Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 28 14 14 0 0 1118 785 333   0   1   1,424
ΑΣ ΠΑΟΚ 25 14 11 3 0 992 865 127   0   1   1,146
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22 14 8 6 0 917 933 -16   2   1   0,982
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 22 14 8 6 0 967 859 108   1   1   1,125
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 21 14 7 7 0 930 948 -18   6   1   0,981
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21 14 7 7 0 909 889 20   5   1,275   1,022
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 21 14 7 7 0 859 856 3   5   0,936   1,003
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21 14 7 7 0 860 928 -68   5   0,893   0,926
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 20 14 6 8 0 921 895 26   0   1   1,029
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 19 14 5 9 0 826 890 -64   0   1   0,928
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 16 14 2 12 0 848 1076 -228   2   1   0,788
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 16 14 2 12 0 834 1057 -223   1   1   0,789


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/18 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 79-56
27/10/18 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 89-61
27/10/18 16:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 53-57
27/10/18 16:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 49-45
27/10/18 17:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 71-76
27/10/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 76-42
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 56-76
04/11/18 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 70-58
04/11/18 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 82-58
04/11/18 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45-55
04/11/18 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 64-76
04/11/18 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 12:30 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 82-68
11/11/18 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΠΑΟΚ 63-70
11/11/18 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 56-62
10/11/18 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 98-45
11/11/18 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-59
11/11/18 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 87-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 61-71
25/11/18 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 71-73
25/11/18 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 81-73
24/11/18 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 67-49
25/11/18 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 75-57
25/11/18 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 69-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 15:30 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 86-28
02/12/18 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 78-57
02/12/18 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 51-50
01/12/18 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 61-56
02/12/18 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 61-52
02/12/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 58-82
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/12/18 14:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58-91
09/12/18 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 65-71
09/12/18 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 55-60
08/12/18 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 58-65
09/12/18 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 72-51
09/12/18 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 84-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/12/18 12:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-69
16/12/18 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 80-64
16/12/18 18:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 53-66
16/12/18 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΣ ΠΑΟΚ 74-65
16/12/18 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 65-74
16/12/18 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 69-57
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/01/19 17:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52-60
05/01/19 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 42-53
05/01/19 14:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 68-65
09/01/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 71-72
05/01/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 60-65
05/01/19 16:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 58-79
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 79-42
13/01/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 60-58
13/01/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 70-62
13/01/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 50-79
13/01/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 55-57
13/01/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 77-63
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 56-81
20/01/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 73-82
19/01/19 16:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 75-68
20/01/19 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 52-42
19/01/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 68-74
20/01/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 46-56
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/01/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 84-39
27/01/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 69-62
27/01/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-66
27/01/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 79-59
27/01/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 77-65
27/01/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 70-75
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 75-84
03/02/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 54-58
03/02/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 58-61
03/02/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 71-59
03/02/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 76-75
03/02/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65-92
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 97-63
10/02/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 75-85
09/02/19 16:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΠΑΟΚ 54-55
09/02/19 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 63-65
10/02/19 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 77-66
09/02/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 79-49
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 62-69
17/02/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 70-47
17/02/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 62-59
17/02/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 65-83
16/02/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 67-50
17/02/19 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 64-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΠΑΟΚ 0-0
24/02/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
24/02/19 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 0-0
23/02/19 14:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
24/02/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
24/02/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
03/03/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
02/03/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0-0
03/03/19 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
03/03/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0-0
03/03/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 0-0
09/03/19 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
09/03/19 14:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
09/03/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
09/03/19 16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
09/03/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΣ ΠΑΟΚ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/03/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
17/03/19 13:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
16/03/19 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0-0
17/03/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0-0
17/03/19 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
17/03/19 13:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
31/03/19 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
31/03/19 17:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0-0
31/03/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
31/03/19 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 0-0
31/03/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 14:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
07/04/19 14:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
07/04/19 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0-0
07/04/19 14:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
07/04/19 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 0-0
07/04/19 14:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 14:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0-0
14/04/19 14:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
14/04/19 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
14/04/19 14:00 ΠΑΛΑΙΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
14/04/19 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
14/04/19 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/18 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
17/04/18 14:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0-0
17/04/18 14:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
17/04/18 14:00 ΜΙΛΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 0-0
17/04/18 14:00 ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 0-0
17/04/18 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0