Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 15 8 7 1 0 508 361 147   0   1   1,407
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 15 8 7 1 0 533 436 97   0   1   1,222
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 14 8 6 2 0 458 397 61   3   1   1,153
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 14 8 6 2 0 424 359 65   2   1   1,181
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14 8 6 2 0 500 438 62   1   1   1,141
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13 8 5 3 0 448 437 11   0   1   1,025
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11 8 3 5 0 523 524 -1   0   1   0,998
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 11 8 3 5 0 414 449 -35   0   1   0,922
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 10 8 2 6 0 393 425 -32   0   1   0,924
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9 8 1 7 0 353 439 -86   3   1   0,804
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 9 8 1 7 0 342 473 -131   2   1   0,723
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 9 8 1 7 0 348 506 -158   1   1   0,687


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/18 14:30 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 43-80
27/10/18 17:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 37-61
27/10/18 12:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 43-46
27/10/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 84-88
27/10/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 62-59
27/10/18 16:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 45-37
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 77-36
04/11/18 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 63-47
04/11/18 14:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 49-45
04/11/18 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 46-48
04/11/18 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 60-69
04/11/18 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 59-51
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 54-50
11/11/18 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 34-48
11/11/18 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 41-55
11/11/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 68-59
11/11/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 61-45
11/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 51-65
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 63-41
18/11/18 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 47-28
18/11/18 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 56-37
18/11/18 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 71-68
18/11/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 58-62
05/12/18 16:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 58-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 35-57
25/11/18 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 47-39
25/11/18 15:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 57-50
25/11/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 71-98
25/11/18 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 63-48
25/11/18 13:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 60-52
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 13:30 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 58-49
02/12/18 13:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 72-47
02/12/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 57-42
02/12/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 57-61
02/12/18 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 50-48
02/12/18 16:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 68-40
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 46-59
09/12/18 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 53-66
09/12/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 50-52
09/12/18 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 50-52
09/12/18 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 55-29
09/12/18 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 59-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 62-44
16/12/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 77-49
16/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 74-64
16/12/18 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 48-69
16/12/18 16:30 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 34-50
16/12/18 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43-38
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/01/19 12:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
13/01/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
13/01/19 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
13/01/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
13/01/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
13/01/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 13:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0-0
20/01/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
20/01/19 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 0-0
20/01/19 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
20/01/19 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
20/01/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 0-0
27/01/19 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 0-0
27/01/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
26/01/19 12:30 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
27/01/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
27/01/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0-0
03/02/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 0-0
03/02/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
03/02/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
03/02/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
03/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 0-0
10/02/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
10/02/19 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
10/02/19 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
10/02/19 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 0-0
10/02/19 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0-0
17/02/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 0-0
17/02/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
17/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
17/02/19 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
17/02/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
24/02/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
24/02/19 19:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
24/02/19 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
24/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
24/02/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0-0
03/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 0-0
03/03/19 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
03/03/19 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
03/03/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
03/03/19 14:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 0-0
09/03/19 17:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
09/03/19 20:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
09/03/19 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
09/03/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
09/03/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 13:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0-0
17/03/19 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 0-0
17/03/19 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
17/03/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
17/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 0-0
17/03/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
31/03/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
31/03/19 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
31/03/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
31/03/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 0-0
31/03/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 13:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0-0
07/04/19 13:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 0-0
07/04/19 13:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
07/04/19 13:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 0-0
07/04/19 13:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
07/04/19 13:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
14/04/19 13:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 0-0
14/04/19 13:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
14/04/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
14/04/19 13:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
14/04/19 13:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0-0
21/04/19 13:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
21/04/19 13:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 0-0
21/04/19 13:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
21/04/19 13:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
21/04/19 13:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0