Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 43 22 21 1 0 1397 1002 395   0   0   1   1,394
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39 22 17 5 0 1400 1202 198   3   3   1,027   1,164
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 39 22 17 5 0 1237 1062 175   3   3   0,973   1,164
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 38 22 16 6 0 1234 1167 67   0   0   1   1,057
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 37 22 15 7 0 1411 1226 185   0   0   1   1,150
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 33 22 11 11 0 1365 1320 45   0   0   1   1,034
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 32 22 10 12 0 1221 1259 -38   0   0   1   0,969
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 31 22 9 13 0 1232 1336 -104   3   3   1,009   0,922
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 31 22 9 13 0 1106 1107 -1   3   3   0,990   0,999
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25 22 3 19 0 1029 1202 -173   0   0   1   0,856
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 24 22 2 20 0 844 1262 -418   0   0   1   0,668
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 22 22 2 19 1 1095 1426 -331   0   0   1   0,767

*ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ(-1) Βαθμ.(Αρ.7) στην 11η Αγ.
Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/18 14:30 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 43-80
27/10/18 17:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 37-61
27/10/18 12:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 43-46
27/10/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 84-88
27/10/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 62-59
27/10/18 16:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 45-37
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 77-36
04/11/18 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 63-47
04/11/18 14:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 49-45
04/11/18 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 46-48
04/11/18 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 60-69
04/11/18 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 59-51
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 54-50
11/11/18 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 34-48
11/11/18 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 41-55
11/11/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 68-59
11/11/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 61-45
11/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 51-65
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 63-41
18/11/18 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 47-28
18/11/18 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 56-37
18/11/18 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 71-68
18/11/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 58-62
05/12/18 16:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 58-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 35-57
25/11/18 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 47-39
25/11/18 15:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 57-50
25/11/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 71-98
25/11/18 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 63-48
25/11/18 13:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 60-52
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 13:30 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 58-49
02/12/18 13:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 72-47
02/12/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 57-42
02/12/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 57-61
02/12/18 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 50-48
02/12/18 16:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 68-40
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 46-59
09/12/18 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 53-66
09/12/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 50-52
09/12/18 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 50-52
09/12/18 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 55-29
09/12/18 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 59-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 62-44
16/12/18 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 77-49
16/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 74-64
16/12/18 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 48-69
16/12/18 16:30 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 34-50
16/12/18 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43-38
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/01/19 11:30 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 50-70
13/01/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 28-46
13/01/19 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 59-52
13/01/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 45-38
13/01/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 48-50
13/01/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 48-37
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 12:30 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 75-62
20/01/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 43-80
20/01/19 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 51-63
20/01/19 13:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 85-42
20/01/19 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 47-50
20/01/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 54-61
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 59-48
27/01/19 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 71-59
27/01/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 54-42
26/01/19 13:30 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 60-58
27/01/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 62-61
27/01/19 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 62-52
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 13:15 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 77-74
03/02/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 61-27
03/02/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 56-58
03/02/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 61-69
03/02/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 59-52
03/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 42-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 45-72
10/02/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 36-53
10/02/19 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 52-58
10/02/19 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 46-59
10/02/19 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 58-54
10/02/19 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 68-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 12:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 73-66
17/02/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 54-35
17/02/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 55-27
17/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 53-56
17/02/19 17:30 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 58-61
17/02/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 64-50
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 61-66
24/02/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 37-65
24/02/19 19:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 44-49
24/02/19 12:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 74-51
24/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 69-50
13/03/19 17:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 72-49
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 66-48
03/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 59-40
03/03/19 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 52-53
03/03/19 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 59-51
02/03/19 14:00 Κ.Γ. ΣΟΥΔΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 69-74
03/03/19 14:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 49-68
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 64-70
09/03/19 17:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 63-67
09/03/19 20:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 46-51
09/03/19 21:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 61-67
09/03/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70-51
09/03/19 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 64-50
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 13:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 69-56
17/03/19 14:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 75-45
17/03/19 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 60-40
17/03/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 48-67
16/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 32-57
17/03/19 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 70-63
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/19 12:30 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 61-83
31/03/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 35-55
31/03/19 18:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 41-47
31/03/19 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 63-54
31/03/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 55-41
31/03/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 52-47
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 13:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 65-47
07/04/19 13:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 55-20
07/04/19 13:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 59-55
07/04/19 13:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 52-68
07/04/19 13:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 58-64
07/04/19 13:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 45-46
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 13:00 Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΡΕΘ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 54-66
14/04/19 13:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 60-25
14/04/19 13:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 72-57
14/04/19 13:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 57-86
14/04/19 13:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 59-50
14/04/19 13:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ 51-41
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 13:00 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 20-0
21/04/19 13:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 45-58
21/04/19 13:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 44-60
21/04/19 13:00 Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 83-65
21/04/19 13:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 67-73
21/04/19 13:00 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ(ΙΧ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 47-56