Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-2015 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 44 22 22 0 0 1504 1052 452   0   1   1,429
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 41 22 19 3 0 1277 1054 223   0   1   1,211
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 40 22 18 4 0 1471 1140 331   0   1   1,290
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 37 22 15 7 0 1285 1141 144   0   1   1,126
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 34 22 12 10 0 1344 1277 67   4   1   1,052
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 34 22 12 10 0 1126 1138 -12   2   1   0,989
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 31 22 9 13 0 1074 1171 -97   3   1,053   0,917
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 31 22 9 13 0 1209 1325 -116   3   0,949   0,912
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 30 22 8 14 0 1303 1374 -71   0   1   0,948
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 25 22 4 17 1 1120 1399 -279   0   1   0,800
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ 24 22 2 20 0 1044 1431 -387   0   1   0,729
Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23 22 2 19 1 1023 1278 -255   0   1   0,800


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/14 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 72-45
12/10/14 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 49-57
12/10/14 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 37-47
12/10/14 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 41-54
12/10/14 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 82-43
12/10/14 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 45-54
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/14 14:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 36-52
19/10/14 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 80-37
19/10/14 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58-48
19/10/14 12:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 70-79
19/10/14 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 65-57
19/10/14 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 45-76
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/14 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 60-56
26/10/14 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 39-57
26/10/14 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 48-37
27/10/14 15:30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 48-66
26/10/14 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 70-51
25/10/14 21:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 65-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/14 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 53-45
02/11/14 15:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 49-27
02/11/14 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 61-48
02/11/14 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 72-70
02/11/14 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 71-58
02/11/14 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 61-45
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/14 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 55-39
09/11/14 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 48-68
09/11/14 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 52-64
09/11/14 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 64-76
09/11/14 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 49-77
09/11/14 14:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 43-49
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/14 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 56-48
16/11/14 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 69-42
16/11/14 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 68-50
16/11/14 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 66-57
16/11/14 13:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 53-60
16/11/14 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 64-51
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/14 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 68-49
23/11/14 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 60-73
23/11/14 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 51-54
23/11/14 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 67-77
23/11/14 13:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 60-77
23/11/14 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 59-47
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/14 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 67-54
30/11/14 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 72-42
30/11/14 13:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 63-52
30/11/14 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 69-48
21/12/14 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 85-68
30/11/14 13:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 52-63
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/14 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 73-51
07/12/14 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 48-53
07/12/14 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 55-63
07/12/14 13:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 50-71
07/12/14 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 66-50
07/12/14 14:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 57-61
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/14 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 52-47
14/12/14 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 59-50
14/12/14 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 67-73
14/12/14 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 86-64
14/12/14 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 31-43
14/12/14 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-50
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/15 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 68-40
11/01/15 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 45-82
11/01/15 13:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50-47
11/01/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 65-56
11/01/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56-49
11/01/15 13:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-20
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/15 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 52-63
18/01/15 13:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 63-54
18/01/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 49-56
18/01/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 67-40
18/01/15 13:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 41-63
18/01/15 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 70-37
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/15 15:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 63-55
24/01/15 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 51-66
24/01/15 14:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 46-59
29/01/15 20:45 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 60-50
24/01/15 15:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 43-56
21/01/15 21:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 59-45
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 51-67
01/02/15 13:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 63-36
01/02/15 13:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 56-59
01/02/15 11:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 96-64
01/02/15 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 38-63
01/02/15 13:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 54-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/15 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 59-64
08/02/15 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 69-47
08/02/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 42-78
08/02/15 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 48-52
08/02/15 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 43-59
08/02/15 14:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 72-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/15 13:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 51-70
15/02/15 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 88-33
15/02/15 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 54-44
15/02/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 69-62
15/02/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 70-57
15/02/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 63-44
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/15 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 48-73
01/03/15 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 49-56
01/03/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 37-56
01/03/15 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 58-53
01/03/15 13:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 62-41
01/03/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 52-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/15 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 53-47
08/03/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 90-46
08/03/15 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 48-39
08/03/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 70-46
08/03/15 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 86-57
08/03/15 13:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 44-48
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/15 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 61-58
15/03/15 13:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 58-78
15/03/15 15:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58-66
15/03/15 13:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 55-38
15/03/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 51-67
15/03/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 55-41
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/03/15 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 43-48
22/03/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 53-41
22/03/15 14:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 60-62
22/03/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 78-51
22/03/15 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 54-71
22/03/15 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 57-43
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/15 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 42-31
29/03/15 14:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 56-50
29/03/15 14:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 61-68
28/03/15 16:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 48-61
29/03/15 14:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 59-45
29/03/15 14:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 60-64
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/04/15 14:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 66-75
05/04/15 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 20-0
05/04/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 52-44
05/04/15 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 71-77
05/04/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 61-42
05/04/15 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 44-29