Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2015-2016 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 55 28 27 1 0 2241 1665 576   0   1   1,345
ΑΕΛ 48 28 20 8 0 2013 1888 125   0   1   1,066
ΓΣΛ 1928 47 28 19 9 0 2048 1830 218   3   1,040   1,119
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 47 28 19 9 0 1941 1816 125   3   0,960   1,068
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 45 28 17 11 0 1875 1789 86   0   1   1,048
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 44 28 16 12 0 2092 2062 30   0   1   1,014
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 43 28 15 13 0 1958 1986 -28   0   1   0,985
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 41 28 13 15 0 1972 2014 -42   7   1   0,979
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 41 28 13 15 0 1962 1978 -16   6   1   0,991
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 41 28 13 15 0 1926 1954 -28   5   1   0,985
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 39 28 11 17 0 1837 1960 -123   0   1   0,937
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 37 28 9 19 0 1905 2105 -200   0   1   0,904
Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 36 28 8 20 0 1885 1987 -102   0   1   0,948
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 35 28 7 21 0 1904 2127 -223   0   1   0,895
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 30 28 3 24 1 1943 2341 -398   0   1   0,829


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/10/15 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 77-62
04/10/15 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 86-60
16/03/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-53
04/10/15 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΣΛ 1928 65-60
22/10/15 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 50-47
04/10/15 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 74-70
04/10/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 87-71
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/10/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 78-73
11/10/15 14:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 65-86
11/10/15 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 81-62
11/10/15 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 72-65
11/10/15 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 53-62
11/10/15 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 76-59
11/10/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 65-83
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/10/15 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 57-62
18/10/15 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΣΛ 1928 80-61
18/10/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 56-55
18/10/15 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 86-66
18/10/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 60-50
18/10/15 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 73-56
18/10/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 88-75
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/10/15 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 81-63
25/10/15 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 45-77
25/10/15 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 61-60
25/10/15 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΕΛ 66-68
25/10/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 70-56
25/10/15 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 78-70
25/10/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 49-56
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/11/15 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 73-64
01/11/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 77-76
01/11/15 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 68-72
01/11/15 20:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-58
01/11/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 66-40
01/11/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 74-82
01/11/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΣΛ 1928 69-79
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/15 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 49-76
08/11/15 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 80-73
08/11/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 80-78
08/11/15 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΕΛ 71-80
08/11/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 77-65
08/11/15 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 86-72
08/11/15 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 80-84
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/15 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 94-80
15/11/15 14:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 85-57
15/11/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 80-76
15/11/15 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 64-55
15/11/15 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-62
15/11/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣΛ 1928 64-86
15/11/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 74-72
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/11/15 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 94-90
22/11/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 74-78
22/11/15 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 79-76
22/11/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 72-58
22/11/15 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 101-95
22/11/15 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 78-71
22/11/15 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣΛ 1928 52-68
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/11/15 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 60-58
29/11/15 14:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 72-54
29/11/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 78-73
29/11/15 16:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΕΛ 64-71
29/11/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 68-74
29/11/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 69-65
29/11/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 86-70
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/15 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 79-87
06/12/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 60-76
06/12/15 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 85-70
06/12/15 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 94-86
06/12/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 77-88
06/12/15 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 68-66
06/12/15 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣΛ 1928 47-73
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/12/15 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 67-68
13/12/15 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΕΛ 69-57
13/12/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 87-68
13/12/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 84-82
13/12/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 78-74
13/12/15 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 76-56
13/12/15 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 77-59
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/12/15 18:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 66-58
20/12/15 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 66-72
20/12/15 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 90-81
20/12/15 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 70-65
20/12/15 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-64
20/12/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣΛ 1928 61-63
20/12/15 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 79-82
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/16 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 86-73
10/01/16 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 91-59
10/01/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 78-82
10/01/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΕΛ 69-66
10/01/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 71-85
10/01/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 80-55
10/01/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 66-55
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 81-61
17/01/16 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 100-54
17/01/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 67-77
17/01/16 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 84-78
17/01/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣΛ 1928 58-69
17/01/16 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 54-70
17/01/16 16:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 71-68
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/16 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 59-77
24/01/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 87-82
24/01/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70-68
24/01/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 87-81
24/01/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΑΕΛ 77-82
24/01/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 69-74
24/01/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-78
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 73-79
31/01/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 46-65
31/01/16 13:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 89-82
31/01/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 75-71
31/01/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕΛ 73-59
31/01/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 77-74
31/01/16 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 67-55
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/02/16 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 54-66
07/02/16 14:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 82-55
07/02/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣΛ 1928 72-67
07/02/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 72-74
07/02/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 68-66
07/02/16 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 78-70
07/02/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 87-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 62-66
14/02/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 66-78
14/02/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 88-77
14/02/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΕΛ 59-64
14/02/16 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 60-58
14/02/16 20:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 85-62
14/02/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 77-61
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/02/16 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣΛ 1928 69-71
21/02/16 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 68-55
21/02/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 76-78
20/02/16 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 63-67
21/02/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 78-53
21/02/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 85-81
21/02/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 74-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 61-54
28/02/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 59-75
28/02/16 14:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 48-59
28/02/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΕΛ 60-74
28/02/16 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 78-83
28/02/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 74-59
28/02/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 68-56
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/16 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 89-60
06/03/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 97-76
06/03/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 62-63
06/03/16 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 65-59
06/03/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 73-90
06/03/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 80-60
06/03/16 13:30 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣΛ 1928 66-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 79-83
12/03/16 14:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 58-83
12/03/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 81-55
12/03/16 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 64-61
12/03/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΛ 46-53
12/03/16 16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 97-61
12/03/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 82-77
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/16 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 80-62
20/03/16 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 83-62
20/03/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 83-79
20/03/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 51-70
20/03/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΕΛ 61-84
20/03/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 71-59
20/03/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 60-71
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 75-68
27/03/16 14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 64-90
27/03/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 68-58
27/03/16 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 68-62
27/03/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 82-55
27/03/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 65-64
27/03/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 55-71
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/16 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 86-66
03/04/16 14:30 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 76-57
03/04/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕΛ 76-83
03/04/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 83-92
03/04/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 71-84
03/04/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 66-62
03/04/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 78-52
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 49-54
10/04/16 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 66-68
10/04/16 16:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 76-68
10/04/16 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 82-79
10/04/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 73-57
10/04/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣΛ 1928 58-63
10/04/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 67-70
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/16 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΕΛ 66-65
17/04/16 15:30 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 83-58
17/04/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-96
17/04/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 64-74
17/04/16 14:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 71-54
17/04/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 76-50
17/04/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 76-67
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/16 16:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 53-52
24/04/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 75-73
24/04/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 102-86
24/04/16 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 85-95
24/04/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 75-68
24/04/16 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΣΛ 1928 84-76
24/04/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 58-76
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/05/16 17:00 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 53-70
08/05/16 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 66-99
08/05/16 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 62-67
08/05/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΕΛ 66-78
08/05/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣΛ 1928-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 76-74
08/05/16 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 79-56
08/05/16 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 80-70
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/16 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 79-57
15/05/16 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 20-0
15/05/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 80-64
15/05/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 54-61
15/05/16 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ-ΓΣΛ 1928 70-80
15/05/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 42-63
15/05/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 89-80