Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017-2018 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9 5 4 1 0 404 358 46   0   1   1,128
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 9 5 4 1 0 372 350 22   0   1   1,062
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 9 5 4 1 0 367 393 -26   0   1   0,933
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 8 5 3 2 0 385 378 7   0   1   1,018
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 7 4 3 1 0 307 275 32   3   1   1,116
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 7 4 3 1 0 336 293 43   2   1   1,146
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 7 5 2 3 0 367 337 30   1   1   1,089
ΟΦΗ 7 4 3 1 0 306 254 52   0   1   1,204
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 6 4 2 2 0 294 306 -12   2   1   0,960
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 6 5 1 4 0 351 402 -51   1   1   0,873
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5 4 1 3 0 254 286 -32   2   1   0,888
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 5 5 0 5 0 293 366 -73   1   1   0,800
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 5 0 5 0 389 427 -38   0   1   0,911


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 70-72
15/10/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 69-64
15/10/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 79-77
15/10/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 81-85
15/10/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 85-76
15/10/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 60-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 78-84
22/10/17 15:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 104-75
22/10/17 14:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 89-51
22/10/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 79-66
22/10/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 82-87
22/10/17 16:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΟΦΗ 54-97
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/17 20:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 78-83
29/10/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 78-82
29/10/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-77
29/10/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 88-70
29/10/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 79-62
29/10/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-48
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 52-56
05/11/17 14:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 82-63
05/11/17 15:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 99-102
05/11/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 56-64
05/11/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 78-81
05/11/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 85-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 89-62
12/11/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 65-62
12/11/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 66-64
12/11/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 75-68
12/11/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΟΦΗ 76-51
12/11/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 73-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/17 19:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
19/11/17 16:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
19/11/17 15:30 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
19/11/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
19/11/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
19/11/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
26/11/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
26/11/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΟΦΗ 0-0
26/11/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
26/11/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
26/11/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
03/12/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
03/12/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
03/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
03/12/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
03/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΦΗ 0-0
10/12/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
10/12/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
10/12/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
10/12/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
17/12/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
17/12/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
17/12/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
17/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
17/12/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
07/01/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΟΦΗ 0-0
07/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
14/01/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
14/01/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
14/01/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
14/01/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
14/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
21/01/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
21/01/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
21/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
21/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΦΗ 0-0
21/01/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/18 16:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
28/01/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
28/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
28/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
28/01/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΦΗ 0-0
28/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
04/02/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
04/02/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
04/02/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
04/02/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
04/02/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
11/02/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
11/02/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
11/02/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
11/02/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
11/02/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΟΦΗ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
25/02/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
25/02/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
25/02/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
25/02/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
25/02/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
04/03/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
04/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
04/03/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
04/03/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
04/03/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
11/03/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
11/03/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
11/03/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ 0-0
11/03/18 16:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
11/03/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
18/03/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
18/03/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
18/03/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
18/03/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
18/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
01/04/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΟΦΗ 0-0
01/04/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
01/04/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
01/04/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
01/04/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
22/04/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
22/04/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/04/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
29/04/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
29/04/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΟΦΗ 0-0
29/04/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
29/04/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
29/04/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/05/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
06/05/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
06/05/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
06/05/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
06/05/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
06/05/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/05/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
13/05/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
13/05/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
13/05/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΟΦΗ 0-0
13/05/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
13/05/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/05/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
20/05/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0