Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17 9 8 1 0 736 634 102   0   1   1,160
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17 9 8 1 0 670 603 67   0   1   1,111
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 15 9 6 3 0 696 672 24   2   1   1,035
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ 15 9 6 3 0 635 593 42   1   1   1,070
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14 9 5 4 0 638 666 -28   4   1   0,957
ΧΑΝΘ 14 9 5 4 0 625 626 -1   3   1,043   0,998
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 14 9 5 4 0 666 600 66   3   0,958   1,109
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 14 9 5 4 0 655 666 -11   2   1   0,983
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 13 9 4 5 0 625 601 24   4   1   1,039
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 13 9 4 5 0 624 628 -4   2   1   0,993
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 13 9 4 5 0 619 657 -38   2   1   0,942
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13 9 4 5 0 634 634 0   1   1   0,999
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ. 12 9 3 6 0 578 622 -44   0   1   0,929
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 11 9 2 7 0 616 644 -28   0   1   0,956
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 11 9 2 7 0 624 690 -66   0   1   0,904
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 10 9 1 8 0 580 685 -105   0   1   0,846


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/10/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 68-74
07/10/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 58-71
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-81
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 68-62
07/10/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 73-67
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-59
07/10/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 69-61
07/10/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 71-77
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΝΘ 69-72
14/10/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-60
14/10/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 79-71
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 65-67
14/10/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 86-55
14/10/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 56-63
14/10/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 78-77
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 81-65
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 19:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 85-81
21/10/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 85-80
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 76-65
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 82-67
21/10/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 91-80
21/10/18 16:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 77-65
21/10/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-63
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-68
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 64-52
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 71-62
04/11/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-75
04/11/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-71
04/11/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 70-75
04/11/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 58-80
04/11/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 93-73
04/11/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 88-79
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 65-61
11/11/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 68-66
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 65-63
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 81-77
11/11/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-64
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 75-77
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 70-73
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 67-52
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΧΑΝΘ 72-76
18/11/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-52
17/11/18 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 70-60
18/11/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55-82
18/11/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 90-88
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 57-54
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-68
18/11/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 77-80
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 70-61
25/11/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 75-77
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 79-64
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 83-71
25/11/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 80-84
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 78-75
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 94-76
25/11/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 78-56
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΧΑΝΘ 72-71
02/12/18 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 68-74
02/12/18 19:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 69-66
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 58-63
02/12/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 54-52
02/12/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 57-71
02/12/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-87
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 44-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 66-72
09/12/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 85-72
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 81-62
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 73-71
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 71-75
09/12/18 14:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 79-52
09/12/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 92-85
09/12/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 74-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΧΑΝΘ 0-0
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
16/12/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
16/12/18 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
16/12/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
16/12/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
16/12/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
23/12/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
23/12/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
23/12/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/01/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΧΑΝΘ 0-0
05/01/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
05/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
05/01/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
05/01/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
05/01/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
05/01/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
05/01/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
13/01/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
13/01/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
13/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΧΑΝΘ 0-0
20/01/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
20/01/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
20/01/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 19:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
27/01/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
27/01/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
27/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
27/01/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΧΑΝΘ 0-0
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
03/02/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
03/02/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
03/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
03/02/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
03/02/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
10/02/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
09/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
10/02/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
10/02/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
10/02/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ 0-0
17/02/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
17/02/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
17/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
17/02/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
17/02/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
17/02/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
17/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 19:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
24/02/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
23/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
24/02/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΧΑΝΘ 0-0
03/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
03/03/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
03/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
03/03/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
03/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
03/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
03/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
09/03/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
09/03/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
09/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 0-0
17/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
17/03/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
17/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
17/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
17/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
24/03/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
24/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
24/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ 0-0
31/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
31/03/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
31/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
31/03/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
31/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
07/04/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
07/04/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΧΑΝΘ 0-0
14/04/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
14/04/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
14/04/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
14/04/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
14/04/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
14/04/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
21/04/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
21/04/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
21/04/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
21/04/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 0-0
04/05/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
05/05/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
05/05/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
05/05/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
05/05/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
05/05/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
12/05/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
12/05/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
12/05/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
12/05/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/05/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0
19/05/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
19/05/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
19/05/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
19/05/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
19/05/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 0-0
19/05/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
19/05/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0