Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2015-2016 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 50 26 24 2 0 1841 1617 224   0   1   1,138
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 49 26 23 3 0 1852 1597 255   0   1   1,159
ΧΑΝΘ 46 26 20 6 0 1890 1676 214   0   1   1,127
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 44 26 18 8 0 1848 1740 108   0   1   1,062
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 42 26 16 10 0 1846 1774 72   0   1   1,040
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 41 26 15 11 0 1866 1763 103   0   1   1,058
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 38 26 12 14 0 1809 1840 -31   0   1   0,983
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 37 26 11 15 0 1827 1857 -30   0   1   0,983
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 36 26 13 13 0 1743 1793 -50   3   1,075   0,972
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝΤ. 36 26 10 16 0 1753 1859 -106   3   0,930   0,942
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 32 26 6 20 0 1781 1957 -176   3   1,043   0,910
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 32 26 6 20 0 1742 1996 -254   3   0,958   0,872
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 31 26 5 21 0 1802 1949 -147   0   1   0,924
ΒΑΟ 29 26 3 23 0 1820 2002 -182   0   1   0,909

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (-3 βαθμοί)
Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/10/15 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 60-56
11/10/15 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΧΑΝΘ 45-51
11/10/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 63-55
11/10/15 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 62-76
11/10/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 57-72
11/10/15 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 67-73
11/10/15 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 58-46
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/10/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 62-56
18/10/15 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 74-67
18/10/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 70-65
18/10/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 74-53
18/10/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 76-48
18/10/15 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΒΑΟ 70-61
18/10/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 53-58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/10/15 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 76-65
25/10/15 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 56-57
25/10/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 59-80
25/10/15 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 96-82
25/10/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 57-62
25/10/15 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 63-71
25/10/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΧΑΝΘ 74-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/11/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 50-63
01/11/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 83-84
01/11/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 73-79
01/11/15 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 73-61
01/11/15 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-68
01/11/15 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 71-75
01/11/15 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΧΑΝΘ 70-85
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/15 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 64-58
08/11/15 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 82-78
08/11/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 78-80
08/11/15 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 61-81
08/11/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΒΑΟ 80-70
08/11/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 70-79
08/11/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 79-54
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 54-68
15/11/15 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 78-57
15/11/15 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 77-53
15/11/15 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 94-71
15/11/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 61-72
15/11/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ 66-67
15/11/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 62-60
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/11/15 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 89-76
22/11/15 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 65-78
22/11/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΒΑΟ 65-59
22/11/15 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-65
22/11/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 62-71
22/11/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 57-43
22/11/15 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-75
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/11/15 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 64-60
29/11/15 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 78-86
29/11/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 62-81
29/11/15 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 74-84
29/11/15 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΧΑΝΘ 76-77
29/11/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 69-68
29/11/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 71-63
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/15 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΑΟ 81-62
06/12/15 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 84-80
06/12/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 81-66
06/12/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 65-76
06/12/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 67-83
06/12/15 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 67-66
06/12/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 75-71
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/12/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 72-80
13/12/15 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 32-19
13/12/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 79-51
13/12/15 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΧΑΝΘ 74-89
13/12/15 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 70-48
13/12/15 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 75-69
13/12/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 65-69
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/12/15 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 77-68
20/12/15 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 60-73
20/12/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 79-65
20/12/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-67
20/12/15 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΒΑΟ 91-76
20/12/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 87-67
20/12/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 74-65
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 56-68
10/01/16 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 54-70
10/01/16 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΧΑΝΘ 74-91
10/01/16 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 91-69
10/01/16 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 61-69
10/01/16 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 70-57
10/01/16 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 75-65
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/16 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 84-57
17/01/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 75-86
17/01/16 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 79-75
17/01/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 75-71
17/01/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 93-67
17/01/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΒΑΟ 82-66
17/01/16 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 70-75
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 69-76
24/01/16 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 80-61
24/01/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 49-55
24/01/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 81-65
24/01/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-63
24/01/16 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΒΑΟ 78-81
24/01/16 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 58-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/16 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΧΑΝΘ 68-65
31/01/16 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 76-59
31/01/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 73-78
31/01/16 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 69-89
31/01/16 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 93-80
31/01/16 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 58-69
31/01/16 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 69-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/02/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 65-63
07/02/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 70-63
07/02/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 77-67
07/02/16 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 68-64
07/02/16 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 79-74
07/02/16 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΒΑΟ 81-78
07/02/16 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 75-50
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/16 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 60-48
14/02/16 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 72-54
14/02/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 74-69
14/02/16 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 53-61
14/02/16 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 50-57
14/02/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΒΑΟ 80-67
14/02/16 18:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 80-56
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/02/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 62-63
21/02/16 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 76-78
21/02/16 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 64-68
21/02/16 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 77-59
21/02/16 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 87-58
21/02/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 68-77
21/02/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΧΑΝΘ 72-69
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/16 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 81-64
28/02/16 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 66-56
28/02/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 65-70
28/02/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΒΑΟ 90-86
28/02/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 63-57
28/02/16 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 73-61
28/02/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 63-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/16 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 51-55
06/03/16 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 67-60
06/03/16 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 72-79
12/03/16 17:30 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 74-72
06/03/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 64-73
06/03/16 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΧΑΝΘ 63-73
06/03/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 72-81
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/16 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 68-51
20/03/16 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΒΑΟ 71-68
20/03/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 76-78
20/03/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 85-76
20/03/16 17:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 74-76
20/03/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 69-56
20/03/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 66-61
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/16 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 60-75
30/03/16 17:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 68-84
27/03/16 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 88-79
27/03/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 78-77
27/03/16 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ 60-54
27/03/16 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 96-86
27/03/16 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 67-74
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/16 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 92-57
03/04/16 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 66-63
03/04/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 87-79
03/04/16 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΒΑΟ 64-63
03/04/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 54-61
03/04/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 81-76
03/04/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 78-75
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/16 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 80-87
10/04/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 86-91
10/04/16 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 76-70
10/04/16 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΝΘ 67-83
10/04/16 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 69-76
10/04/16 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 94-68
10/04/16 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 75-71
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/16 18:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 72-60
17/04/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 64-74
17/04/16 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. 70-63
17/04/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-77
17/04/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΒΑΟ 91-66
17/04/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 68-70
17/04/16 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 73-80
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/04/16 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 65-66
24/04/16 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 77-64
24/04/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΧΑΝΘ 59-82
24/04/16 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 77-62
23/04/16 19:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 51-100
24/04/16 18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 63-87
24/04/16 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 96-73