Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-2015
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΟ 35 18 17 1 0 1365 921 444   0   1   1,482
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 34 18 16 2 0 1269 1075 194   0   1   1,180
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 33 18 15 3 0 1215 1026 189   0   1   1,184
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26 18 8 10 0 1147 1116 31   0   1   1,027
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 25 18 7 11 0 1134 1222 -88   4   1   0,927
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25 18 7 11 0 1098 1186 -88   2   1   0,925
ΑΣ ΠΑΟΚ 24 18 7 10 1 992 1115 -123   0   1   0,889
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 23 18 5 13 0 1169 1210 -41   3   1,093   0,966
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193 23 18 5 13 0 944 1175 -231   3   0,914   0,803
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 20 18 3 14 1 961 1248 -287   0   1   0,770


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/14 20:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 67-46
08/10/14 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 69-51
08/10/14 16:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΠΑΟΚ 52-65
08/10/14 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 55-80
08/10/14 19:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 55-71
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/14 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 64-77
11/10/14 20:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 56-50
12/10/14 14:00 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 79-38
12/10/14 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 66-37
12/10/14 13:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 58-55
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/14 12:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 51-46
19/10/14 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 62-67
19/10/14 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 56-73
19/10/14 12:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 58-63
19/10/14 13:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 56-47
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/14 16:00 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 58-53
26/10/14 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 71-61
26/10/14 14:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 81-67
26/10/14 12:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 75-68
26/10/14 15:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 67-48
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/14 12:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 74-60
02/11/14 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 67-64
02/11/14 11:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 63-54
02/11/14 13:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 64-75
02/11/14 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 44-75
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/14 16:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 60-61
09/11/14 12:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 85-67
09/11/14 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 61-65
09/11/14 14:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 89-50
09/11/14 13:00 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΣ ΠΑΟΚ 75-51
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/14 12:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 61-44
16/11/14 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 66-49
16/11/14 13:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 53-87
16/11/14 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 69-66
16/11/14 15:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 53-57
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/14 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 67-73
23/11/14 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 64-52
23/11/14 12:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 78-72
23/11/14 14:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ 75-76
22/11/14 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 60-59
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/14 12:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 67-59
30/11/14 13:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 65-77
30/11/14 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 67-73
30/11/14 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 59-57
30/11/14 16:00 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 81-56
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/14 13:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-80
07/12/14 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 46-79
07/12/14 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-20
07/12/14 12:00 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 95-60
05/12/14 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 64-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/14 12:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 72-44
14/12/14 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΠΑΟΚ 66-55
14/12/14 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 45-97
14/12/14 12:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 66-70
13/12/14 16:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 69-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/15 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 64-84
11/01/15 14:00 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 80-56
11/01/15 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 80-53
11/01/15 12:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 69-58
11/01/15 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 62-54
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/15 12:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 39-55
18/01/15 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 62-65
18/01/15 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 62-60
18/01/15 13:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 74-81
18/01/15 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΠΑΟΚ 64-51
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/15 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 75-67
24/01/15 13:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 73-72
24/01/15 10:30 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 69-59
24/01/15 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 52-57
24/01/15 14:30 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 92-42
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/15 12:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 80-78
01/02/15 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 68-51
01/02/15 13:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 80-58
01/02/15 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 64-83
01/02/15 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 46-80
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/15 14:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 52-63
08/02/15 14:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 60-82
08/02/15 14:00 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 54-46
08/02/15 14:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 71-61
08/02/15 14:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΟΚ 78-54
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/15 14:00 ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 84-41
15/02/15 14:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 62-53
15/02/15 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 66-76
15/02/15 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 63-59
15/02/15 14:00 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 79-61
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/02/15 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 44-62
21/02/15 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 69-59
21/02/15 16:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 20-0
21/02/15 16:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 78-59
21/02/15 16:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ 54-72