Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-2015 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42 22 20 2 0 1290 917 373   0   1   1,406
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 39 22 17 5 0 1271 1043 228   3   1,031   1,218
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 39 22 17 5 0 1269 1063 206   3   0,968   1,193
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 37 22 15 7 0 1237 1124 113   0   1   1,100
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35 22 13 9 0 1114 1035 79   3   1,047   1,076
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 35 22 13 9 0 1169 1056 113   3   0,954   1,107
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 33 22 11 11 0 1228 1240 -12   0   1   0,990
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 32 22 10 12 0 1104 1133 -29   0   1   0,974
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 30 22 8 14 0 1164 1148 16   0   1   1,013
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 25 22 4 17 1 813 1153 -340   3   1,107   0,705
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 25 22 4 17 1 915 1222 -307   3   0,902   0,748
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ -2 22 0 0 22 0 440 -440   0   1   0

Αφαίρεση 2 βαθμών λόγω αποχώρησης από αγώνα Κυπέλ.
Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/14 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 53-28
12/10/14 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 59-74
12/10/14 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 54-44
12/10/14 14:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 57-79
12/10/14 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 55-43
12/10/14 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 0-20
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/14 19:30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 53-45
19/10/14 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 66-43
19/10/14 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 56-66
19/10/14 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 72-41
19/10/14 12:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 50-52
19/10/14 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/14 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 54-41
26/10/14 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 69-63
26/10/14 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 69-77
26/10/14 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 57-38
26/10/14 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
26/10/14 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 32-66
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/14 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 59-52
02/11/14 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 58-55
02/11/14 12:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 83-55
02/11/14 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0-20
02/11/14 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 62-34
02/11/14 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 53-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/14 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 60-49
09/11/14 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 80-77
09/11/14 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
09/11/14 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 31-40
09/11/14 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 48-69
09/11/14 19:30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 69-51
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/14 11:45 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 55-63
16/11/14 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-20
16/11/14 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 62-74
16/11/14 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 58-52
16/11/14 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 43-48
16/11/14 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 43-50
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/14 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
23/11/14 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 52-51
23/11/14 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 58-53
23/11/14 14:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 53-76
23/11/14 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 80-38
23/11/14 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 64-56
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/14 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 61-52
30/11/14 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 46-72
30/11/14 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 53-49
30/11/14 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-20
30/11/14 12:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 51-62
30/11/14 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 58-42
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/14 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 60-27
07/12/14 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49-53
07/12/14 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 32-52
07/12/14 19:30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 64-40
07/12/14 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
07/12/14 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 46-59
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/14 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 64-42
14/12/14 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 60-39
14/12/14 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 49-71
14/12/14 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 54-46
14/12/14 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 0-20
14/12/14 12:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 55-78
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/15 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 58-60
11/01/15 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 22-39
11/01/15 19:30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 54-57
11/01/15 17:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 69-42
11/01/15 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 56-45
11/01/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/15 13:30 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 52-57
18/01/15 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 69-53
18/01/15 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 71-48
18/01/15 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 65-37
18/01/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 56-47
18/01/15 12:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/15 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 47-77
24/01/15 14:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70-71
24/01/15 19:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 62-50
27/01/15 18:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 37-48
24/01/15 12:15 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 84-83
25/01/15 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/15 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 64-62
01/02/15 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 61-64
01/02/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 65-64
01/02/15 12:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 48-35
01/02/15 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 0-20
01/02/15 14:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 87-28
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/15 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 64-43
08/02/15 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 61-70
08/02/15 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 54-58
08/02/15 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
08/02/15 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 31-52
08/02/15 19:30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 61-63
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 64-53
15/02/15 11:30 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 58-52
15/02/15 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 0-20
15/02/15 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 67-53
15/02/15 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 72-43
15/02/15 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 55-58
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/15 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 47-38
01/03/15 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
01/03/15 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 47-45
01/03/15 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 51-35
01/03/15 19:30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 62-50
01/03/15 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 68-53
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/15 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0-20
08/03/15 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 58-48
08/03/15 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 54-83
08/03/15 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 63-32
08/03/15 12:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 53-67
08/03/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 73-61
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/15 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 53-49
15/03/15 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 69-63
15/03/15 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 44-53
15/03/15 19:30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
15/03/15 14:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 58-43
15/03/15 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 48-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/03/15 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 41-81
22/03/15 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 76-50
22/03/15 12:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ «ΠΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 81-39
22/03/15 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 48-54
22/03/15 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-20
22/03/15 12:30 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 68-65
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/15 12:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 61-54
29/03/15 12:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 64-45
29/03/15 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 20-0
29/03/15 12:00 Ν. ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΩ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 58-47
29/03/15 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 20-0
29/03/15 13:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ 76-50
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/04/15 12:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 77-65
05/04/15 12:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 20-0
05/04/15 12:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 53-57
05/04/15 12:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 59-79
05/04/15 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 55-50
05/04/15 12:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-20