Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2015-2016 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 42 22 20 2 0 1915 1538 377   3   1,045   1,245
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 42 22 20 2 0 1791 1503 288   3   0,956   1,191
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 39 22 17 5 0 1681 1457 224   0   1   1,153
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ 36 22 14 8 0 1556 1464 92   0   1   1,062
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 35 22 13 9 0 1593 1592 1   0   1   1,000
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 34 22 12 10 0 1696 1651 45   0   1   1,027
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 31 22 9 13 0 1494 1578 -84   0   1   0,946
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 30 22 8 14 0 1398 1478 -80   3   1,072   0,945
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 30 22 8 14 0 1497 1611 -114   3   0,932   0,929
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ. 26 22 4 18 0 1442 1737 -295   4   1   0,830
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 26 22 4 18 0 1418 1614 -196   2   1   0,878
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 25 22 3 19 0 1469 1727 -258   0   1   0,850


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/15 19:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 82-60
11/10/15 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 63-66
11/10/15 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 64-69
11/10/15 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 88-74
11/10/15 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 90-87
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/10/15 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 86-77
18/10/15 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 62-77
18/10/15 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 61-68
18/10/15 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 74-41
18/10/15 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 76-95
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/10/15 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 71-53
25/10/15 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 79-62
25/10/15 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 61-48
25/10/15 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 77-80
25/10/15 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 65-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/11/15 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 75-82
01/11/15 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 50-57
01/11/15 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 78-67
01/11/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 73-51
01/11/15 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 67-71
01/11/15 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 81-69
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/15 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 73-59
08/11/15 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 84-74
08/11/15 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 58-75
08/11/15 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 58-69
08/11/15 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 69-63
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/15 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 66-61
15/11/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 89-93
15/11/15 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 90-62
15/11/15 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 69-49
15/11/15 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 62-70
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/11/15 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 79-70
22/11/15 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 78-71
22/11/15 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 73-79
22/11/15 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-66
22/11/15 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 75-61
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/11/15 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 51-52
29/11/15 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 81-50
29/11/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 79-64
29/11/15 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 62-69
29/11/15 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 85-59
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/15 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 81-73
06/12/15 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 70-63
06/12/15 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 56-61
06/12/15 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 79-82
06/12/15 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 74-92
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/12/15 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 90-73
13/12/15 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 87-92
13/12/15 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 93-85
13/12/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 91-65
13/12/15 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 94-79
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/12/15 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 68-60
20/12/15 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 80-51
20/12/15 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 65-101
20/12/15 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 68-80
20/12/15 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 52-71
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 71-59
10/01/16 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 82-62
10/01/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 95-71
10/01/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 62-51
10/01/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 74-56
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/16 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 76-82
17/01/16 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 65-74
17/01/16 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 84-75
17/01/16 15:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 63-101
17/01/16 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 82-69
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/16 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 66-84
24/01/16 16:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 66-60
24/01/16 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 69-63
24/01/16 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 57-78
24/01/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 59-56
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/16 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 74-61
31/01/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 90-75
31/01/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 76-55
31/01/16 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 66-77
31/01/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 97-78
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/02/16 16:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 82-65
07/02/16 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 45-86
07/02/16 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 70-49
07/02/16 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 86-72
07/02/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 82-68
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/16 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 76-66
14/02/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 80-63
14/02/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 89-90
14/02/16 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-73
14/02/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 87-73
14/02/16 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 57-63
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/02/16 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 77-55
21/02/16 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 75-84
21/02/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 58-67
21/02/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 64-34
21/02/16 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 84-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/16 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 70-75
28/02/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 77-80
28/02/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 57-68
28/02/16 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 57-64
28/02/16 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 67-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 87-55
06/03/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 58-68
06/03/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 82-59
06/03/16 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 88-56
06/03/16 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 53-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/16 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 65-68
20/03/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 77-89
20/03/16 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-78
20/03/16 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 82-74
20/03/16 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 80-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 109-93
27/03/16 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 80-74
27/03/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 81-67
27/03/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 79-69
27/03/16 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 95-74
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/16 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 65-71
03/04/16 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 80-49
03/04/16 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 91-93
03/04/16 17:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 66-88
03/04/16 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 59-88
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/16 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 65-51
10/04/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 73-81
10/04/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 105-76
10/04/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 70-63
10/04/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 73-47
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/16 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 92-80
17/04/16 17:00 ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 70-71
17/04/16 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 65-91
17/04/16 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 60-52
17/04/16 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 58-71
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/04/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 83-55
24/04/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 100-96
24/04/16 17:00 ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 59-68
23/04/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ 99-58
24/04/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 70-63