Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 44 22 22 0 0 1554 1055 499   0   0   1   1,472
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 40 22 18 4 0 1363 995 368   0   0   1   1,369
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 39 22 17 5 0 1322 1079 243   4   0   1   1,225
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 39 22 17 5 0 1579 1238 341   2   0   1   1,275
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 35 22 13 9 0 1214 1055 159   0   0   1   1,150
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 33 22 11 11 0 1318 1124 194   0   0   1   1,172
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ 32 22 10 12 0 1362 1211 151   0   0   1   1,124
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 30 22 8 14 0 1138 1247 -109   0   0   1   0,912
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 29 22 7 15 0 1194 1305 -111   0   0   1   0,914
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 28 22 6 16 0 981 1335 -354   0   0   1   0,734
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 25 22 3 19 0 1012 1500 -488   0   0   1   0,674
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193 22 22 0 22 0 835 1728 -893   0   0   1   0,483


Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/18 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 36-80
27/10/18 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 86-32
27/10/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 64-90
27/10/18 12:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 58-36
27/10/18 20:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 51-68
27/10/18 15:30 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 52-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 51-60
04/11/18 18:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 69-37
04/11/18 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 55-50
04/11/18 20:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 46-54
04/11/18 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 53-50
04/11/18 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 65-51
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 46-76
11/11/18 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 61-39
11/11/18 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 39-57
11/11/18 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 64-51
11/11/18 12:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 53-51
11/11/18 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 84-47
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 54-36
18/11/18 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 52-42
18/11/18 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 74-33
06/12/18 20:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 59-70
18/11/18 12:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 46-65
18/11/18 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 105-25
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 12:00 ΔΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 44-73
25/11/18 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 56-43
25/11/18 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 62-49
25/11/18 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 87-54
25/11/18 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 69-82
25/11/18 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 39-57
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 63-49
02/12/18 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 39-67
02/12/18 12:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 65-39
02/12/18 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 68-61
02/12/18 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 95-24
01/12/18 19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 48-65
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 51-53
09/12/18 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 48-65
09/12/18 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 54-79
09/12/18 12:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 60-38
09/12/18 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 27-70
09/12/18 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 63-56
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 12:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 87-48
16/12/18 12:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 63-52
16/12/18 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 62-53
16/12/18 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 85-39
16/12/18 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 58-46
16/12/18 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 69-36
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 59-77
13/01/19 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 59-46
13/01/19 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 54-58
13/01/19 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 37-84
13/01/19 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 74-56
13/01/19 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 38-58
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 79-44
20/01/19 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 42-41
20/01/19 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 89-38
20/01/19 12:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 69-78
20/01/19 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 53-48
20/01/19 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 65-59
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 54-53
27/01/19 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 65-49
27/01/19 14:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 36-75
27/01/19 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 68-79
27/01/19 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 42-60
27/01/19 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 64-44
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 68-28
03/02/19 14:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 22-69
03/02/19 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 71-63
03/02/19 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 49-79
03/02/19 12:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 53-50
03/02/19 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 71-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 65-50
10/02/19 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 56-66
10/02/19 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 49-38
10/02/19 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 55-47
10/02/19 12:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 59-69
10/02/19 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 54-50
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 18:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 86-67
17/02/19 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 46-57
17/02/19 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 62-31
17/02/19 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 51-68
17/02/19 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 57-70
17/02/19 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 40-85
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 51-53
24/02/19 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 46-58
24/02/19 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 45-55
24/02/19 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 78-47
24/02/19 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 50-38
24/02/19 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 35-84
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 12:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 77-25
03/03/19 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 53-39
03/03/19 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 61-52
03/03/19 12:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 48-54
03/03/19 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 71-61
03/03/19 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 67-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 46-59
09/03/19 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 57-42
09/03/19 15:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 61-54
09/03/19 19:30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 46-59
09/03/19 16:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 40-70
09/03/19 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 92-31
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 71-52
17/03/19 12:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 45-61
17/03/19 13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 64-30
17/03/19 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 45-62
17/03/19 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 77-38
17/03/19 12:30 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 64-48
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 12:00 ΔΗΜ.ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ Δ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 58-73
31/03/19 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 43-64
31/03/19 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 52-41
31/03/19 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 36-62
31/03/19 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 55-64
31/03/19 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 41-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 75-17
07/04/19 13:00 ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΣΕΡ. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 28-45
07/04/19 13:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 57-48
07/04/19 13:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 94-36
07/04/19 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 48-55
07/04/19 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 66-32
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 13:00 ΔΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 39-62
14/04/19 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 51-58
14/04/19 13:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 38-92
14/04/19 13:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 74-64
14/04/19 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 66-62
14/04/19 13:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 58-49
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 13:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 80-37
21/04/19 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 54-48
21/04/19 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 73-45
21/04/19 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 78-61
21/04/19 13:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 83-22
21/04/19 13:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 46-55