79-83
19/01/1418:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ72-60
19/01/1418:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ64-55
19/01/1418:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ57-74
19/01/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ81-60
19/01/1418:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ62-59
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/01/1418:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ81-74
26/01/1418:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ91-70
26/01/1418:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ46-95
26/01/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ71-52
26/01/1418:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ65-66
26/01/1418:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ69-68
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/02/1418:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ73-77
02/02/1418:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ73-61
02/02/1418:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ71-61
02/02/1418:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ52-61
02/02/1418:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ79-85
02/02/1418:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ78-69
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/02/1418:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ47-77
16/02/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ61-67
16/02/1418:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ55-50
16/02/1418:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ62-69
16/02/1418:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ79-75
16/02/1418:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ84-82
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/02/1418:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ70-64
23/02/1418:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ78-70
23/02/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ78-63
23/02/1418:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ66-41
23/02/1418:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ58-76
23/02/1418:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ20-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/03/1418:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ58-60
09/03/1418:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ73-76
09/03/1418:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ54-75
09/03/1418:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ56-68
09/03/1418:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ54-99
09/03/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ59-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/03/1418:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ78-67
16/03/1418:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ68-66
16/03/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ84-61
16/03/1418:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ71-60
16/03/1418:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ59-53
16/03/1418:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ51-75
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/03/1418:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ80-63
23/03/1418:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ70-68
23/03/1418:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ70-83
23/03/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ70-56
23/03/1418:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ49-83
23/03/1418:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ88-22
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
30/03/1418:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ79-81
30/03/1418:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ65-68
30/03/1418:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ57-84
30/03/1418:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ75-66
30/03/1418:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ77-79
30/03/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ68-51
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
06/04/1418:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ65-61
06/04/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ88-64
06/04/1418:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ88-79
06/04/1418:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ71-59
06/04/1418:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ93-35
06/04/1418:00ΜΙΚΡΑΣ ΒΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ64-76
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/04/1418:00Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ77-80
13/04/1418:00ΑΛΚΑΖΑΡΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ74-78
13/04/1418:00ΠΑΛΑΜΑΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ66-67
13/04/1418:00ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ62-81
13/04/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ86-79
13/04/1418:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ70-62
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
27/04/1418:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ20-0
02/05/1418:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ65-57
27/04/1418:00ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ68-59
27/04/1418:00ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ93-41
27/04/1418:00ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ90-87
02/05/1418:00ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ56-47