Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 57 30 27 3 0 2485 2104 381   0   0   1   1,181
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 51 30 21 9 0 2143 1932 211   0   0   1   1,109
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50 30 20 10 0 2206 2072 134   0   0   1   1,064
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 48 30 18 12 0 2103 2123 -20   0   0   1   0,990
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 46 30 16 14 0 2189 2042 147   3   3   1,037   1,071
ΧΑΝΘ 46 30 16 14 0 2121 2059 62   3   3   0,964   1,030
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ. 45 30 15 15 0 2032 2066 -34   4   0   1   0,983
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ 45 30 15 15 0 2014 1996 18   2   0   1   1,009
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 44 30 14 16 0 2101 2154 -53   0   0   1   0,975
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 43 30 13 17 0 2116 2129 -13   10   0   1   0,993
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 43 30 13 17 0 2191 2200 -9   9   3   1,049   0,995
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 43 30 13 17 0 2109 2135 -26   9   3   0,953   0,987
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 43 30 13 17 0 2146 2213 -67   8   0   1   0,969
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 41 30 11 19 0 1962 2280 -318   0   0   1   0,860
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 38 30 10 19 1 1977 2052 -75   0   0   1   0,963
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 35 30 5 25 0 1935 2273 -338   0   0   1   0,851

*ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ(-1) Βαθμ.(Αρ.7) στην 30η Αγ.
Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/10/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 68-74
07/10/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 58-71
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-81
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 68-62
07/10/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 73-67
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-59
07/10/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 69-61
07/10/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 71-77
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΝΘ 69-72
14/10/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-60
14/10/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 79-71
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 65-67
14/10/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 86-55
14/10/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 56-63
14/10/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 78-77
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 81-65
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 19:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 85-81
21/10/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 85-80
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 76-65
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 82-67
21/10/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 91-80
21/10/18 16:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 77-65
21/10/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-63
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-68
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 64-52
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 71-62
04/11/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-75
04/11/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-71
04/11/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 70-75
04/11/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 58-80
04/11/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 93-73
04/11/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 88-79
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 65-61
11/11/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 68-66
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 65-63
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 81-77
11/11/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-64
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 75-77
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 70-73
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 67-52
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΧΑΝΘ 72-76
18/11/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-52
17/11/18 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 70-60
18/11/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55-82
18/11/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 90-88
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 57-54
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-68
18/11/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 77-80
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 70-61
25/11/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 75-77
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 79-64
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 83-71
25/11/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 80-84
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 78-75
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 94-76
25/11/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 78-56
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΧΑΝΘ 72-71
02/12/18 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 68-74
02/12/18 19:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 69-66
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 58-63
02/12/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 54-52
02/12/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 57-71
02/12/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-87
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 44-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 66-72
09/12/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 85-72
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 81-62
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 73-71
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 71-75
09/12/18 14:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 79-52
09/12/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 92-85
09/12/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 74-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΧΑΝΘ 66-90
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 71-66
16/12/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 73-76
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 64-57
16/12/18 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 81-82
16/12/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 64-84
16/12/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 68-71
16/12/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 85-69
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 70-66
23/12/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 67-65
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 79-74
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 72-76
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 67-57
23/12/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 77-66
23/12/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 85-62
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 69-72
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/01/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΧΑΝΘ 74-84
09/01/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 74-65
16/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 65-53
16/01/19 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 60-69
09/01/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 76-84
09/01/19 20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-62
09/01/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 68-74
09/01/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 65-76
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 68-80
13/01/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 68-71
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 67-77
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 83-69
13/01/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 76-71
13/01/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 79-73
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-48
13/01/19 14:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 69-63
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΧΑΝΘ 65-61
20/01/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 69-66
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-55
20/01/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 76-83
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 66-68
20/01/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 68-64
20/01/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 71-65
20/01/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-64
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 19:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 65-67
27/01/19 15:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 72-58
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 80-58
27/01/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 87-72
27/01/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 58-71
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 66-58
27/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 53-52
27/01/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 63-54
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΧΑΝΘ 55-67
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 67-59
03/02/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-70
03/02/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 82-72
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 51-50
03/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 61-63
03/02/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 66-60
03/02/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 81-64
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 19:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 65-72
10/02/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 68-76
09/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-58
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 79-80
10/02/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-66
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 72-65
10/02/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 73-65
10/02/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 71-68
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ 89-81
17/02/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 84-63
17/02/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 68-61
17/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 72-65
17/02/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 83-80
17/02/19 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 62-59
17/02/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 72-57
17/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 50-77
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 19:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 83-76
24/02/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 67-71
23/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 67-57
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 75-53
24/02/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 61-79
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 76-67
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 70-59
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 67-65
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΧΑΝΘ 81-84
03/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 67-60
03/03/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 69-52
03/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-75
03/03/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 49-67
02/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 55-61
03/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 84-69
03/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-77
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 16:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 83-53
09/03/19 18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 101-72
09/03/19 15:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 71-57
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-64
09/03/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 92-76
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 74-80
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 62-51
09/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 81-67
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 19:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 60-53
17/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 80-73
17/03/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 80-84
17/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-74
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 73-77
17/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 77-61
17/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 67-65
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 76-94
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 100-60
24/03/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 92-55
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 69-63
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 70-57
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 71-65
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 75-64
24/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 92-73
24/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 67-60
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ 63-67
31/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 75-83
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-84
31/03/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-81
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 82-70
31/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 44-101
31/03/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 66-75
31/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-58
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 67-65
07/04/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 67-68
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 71-63
07/04/19 17:00 ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΣΕΡ. ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 67-80
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 70-57
07/04/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 88-42
07/04/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 68-59
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 70-66
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΧΑΝΘ 56-51
14/04/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 90-69
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 89-85
14/04/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 68-70
14/04/19 17:00 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 76-73
14/04/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-86
14/04/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 54-88
14/04/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 86-76
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 78-70
21/04/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-57
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 85-62
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 43-41
21/04/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 106-82
21/04/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 115-66
20/04/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 79-65
21/04/19 16:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 74-64
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 75-57
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 79-76
05/05/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 76-70
05/05/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-60
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 74-71
05/05/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 87-81
05/05/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 61-69
05/05/19 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 68-112
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 13:30 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 62-70
12/05/19 17:00 ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΣΕΡ. ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 59-74
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-62
12/05/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 95-80
12/05/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 66-56
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 55-63
12/05/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 82-76
12/05/19 14:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 122-88
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/05/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ 70-60
19/05/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 20-0
19/05/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 65-86
19/05/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 69-70
19/05/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 87-81
18/05/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 70-75
19/05/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 92-70
19/05/19 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 64-79