Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 47 26 21 5 0 1808 1520 288   0   1   1,189
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 45 26 19 7 0 1825 1672 153   0   1   1,091
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 44 26 18 8 0 1776 1646 130   0   1   1,078
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 43 26 17 9 0 1814 1710 104   6   1,059   1,060
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 43 26 17 9 0 1803 1719 84   6   0,996   1,048
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 43 26 17 9 0 1904 1832 72   6   0,948   1,039
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 42 26 16 10 0 1908 1801 107   0   1   1,059
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 39 26 13 13 0 1952 2014 -62   0   1   0,969
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 37 26 11 15 0 1804 1798 6   0   1   1,003
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 36 26 10 16 0 1773 1755 18   0   1   1,010
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 35 26 9 17 0 1778 1823 -45   4   1   0,975
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 35 26 9 17 0 1617 1776 -159   2   1   0,910
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 30 26 5 20 1 1602 1778 -176   0   1   0,901
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 0 26 0 0 26 0 520 -520   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/10/14 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 67-70
11/10/14 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
22/10/14 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 63-65
11/10/14 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 67-58
11/10/14 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 72-73
11/10/14 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 71-79
11/10/14 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 89-81
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/10/14 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-20
18/10/14 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 79-62
18/10/14 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 83-66
18/10/14 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 50-61
18/10/14 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 77-78
18/10/14 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 92-86
18/10/14 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 62-59
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/10/14 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 69-63
25/10/14 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 57-65
25/10/14 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 97-88
25/10/14 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 66-55
25/10/14 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 93-84
25/10/14 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 64-71
25/10/14 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/11/14 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 68-63
01/11/14 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 84-60
01/11/14 16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 76-66
01/11/14 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 73-71
01/11/14 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 77-62
01/11/14 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 75-48
01/11/14 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/14 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 67-75
12/11/14 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 65-58
08/11/14 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 96-67
08/11/14 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 83-70
08/11/14 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 77-68
08/11/14 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 60-76
08/11/14 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-20
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/14 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 90-88
15/11/14 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 75-68
15/11/14 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 77-61
15/11/14 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 64-67
15/11/14 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 83-71
15/11/14 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
15/11/14 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 67-66
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/11/14 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 86-87
22/11/14 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 63-72
22/11/14 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 78-79
22/11/14 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-55
22/11/14 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 69-74
21/01/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-20
22/11/14 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 70-60
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/11/14 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 78-58
29/11/14 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 81-61
29/11/14 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 80-71
29/11/14 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 90-75
29/11/14 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
29/11/14 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 61-88
29/11/14 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 79-60
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/14 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 79-70
06/12/14 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-76
20/12/14 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 90-79
06/12/14 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 61-57
28/01/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-20
06/12/14 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 83-53
06/12/14 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 86-76
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/12/14 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 69-65
13/12/14 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 69-65
13/12/14 18:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 82-60
13/12/14 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
13/12/14 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 64-75
13/12/14 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 89-83
13/12/14 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 81-85
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 76-66
10/01/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 84-86
10/01/15 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 63-65
04/02/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20
10/01/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 88-58
10/01/15 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 63-67
10/01/15 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 85-71
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/15 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 61-74
17/01/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 69-74
17/01/15 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
17/01/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 60-62
17/01/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 70-69
17/01/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 58-70
17/01/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 91-83
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/01/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 70-69
24/01/15 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 66-79
24/01/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 0-20
24/01/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 61-54
24/01/15 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-83
24/01/15 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 86-74
24/01/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 76-80
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/15 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 65-63
31/01/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-20
31/01/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 77-64
31/01/15 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 76-53
31/01/15 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 76-70
31/01/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 81-83
31/01/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 71-84
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/02/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
07/02/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 56-63
07/02/15 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 77-80
07/02/15 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 84-66
07/02/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 94-87
07/02/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 93-91
07/02/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 85-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 70-60
14/02/15 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 83-63
14/02/15 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 76-73
14/02/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 77-80
14/02/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 80-87
14/02/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 77-84
14/02/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-20
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 72-69
28/02/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 59-68
28/02/15 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 81-67
28/02/15 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 94-82
28/02/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 82-68
28/02/15 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 66-70
28/02/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-20
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/03/15 16:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 78-70
07/03/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 73-68
07/03/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 82-72
07/03/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 68-69
07/03/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 87-80
07/03/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 69-59
07/03/15 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/03/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 77-67
14/03/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 84-89
14/03/15 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 70-71
14/03/15 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 71-72
14/03/15 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 63-69
14/03/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 0-20
14/03/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 82-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/03/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 86-81
21/03/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 71-66
21/03/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 92-83
21/03/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 89-73
21/03/15 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 76-52
21/03/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
21/03/15 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 60-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/03/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 85-86
28/03/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 77-85
28/03/15 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69-78
28/03/15 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 54-76
28/03/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-20
28/03/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 85-56
28/03/15 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 67-79
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/04/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 90-72
04/04/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 91-66
04/04/15 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 58-65
04/04/15 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-69
04/04/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
04/04/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 75-84
04/04/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 55-62
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/04/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 95-89
18/04/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 71-87
18/04/15 16:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 77-69
18/04/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0-20
18/04/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 63-69
18/04/15 17:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 103-97
18/04/15 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 67-60
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/04/15 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 73-62
25/04/15 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 20-0
25/04/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 84-54
25/04/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
25/04/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 88-73
25/04/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 73-78
25/04/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 62-77
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/05/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 85-73
02/05/15 17:00 ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 79-64
02/05/15 17:00 ΙΛΙΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ-ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0-20
02/05/15 17:00 ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 84-70
02/05/15 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 91-74
02/05/15 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 85-70
02/05/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 78-66
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/05/15 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 86-80
09/05/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 89-88
09/05/15 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ 20-0
09/05/15 17:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 73-72
09/05/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 81-82
09/05/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 86-75
09/05/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 79-76