Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2013-2014 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟμάδαΒαθμΑγωνΝικΗττΜηδΕπιθΑμυνΔιαφ  Βαθ2    Διαφ2    Διαφ3  
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ4022184013181063255  4  1  1,239
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ4022184012681056212  2  1  1,200
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ3922175014731186287  3  1,085  1,241
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ3922175014021080322  3  0,921  1,298
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ3522139013381200138  0  1  1,114
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ3422121001265117392  0  1  1,078
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ33221111012941191103  0  1  1,086
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ3222101201238117266  0  1  1,056
ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ 20002822616010971251-154  3  1,032  0,876
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ2822616011061214-108  3  0,968  0,911
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ2622418011241382-258  0  1  0,813
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑ222202208761831-955  0  1  0,478

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/10/1322:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ57-58
17/11/1312:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ55-42
13/10/1313:30ΜΕΤΣ ΒΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ60-36
13/10/1315:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ49-61
13/10/1312:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ27-89
13/10/1312:30ΒΟΗΘ. ΣΕΦΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ45-28
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/10/1312:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ56-63
20/10/1312:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ75-60
20/10/1314:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ51-55
20/10/1317:00ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ64-59
20/10/1312:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ63-32
28/11/1322:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ47-53
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
27/10/1315:15Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ58-55
27/10/1312:30ΖΗΡΙΝΕΙΟΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ41-58
26/10/1313:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ35-43
26/10/1312:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ57-52
16/11/1316:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ34-105
26/10/1312:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ45-49
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
03/11/1314:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ55-54
03/11/1313:30ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ71-45
03/11/1312:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ39-71
03/11/1317:00ΨΥΧΙΚΟΥΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ66-70
03/11/1312:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ49-87
03/11/1312:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ64-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/11/1315:00ΓΛΥΦΑΔΑΣΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ55-56
10/11/1312:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ56-50
10/11/1312:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ65-57
10/11/1317:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ77-31
10/11/1312:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ57-56
10/11/1312:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ48-55
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/11/1312:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ61-77
24/11/1312:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ57-65
24/11/1312:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ40-69
24/11/1312:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ49-45
24/11/1313:30ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ70-41
24/11/1314:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ53-55
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
11/12/1318:45ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ64-56
01/12/1312:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ68-43
01/12/1317:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ72-60
12/12/1321:30Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ26-59
01/12/1312:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ76-56
01/12/1312:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ56-55
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
08/12/1312:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ38-101
08/12/1315:30Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ53-49
08/12/1312:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ56-44
08/12/1314:00ΕΣΠΕΡΟΥΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ52-55
08/12/1312:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ50-56
10/12/1321:30ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ44-40
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
15/12/1316:30ΣΠΟΡΤΙΓΚΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ67-58
15/12/1312:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ45-54
15/12/1313:30ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ50-62
15/12/1312:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ69-46
15/12/1312:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ48-52
15/12/1314:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ71-46
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
05/01/1412:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ69-65
05/01/1412:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ45-36
05/01/1417:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ77-42
05/01/1412:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ41-94
16/01/1421:30ΒΟΥΛΑΣΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ50-70
05/01/1412:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ52-70
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
30/01/1421:45ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ.ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ66-60
22/01/1421:003ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ66-35
12/01/1412:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ46-54
12/01/1412:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ67-61
12/01/1414:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ103-27
12/01/1413:30ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ57-46
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
05/02/1421:003ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ49-66
19/01/1412:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ51-45
19/01/1412:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ43-45
19/01/1417:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ58-63
19/01/1412:00ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ74-40
19/01/1414:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ49-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/01/1412:00ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ.ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ54-48
26/01/1412:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ70-49
26/01/1412:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ74-79
26/01/1412:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ57-53
26/01/1412:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ50-70
26/01/1414:30ΕΣΠΕΡΟΥΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ54-46
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/02/1412:00ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ60-74
02/02/1414:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ63-52
02/02/1413:30ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ40-35
02/02/1412:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ53-57
02/02/1414:30ΕΣΠΕΡΟΥΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ102-55
02/02/1412:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ45-46
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/02/1412:00ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ.ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ73-62
09/02/1412:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ70-72
09/02/1412:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ60-56
09/02/1412:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ59-63
09/02/1412:003ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ72-52
09/02/1412:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ42-52
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/02/1412:00ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ.ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ57-76
16/02/1412:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ54-66
02/03/1414:00ΕΣΠΕΡΟΥΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ54-65
16/02/1412:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ38-106
16/02/1412:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ50-35
16/02/1414:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ62-35
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/02/1412:00ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ.ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ75-40
23/02/1417:00ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ45-48
23/02/1412:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ67-37
23/02/1417:003ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ46-58
23/02/1412:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ33-57
23/02/1412:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ43-50
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
08/03/1415:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ59-48
16/03/1414:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ38-90
09/03/1414:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ48-57
09/03/1414:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ75-56
09/03/1412:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ59-53
09/03/1413:30ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ52-47
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/03/1412:00ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ.ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ100-34
23/03/1417:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ51-42
23/03/1412:003ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ36-51
23/03/1412:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ44-56
23/03/1412:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ68-42
23/03/1414:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ64-56
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
30/03/1412:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ62-70
30/03/1412:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ41-36
30/03/1412:003ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ51-38
30/03/1412:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ47-66
30/03/1412:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ57-67
30/03/1412:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ47-73
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
06/04/1412:00ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ.ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ49-35
06/04/1412:003ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ48-66
06/04/1412:00ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ44-58
06/04/1412:00Ν.ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ73-41
06/04/1412:00Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ54-50
06/04/1412:00ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ69-46
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/04/1412:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ58-61
13/04/1412:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ76-73
13/04/1412:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ78-52
13/04/1412:00Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ58-51
13/04/1412:00ΛΕΧΑΙΟΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ36-86
13/04/1412:00ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ51-56