Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-2018 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 43 22 21 1 0 1411 1042 369   0   1   1,354
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 39 22 17 5 0 1433 1114 319   0   1   1,286
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 37 22 15 7 0 1233 1086 147   0   1   1,135
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 36 22 14 8 0 1186 1073 113   0   1   1,105
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 34 22 12 10 0 1207 1172 35   4   1   1,029
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 34 22 12 10 0 1130 1178 -48   2   1   0,959
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 33 22 11 11 0 1184 1095 89   4   1   1,081
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 33 22 11 11 0 1200 1155 45   2   1   1,038
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 28 22 6 16 0 1147 1291 -144   3   1,031   0,888
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 28 22 8 14 0 1137 1258 -121   3   0,969   0,903
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ 25 22 3 19 0 973 1300 -327   0   1   0,748
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24 22 2 20 0 784 1261 -477   0   1   0,621

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ:-2 βαθμοί
Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 47-56
15/10/17 20:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 49-59
15/10/17 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 55-41
15/10/17 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-27
15/10/17 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 54-48
15/10/17 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 61-45
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/17 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 45-41
22/10/17 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 70-57
22/10/17 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 34-61
22/10/17 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 65-59
22/10/17 13:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 47-62
22/10/17 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 64-53
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 65-45
29/10/17 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 47-26
29/10/17 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 51-62
29/10/17 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 70-53
29/10/17 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 45-44
29/10/17 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 62-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/17 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 39-53
05/11/17 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 66-47
05/11/17 13:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 42-63
05/11/17 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 62-40
05/11/17 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 51-64
05/11/17 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 34-66
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 57-65
12/11/17 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 74-48
12/11/17 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 61-41
12/11/17 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 56-44
12/11/17 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 65-46
12/11/17 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 54-21
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/17 13:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 47-65
19/11/17 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 61-40
19/11/17 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 53-44
19/11/17 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 64-55
19/11/17 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 58-49
19/11/17 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 35-62
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 44-49
26/11/17 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 43-58
26/11/17 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 53-59
26/11/17 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 72-38
26/11/17 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 61-35
26/11/17 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 46-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/17 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 53-52
03/12/17 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 61-29
03/12/17 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 67-70
03/12/17 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 55-58
03/12/17 13:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 43-49
03/12/17 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 66-34
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 61-54
10/12/17 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 45-37
10/12/17 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 61-62
10/12/17 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 63-38
10/12/17 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 46-61
10/12/17 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 51-37
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/17 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 49-65
17/12/17 15:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 51-72
17/12/17 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 55-46
17/12/17 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 58-47
17/12/17 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 54-41
17/12/17 13:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 47-61
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/18 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 46-43
07/01/18 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 77-31
07/01/18 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 50-48
07/01/18 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 77-51
07/01/18 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 23-46
07/01/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 63-43
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/18 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 56-60
14/01/18 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 53-49
14/01/18 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 40-48
14/01/18 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 48-67
14/01/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 77-52
14/01/18 13:30 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 52-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/18 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 49-40
21/01/18 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 73-56
21/01/18 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 44-23
21/01/18 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 43-72
21/01/18 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 54-41
21/01/18 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 56-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/18 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 45-68
28/01/18 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 51-62
28/01/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 69-40
28/01/18 13:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 44-40
28/01/18 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 48-44
28/01/18 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 39-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/18 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 55-37
04/02/18 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 39-59
04/02/18 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 68-35
04/02/18 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 52-43
04/02/18 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 72-39
04/02/18 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 53-65
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/18 20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 54-41
11/02/18 13:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 59-61
11/02/18 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 55-59
11/02/18 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 50-56
11/02/18 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 54-77
11/02/18 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 25-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/18 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 54-46
25/02/18 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 65-74
25/02/18 13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 65-42
25/02/18 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 64-48
25/02/18 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 54-63
25/02/18 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-30
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/18 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 66-60
04/03/18 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 65-55
04/03/18 12:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 48-55
04/03/18 13:30 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 34-69
04/03/18 13:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 49-47
04/03/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 73-40
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/18 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 61-46
11/03/18 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 56-75
11/03/18 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 57-54
11/03/18 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 64-59
11/03/18 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 53-44
11/03/18 13:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 35-78
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/18 14:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 48-73
18/03/18 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 71-58
18/03/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 62-47
18/03/18 14:00 ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 58-55
18/03/18 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 56-44
18/03/18 14:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 43-36
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/18 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 60-52
01/04/18 14:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 68-53
31/03/18 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 49-45
01/04/18 14:00 ΜΙΚΡΑΣ Α ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 70-57
01/04/18 14:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 49-42
31/03/18 18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 64-49
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/18 14:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 51-56
22/04/18 14:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 36-66
22/04/18 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 39-46
22/04/18 14:00 Δ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 55-46
22/04/18 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-47
22/04/18 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 54-56