Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017-2018 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 20 11 9 2 0 887 784 103   2   1   1,131
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 20 11 9 2 0 807 742 65   1   1   1,087
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 19 11 8 3 0 853 837 16   0   1   1,019
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 11 7 4 0 856 802 54   0   1   1,067
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18 11 7 4 0 776 740 36   0   1   1,048
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 17 11 6 5 0 781 825 -44   4   1   0,946
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 17 11 6 5 0 861 821 40   3   1   1,048
ΟΦΗ 17 11 6 5 0 811 747 64   2   1   1,085
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15 12 3 9 0 820 916 -96   0   1   0,895
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 14 11 3 8 0 788 820 -32   4   1   0,960
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14 11 3 8 0 711 780 -69   3   1   0,911
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 14 11 3 8 0 736 835 -99   2   1   0,881
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 13 11 2 9 0 843 881 -38   0   1   0,956


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 70-72
15/10/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 69-64
15/10/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 79-77
15/10/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 81-85
15/10/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 85-76
15/10/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 60-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 78-84
22/10/17 15:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 104-75
22/10/17 14:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 89-51
22/10/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 79-66
22/10/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 82-87
22/10/17 16:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΟΦΗ 54-97
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/17 20:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 78-83
29/10/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 78-82
29/10/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-77
29/10/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 88-70
29/10/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 79-62
29/10/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-48
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 52-56
05/11/17 14:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 82-63
05/11/17 15:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 99-102
05/11/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 56-64
05/11/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 78-81
05/11/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 85-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 89-62
12/11/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 65-62
12/11/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 66-64
12/11/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 75-68
12/11/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΟΦΗ 76-51
12/11/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 73-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/17 19:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 71-72
19/11/17 16:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 73-56
19/11/17 15:30 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 70-59
19/11/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 71-76
19/11/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 75-73
19/11/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 77-62
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 92-60
26/11/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-73
26/11/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΟΦΗ 69-65
26/11/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 71-54
26/11/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 59-63
26/11/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 72-73
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 67-77
03/12/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 87-61
03/12/17 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 67-59
03/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 78-69
03/12/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 88-82
03/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 71-76
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΦΗ 91-62
10/12/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 71-67
10/12/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 69-82
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-68
10/12/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 94-86
10/12/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 80-76
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 96-101
17/12/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 66-60
17/12/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 77-76
17/12/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 44-70
17/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 65-70
17/12/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 75-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/18 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 67-62
07/01/18 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 68-67
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 69-75
07/01/18 15:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΟΦΗ 72-67
07/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 58-53
07/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 88-81
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/18 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 91-80
14/01/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 78-71
14/01/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 93-73
14/01/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 76-48
14/01/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 82-84
14/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 84-81
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
21/01/18 15:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
21/01/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
21/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
20/01/18 19:30 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΦΗ 0-0
21/01/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/18 15:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
28/01/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
28/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
28/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
28/01/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΦΗ 0-0
28/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
04/02/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
04/02/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
04/02/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
04/02/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
04/02/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
11/02/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
11/02/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
11/02/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
11/02/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
11/02/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΟΦΗ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
25/02/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
25/02/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
25/02/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
25/02/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
25/02/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
04/03/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
04/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
04/03/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
04/03/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
04/03/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
11/03/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
11/03/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
11/03/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ 0-0
11/03/18 16:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
11/03/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
18/03/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
18/03/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
18/03/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
18/03/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
18/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
01/04/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΟΦΗ 0-0
01/04/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
01/04/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
01/04/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
01/04/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
22/04/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
22/04/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/04/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
29/04/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
29/04/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΟΦΗ 0-0
29/04/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
29/04/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
29/04/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/05/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
06/05/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
06/05/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
06/05/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
06/05/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
06/05/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/05/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
13/05/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
13/05/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
13/05/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΟΦΗ 0-0
13/05/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
13/05/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/05/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
20/05/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0