Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 44 22 22 0 0 1833 1192 641   0   0   1   1,537
ΑΣ ΠΑΟΚ 40 22 18 4 0 1649 1407 242   0   0   1   1,171
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35 22 13 9 0 1514 1447 67   0   0   1   1,046
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 34 22 12 10 0 1480 1350 130   0   0   1   1,096
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 33 22 11 11 0 1392 1501 -109   0   0   1   0,927
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 32 22 10 12 0 1393 1501 -108   10   0   1   0,928
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 32 22 10 12 0 1494 1517 -23   9   4   1,119   0,984
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 32 22 10 12 0 1348 1377 -29   9   2   0,893   0,978
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 32 22 10 12 0 1365 1415 -50   8   0   1   0,964
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 31 22 9 13 0 1472 1454 18   0   0   1   1,012
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 27 22 5 17 0 1375 1650 -275   0   0   1   0,833
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 24 22 2 20 0 1281 1785 -504   0   0   1   0,717


Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/18 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 79-56
27/10/18 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 89-61
27/10/18 16:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 53-57
27/10/18 16:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 49-45
27/10/18 17:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 71-76
27/10/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 76-42
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 56-76
04/11/18 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 70-58
04/11/18 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 82-58
04/11/18 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45-55
04/11/18 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 64-76
04/11/18 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 12:30 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 82-68
11/11/18 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΠΑΟΚ 63-70
11/11/18 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 56-62
10/11/18 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 98-45
11/11/18 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-59
11/11/18 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 87-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 61-71
25/11/18 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 71-73
25/11/18 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 81-73
24/11/18 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 67-49
25/11/18 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 75-57
25/11/18 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 69-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 15:30 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 86-28
02/12/18 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 78-57
02/12/18 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 51-50
01/12/18 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 61-56
02/12/18 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 61-52
02/12/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 58-82
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/12/18 14:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58-91
09/12/18 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 65-71
09/12/18 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 55-60
08/12/18 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 58-65
09/12/18 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 72-51
09/12/18 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 84-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/12/18 12:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-69
16/12/18 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 80-64
16/12/18 18:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 53-66
16/12/18 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΣ ΠΑΟΚ 74-65
16/12/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 65-74
16/12/18 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 69-57
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/01/19 17:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52-60
05/01/19 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 42-53
05/01/19 14:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 68-65
09/01/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 71-72
05/01/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 60-65
05/01/19 16:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 58-79
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 79-42
13/01/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 60-58
13/01/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 70-62
13/01/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 50-79
13/01/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 55-57
13/01/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 77-63
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 56-81
20/01/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 73-82
19/01/19 16:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 75-68
20/01/19 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 52-42
19/01/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 68-74
20/01/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 46-56
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/01/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 84-39
27/01/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 69-62
27/01/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-66
27/01/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 79-59
27/01/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 77-65
27/01/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 70-75
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 75-84
03/02/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 54-58
03/02/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 58-61
03/02/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 71-59
03/02/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 76-75
03/02/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65-92
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 97-63
10/02/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 75-85
09/02/19 16:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΠΑΟΚ 54-55
09/02/19 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 63-65
10/02/19 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 77-66
09/02/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 79-49
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 62-69
17/02/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 70-47
17/02/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 62-59
17/02/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 65-83
16/02/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 67-50
17/02/19 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 64-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΠΑΟΚ 83-40
24/02/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 63-64
24/02/19 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 77-56
23/02/19 16:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 53-63
24/02/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 64-62
24/02/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 71-74
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 65-106
03/03/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 56-73
02/03/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 66-44
03/03/19 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 62-58
03/03/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 64-61
03/03/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 104-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 107-41
09/03/19 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 50-74
09/03/19 14:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 73-67
09/03/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 76-68
09/03/19 16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 75-61
09/03/19 13:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΣ ΠΑΟΚ 70-74
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/03/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 45-64
17/03/19 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 75-58
16/03/19 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 71-64
17/03/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 96-61
16/03/19 16:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 49-77
17/03/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 65-72
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 80-64
31/03/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 55-45
31/03/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 70-78
31/03/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 71-64
31/03/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 98-77
31/03/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 95-70
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 14:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 49-69
07/04/19 14:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 61-48
07/04/19 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 66-56
07/04/19 14:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 86-71
07/04/19 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 66-70
07/04/19 14:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ 55-94
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 14:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 89-53
14/04/19 14:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 76-78
14/04/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 56-66
10/04/19 17:30 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 81-65
14/04/19 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 80-71
14/04/19 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 83-42
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/19 15:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 50-117
22/04/19 15:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 57-100
22/04/19 15:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 89-58
22/04/19 15:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 79-76
22/04/19 15:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 70-74
22/04/19 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 64-59