Menu

A+ A A-
  1. Νικητές
  2. Τελικοί
  3. MVPs
  4. Σκόρερς
  5. Συμμετοχές
Νικητής Έτος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2016
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 2015
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 2014
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 2013
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 2012
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 2011
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2010
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 2009
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 2008
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 2007
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 2006
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2005
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2004
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2003
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2002
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2001
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 2000
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1999
ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1998
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1997
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1996
Από το 1996 μέχρι και το 1999 ή διεξαγωγή του τελικού γινόταν με έναν αγώνα στο οποίο συμμετείχαν οι δύο νικητές των ημιτελικών αγώνων που όμως διεξάγονταν σε ημερομηνία πολύ πριν τον τελικό. Από το 2000 έως σήμερα εφαρμόζεται η διεξαγωγή Final Four, μιας μίνι-διοργάνωσης δηλαδή με τους τέσσερις φιναλίστ να παίζουν για το τρόπαιο σε ένα γήπεδο και σε δύο ή τρεις ημέρες, δίνοντας έτσι στην τελική φάση του θεσμού έναν τόνο γιορτής του αθλήματος. Παρακάτω μπορείτε να δείτε όλους τους απλούς τελικούς αλλά και όλα τα Final Four από το 1996 (οπότε και ο θεσμός διοργανώνεται από την ΕΟΚ) μέχρι και σήμερα...

Λευκάδα, Κυριακή 20 Μαρτίου 2016

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 60-63
Διαιτητές: Κορομηλάς-Μητσόπουλος-Διαμαντής
Δεκάλεπτα: 20-15, 33-25, 43-48, 60-63
Παναθηναϊκός (Παπαδόπουλος): Καλέντζου 6, Άλμπανεζ 4, Αυτζή, Καλημέρη, Παντέλη 2, Σλούκα, Δίελα 3, Πατεράκη, Λύμουρα 11, Ντέλβα 16, Κυριακοπούλου 18
Ολυμπιακός (Καπογιάννη): Γκοτζή, Σταμάτη 13, Μπόνη 5, Χατζηνικολάου 6, Μπαλτά, Χαλιβέρα 10, Τζόνσον 15, Κοσμά 3, Παπαμιχαήλ 2, Κριστόφερσον 9

Διαιτητές: Ανδρικόπουλος, Σκούτας, Τσαρούχα

Δεκάλεπτα: 9-11, 21-22, 30-30, 46-42

ΑΕ Σουρμένων Ελληνικού (Καπογιάννη): Γκοτζή 4 (3α), Σταμάτη 10, Καλογήρου, Κοσμά 8 (11ρ), Μαγκλάρα, Παπαμιχαήλ 4, Νικολαϊδου 2, Χαλιβέρα 6 (9ρ), Τζόνσον 12, Μπόνη, Φουράκη Β., Φουράκη Στ.

Αναγέννηση ΝΡ (Καφαντάρη): Μαραγκού, Παπαβασιλείου 6 (3κλ), Γράψα, Μούρτου, Σταυρίδου 7 (3α), Βασιλειάδου, Λυρού, Μούλη 6 (7ρ, 3κλ), Σκιαδοπούλου 10, Λόγκαν 13 (11ρ

15 - 16 Μαρτίου 2014, Kώς

Ημιτελικοί
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 43-80
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 55-56
Μικρός Τελικός
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 39-70.
Τελικός
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 57-55
Δεκάλεπτα: 17-15, 31-32, 41-48, 57-55.
Διαιτητές:  Τσώνος Β., Παπαθανασίου, Αποστολίδης.
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (Καπογιάννη Ελένη): Γκότζη, Σταμάτη 5(1), Σπυριδοπούλου, Ρουμπελάκη, Παντελή 2, Μπαλτά 2, Νικολαϊδου 10, Χαλιβέρα 12, Jonson Lykendra 19, Μπόνη 2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Σαμαντούρα Γιασεμή): Καλέντζου 4(1), Gemelos Jacki  20(1), Χριστινάκη 7, Μαγκλάρα 2, Κοσμά Aφροδ. 3(1), Σλούκα, Κωστάκη 2, Χρονοπούλου, Καβάσιλα 2, Ντέλβα 15

30-31 Μαρτίου 2013, Βόλος

Ημιτελικοί
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΟΚ 54-69
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 66-79
Μικρός Τελικός
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 75-64
Τελικός
ΠΑΟΚ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 50-52
Δεκάλεπτα: 13-18, 26-34, 35-41, 50-52.
ΠΑΟΚ (Μελετιάδης): Σταμολάμπρου 12 (1), Αυτζή 5 (1τρ. 4ασ.), Σπανίδου 11 (1), Γιαννοπούλου 6, Βασιλειάδου 14 (1), Ντεσρος 2 (14ριμπ.)
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (Δάγλας): Δασκαλοπούλου 14 (2τρ. 9ριμπ.), Μαγαλιού 15 (2τρ. 3ασ. 3κλ.), Μπαρμπερίδου 3 (1τρ. 3κλ.), Παυλοπούλου 1, Φασούλα 2, Νικολοπούλου 8, Στυλιαρα, Βλάχου 9, Τετενέ

06-08 Απριλίου 2012, Αθήνα

Ημιτελικοί
ΓΣΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΑΕ  57-69
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 71-61
Μικρός Τελικός
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 88-72
Τελικός
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΑΕ 50-57
Δεκάλεπτα: 10-14, 25-33, 36-47, 50-57.
Διαιτητές:  Τσώνος Β. - Καραβίτης
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΑΕ (Λειβάδης Γ.): Τζεγιανάκη 3 (1), Καλογήρου 5 (1), Αθανασίου 4, Λουκάτου, Σπίνου, Τριανταφύλλου, Λούκα, Καλοπήτα 2, Zevahiryan, Dunham 10, Williams L  26.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ (Ζευγώλης Γ.): Καλέντζου Καλέντζου 2, Λύμουρα 7 (1), Χατζηνικολάου 12 (2), Κοτσόπουλος 5, Σωτηρίου 16 (2), Κεχαγιά 11 (1), Perostiyiska 4, Κυριακοπούλου

02-04 Απριλίου 2011 , Αθήνα

Ημιτελικοί
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 85-53
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 77-71
Μικρός Τελικός
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 73-68
Τελικός
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 61-64
Δεκάλεπτα: 18-15, 29-34, 52-51, 61-64
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης-Σιώκας.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (Δάγλας): Βαλέτα 10, Φοξ 11(1), Μπαρμπερίδου 5(1), Κασάπογκλου 12(4), Τσέρου, Νικολοπούλου 3(1), Ασλέι, Φρόλιχ 20(2), Ισκιόγλου.
ΦΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ (Κτιστάκης): Καλέντζου 6, Λύμουρα 8(2), Χατζηνικολάου 7(1), Σωτηρίου 3, Κεχαγιά 1, Κρες 10(1), Κοσμά, Ράιλι 14, Ντέιβις 15.

17-18 Απριλίου 2010, Βέροια

Ημιτελικοί
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  59 -47
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ  58 - 66
Μικρός Τελικός
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 59 - 43
Τελικός
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 87 -39
Δεκάλεπτα: 19-10, 38-13, 64-29, 87-39
Διαιτητές: Τζαφλέρης-Παπαδόπουλος Θ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Δικαιουλάκος): Καλέντζου, Λύμουρα 6, Χατζηνικολάου 7, Βολονάκη 4, Σούλις 4, Πετρονίτε 14, Σαρέγκου 7, Γουίγκινς 6(2), Κεχαγιά 13, Κοσμά 11(3), Χαλικιά 2, Ντέιβις 13.
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Κοσμίδης): Τζίμου, Χαλιβέρα 1, Δελή 2, Σερέτη, Βασιλείου 6, Μητροπούλου 11, Κυριακοπούλου 5(1), Γκέραλντς 12, Σταμπούρλου 2, Μπότη.

7-8 Μαρτίου 2009 , Αθήνα

Ημιτελικοί
Αρης Χολαργού - Π. Φάληρο 23-93
Εσπερίδες - Παναθηναικός 57-45
Μικρός Τελικός
Αρης Χολαργού - Παναθηναικός 43-80
Διαιτητές:Κανακάρης, Καπνιάς
Τελικός
Π. Φάληρο - Εσπερίδες 58-70 (κ.α. 53-53)
Τα δεκάλεπτα: 17-20, 28-36, 42-45, 53-53, 58-70
Διαιτητές:Μάνος, Κατραχούρας
Π. ΦΑΛΗΡΟ (ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ): Τσικουτά, Βλάνη, Βολονάκη 17 (1), Νταή, Χαβαλέ, Τασουλή 13 (1), Χάινι 14 (2), Μουρντ Μίλερ 14.
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (ΔΑΓΛΑΣ): Καλέντζου 17 (3), Καλογήρου 2, Σωτηρίου 4, Χατζηνικολάου 11, Τσέρου, Καλτσίδου 11 (3), Μπόνη, Πασχοπούλου, Μάζιτς 6, Ντέιβις 19.

15-16 Μαρτίου 2008 , Βέροια

Ημιτελικοί
Απόλλων Πτολεμαϊδας - Π. Φάληρο 65 - 52
Εσπερίδες - Αθηναϊκός 52 - 44

Μικρός Τελικός
Παλαιό Φάληρο-Αθηναϊκός 52-53
Διαιτητές: Παπαπέτρου, Ταρενίδης

Τελικός
Πτολεμαΐδα-Εσπερίδες 53-67
Διαιτητές: Αργυρού, Μιχαλόπουλος
Απόλλων Πτολεμαΐδας:  (ΤΣΙΜΠΗΣ)  Παπαδημητρίου, Κυρκοπούλου 4, Τοκμάκη 9, Σπανίδου 3, Καραδήμα 2, Τσακμάκη 2, Μέρφι 5, Ντέιβις 28.
Εσπερίδες: (ΔΑΓΛΑΣ)  Καλέντζου 4, Καλογήρου 3(1), Καβάσιλα, Χατζηνικολάου, Τσέρου 4, Καλτσίδου 15(2), Σαρέγκου 11(1), Μπόνι 7(1), Πασχοπούλου 2, Ντέιβις 17.

24-25 Φεβρουαρίου 2007 , Βόλος

Ημιτελικοί
Εσπερίδες - Siemens 70-60
Kαστοριά - Πανιώνιος 85-60

Μικρός Τελικός
Siemens - Πανιώνιος 73-70

Τελικός
Εσπερίδες - Καστοριά 58-53
Διαιτητές: Καρακατσούνης - Σταματόπουλος
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ: (ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ)  Καλέντζου 24(2), Καλογήρου, Λυμούρα 7(1), Χατζηνικολάου 8, Καλτσίδου 9, Στάχτιαρη 2, Παπαμιχαήλ 2,  Tierney 6(1)
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ: (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ)  Tζεγιαννάκη 10, Γκουζίνη 12(1), Γιαννουζάκου 7(2), Πανταζή, Leisy 11(1), Γεωργίου 9(3), Μπαρτζώκα, Ζέρβα 4, Βλάχου, Γεωργοπούλου.

Ημιτελικοί
Εσπερίδες - Παναθηναϊκός 70-59
ΑΟ Σπόρτιγκ - Ακαδημία   54-48

Μικρός Τελικός
Ακαδημία - Παναθηναϊκός  68-57

Τελικός
Σπόρτιγκ - Εσπερίδες   57-61 (32-36)
Διαιτητές: Μάνος Αν. - Παναγιώτου Χρ.
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ:  (ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ) Καλέντζου 32(2), Μπαλτά, Νταή, Βασιλείου, Τασούλη 2, Champers 16, Πρασσά 9(2)
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ: ( ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ) Χελιώτη, Γκιουλέκα, Χατζηνικολάου 9, Βλάχου 2, Καλτσίδου 13(2), Σταχτιάρη 12(1), Λύμουρα 15(2), Batist 10

Ημιτελικοί
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Σπόρτιγκ 53-64
ΔΑΣ Άνω Λιοσίων - Εσπερίδες ΑΕ 66-65

Μικρός Τελικός
Παναθηναϊκός ΑΟ - Εσπερίδες ΑΕ 78-55

Τελικός
ΑΟ Σπόρτιγκ - ΔΑΣ Άνω Λιοσίων   61-60 (28-25)
Διαιτητές: Πολίτης - Φούφης
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ:  (ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ): Βλάχου 7(1), Καλέντζου 16(1), Ευμορφοπούλου, Βασιλείου 18, Τασουλή 5(1), Μουζάκη 8, Stoenescu 5(1), Μαυριά 2
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ:  (ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ): Κανατσέλου 21(5), Μπαρμπερίδου 2, Τierney 8, Γκουζίνη 26(2), Πλαβούκου, Κυριακοπούλου 3(1)

21-22 Φεβρουαρίου 2004, Αθήνα

Ημιτελικοί
Πειραϊκός - ΔΑΣ Ανω Λιοσίων  44-61
Θερμαϊκός - Αστέρας Εξαρχείων 49-50

Μικρός Τελικός
Θερμαϊκός-Πειραϊκός 76-69

Τελικός
ΔΑΣ Ανω Λιοσίων  - Αστέρας Εξαρχ.  64-59 (31-28)
Διαιτητές: Λιαρομάτης-Καλδίρης
ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ: (ΜΠΟΥΜΠΟΥΣΑ) Σπαθάρου 10(1), Χατζηνικολάου 5, Βολονάκη, Φωτεινοπούλου, Ελευθεριάδου 12(4), Χαλικιά 4, Παπαπαναγιώτου 2, Klimesova 16(1), Δόλωμα, Pickney 10.
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ: (ΝΤΑΚΟΥΡΗΣ) Γεωργίου, Κανατσέλου, Δελή 14(3), Βάλβη 4(1), Βασιλείου 22(3), Κλιγκοπούλου 4, Γκουζίνη 13, Janaina, Πλαβούκου,  Regina 7, Γλυνιαδάκη, Κυριακοπούλου

08-09 Μαρτίου 2003, Αθήνα

Ημιτελικοί
ΑΝΟ Γλυφάδας - Ανω Λιόσια  77-52
Ακαδημία Ηλιούπολης - ΓΣ Μ.Αλέξανδρος  63-69

Μικρός Τελικός
Ανω Λιόσια - Ακαδημια Ηλιούπολης 72-70

Τελικός
ΑΝΟ Γλυφάδας - Μ. Αλέξανδρος  66-58 (34-30)
Διαιτητές: Δροσόπουλος-Αναστόπουλος
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ:(ΠΑΝΟΥΛΙΑΣ) Βολονάκη 6, Σκαμνάκη, Καλτσίδου 5, Σταχτιάρη 24(2), Πρασσά 19(2), Γεωργιάδου, Κόρακα, Τρύφωνα, Sirge 12.
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ:(ΙΛΑΝΙΔΗΣ) Χατζάκου Αν., Μπασματζίδου, Παπαγεωργίου 6(1),  Χατζάκου Ν. 3(1), Καζαντζίδου, Nynne 16, Κωστάβα 4, Καρατζά, Βαρδάκα 16,  Καββαδία 13, Σκούτζου.

16-17 Μαρτίου 2002, Πανόραμα (Θεσ/νίκη)

Ημιτελικοί
ΑΝΟ Γλυφάδας - Παναθηναϊκός  66-60
ΓΣ Μ.Αλέξανδρος - ΑΟ Σπόρτιγκ  62.53

Μικρός Τελικός
Παναθηναϊκός - ΑΟ Σπόρτιγκ 69-60

Τελικός
ΑΝΟ Γλυφάδας - Μ.Αλέξανδρος  72-68 (37-42)
Διαιτητές: Θεοδοσόπουλος-Σαμαλής
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ:(ΠΑΝΟΥΛΙΑΣ) Φαγούδη, Βαλέτα 17, Παπαμιχαήλ, Βολονάκη 7, Σκαμνάκη 6, Καββαδία, Πρασσά 12(3), Μικέλη, Cross 13, Τρύφωνα 2, Sirge 15
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ:(ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ) Χατζάκου, Μπασματζίδου, Παπαγεωργίου 8(1),  Gavriloska 2, Παπαδοπούλου 13(2), Καλτσίδου 17(2), Χατζάκου, Γεωργίου 12(2), Anderson 16, Σκούτζου.

24-25 Μαρτίου 2001, Ν.Ιωνία Μαγνησίας

Ημιτελικοί
ΔΑΣ Άνω Λιοσίων-Πανσερραϊκός 71-53
Σπόρτιγκ-ΜΕΝΤ 76-58

Μικρός Τελικός
Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ 69-66

Τελικός
ΔΑΣ Άνω Λιοσίων(Τσιμπής)-Σπόρτιγκ(Δαγλάς) 61-55 (33-23)
Διαιτητές: Αργυρού-Τούσιας
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ:(ΤΣΙΜΠΗΣ) Πλαβούκου, Πλούμπη, Βάλβη, Σερέτη, Κρητικού, Κλιγκοπούλου 8, Γκουζίνη 8, Ροϊδου, Hill 10(1), Ανωγειανάκη, Roberts 22, Καπογιάννη 13(3).
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ:(ΔΑΓΛΑΣ) Καββαδία 8, Μαγκλάρα, Δελή 6(2), Νταή, Βασιλείου 16(2), Τασούλη 5(1), Μουζάκη, Χαλατσιάδου, Γλύμη, Kubik 16(2), Μητροπούλου, Nynne 4.

22-23 Απριλίου 2000, Σέρρες

Ημιτελικοί
Απόλλων Πτ.-ΜΕΝΤ 62-60
Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός 62-53

Μικρός Τελικός
Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ 80-77

Τελικός
Παναθηναϊκός-Απόλλων Πτ. 74-72 (40-38)
Διαιτητές: Χατζής-Βαρνάς
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ:(ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΑ) Καλέντζου 14(2), Παπαμιχαήλ, Λιάκου, Κουμιώτη, Ρογγίτη, Παπαδήμου, Robinson 30(4), Τρυφωνά, Τριαλώνη 9, Νικολαϊδου 7,  Yan-Gorp 14.
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ:(ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ) Δεληπαλα, Κυρκοπούλου 2, Πρασσά 10(1), Διαβολεμένου 12(1), Τοκμάκη 3, Macculley 26(3), Τσιάτα, Τσακμάκη, Μπαταούλα 8, Κυνηγοπούλου, Johnson 11.

24 Μαρτίου 1999, Αγ. Βαρβάρα Ατ.

Σπόρτιγκ-Θρίαμβος 48-44 (26-23)
Διαιτητές: Σχινάς-Γκόντας
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: (ΔΑΓΛΑΣ) Καββαδία 6, Χαλιβελάκη ,  Δελή 2, Παηλία 5, Βασιλείου 3, Τασούλη 10(2), Γλυκού, Πρασσά, Mcwilliams 17(1), Μικέλη, Μητροπούλου, Σαμουρούκοβα 5.
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ: (ΜΑΡΙΝΟΣ)  Ψάλλη, Ενιέντι 4, Μαστροδούκα 2, Τηλεμάχου, Ανδρουτσοπούλου 4, Ελευθεριάδου 8(2),  Χατζηορίδου 12(2), Siree 5, Μαστρογιαννίδου, Σκούρτη, Kagos 9, Κυριακοπούλου.

12 Απριλίου 1998, Μαρούσι

Θρίαμβος-Σπόρτιγκ 77-55 (35-34)
Διαιτητές: Μεταφτζής-Χριστοδούλου
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ: (ΜΑΡΙΝΟΣ)  Μαστροδούκα 21(2), Τηλεμάχου 10(2), Ανδρουτσοπούλου 2, Σωτηροπούλου, Χατζηορίδου 12(1), Kannoncham 16, Μαστρογιαννίδου 2,  Μασραγγέλη, Σκούρτη, Hill 14
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: (ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ) Κωνσταντοπούλου, Μαχαιριώτου, Δελή 5(1), Παπαηλια 10, Βσιλείου 7, Κλιγκοπούλου 3, Μπενέτου, Στέφενς 11(1), Μητροπούλου 1, Σαμαρούκοβα 18.

9 Απριλίου 1997, Κατερίνη

Απόλλων Καλ.-Ολυμπιακός Β.57-55 (26-34)
Διαιτητές: Σγουρός-Τανατζής
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:(ΝΚΟΛΑΪΔΗΣ) Δανιηλίδου, Αυθεντοπούλου 4, Κούρτη 12, Παπαγεωργίου, Κωνσταντινάκη, Νικολαϊδου 21(2), Διαβολεμένου 9, Δάφκου, Γιαννοπούλου, Ρόsier 9
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ:(ΜΥΡΙΤΖΗΣ) Εβκοβα-Πετρίδου 9, Κωστοπούλου 2, Γιαννούλη 3(1), Τσαμπούρη, Θώδη, Σαράντη, Καπουσούζη 6, Gant 27, Λαχανά 8

11 Μαϊου 1996, Πτολεμαϊδα

Σπόρτιγκ-Κομοτηνή 98-56 (54-20)
Διαιτητές: Μιναρετζόπουλος-Ταβουλαρέας
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ:(ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ) Πετρίδη 18, Τσερετοπούλου , Τoler 14, Μαχαιριώτου, Βασιλείου 12, Παπαηλία 20, Τασούλη 16, Λeysy 16, Μητροπούλου 2, Μπενέτου.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ: (ΤΣΑΜΟΥΡΤΣΗΣ) Ουάιτ 20, Τζαβάρα 6, Παπαδημάκη 8, Μαστροθεοδώρου 3, Σεβαυνίδου, Φυλακτακίδου 3, Δόλωμα 8, Δουκούτση 2, Τziogo 5, Λιούρτα 1

MVP Έτος
Λικέντρα Τζόνσον 2016
Αφροδίτη Κοσμά (ΑΕ Σουρμένων Ελληνικού) 2015
Ανθή Μπαλτά (ΑΕ Σουρμένων Ελληνικού) 2014
Τούλα Μαγαλιού (Πρωτέας Βούλας) 2013
Όλγα Χατζηνικολάου (Αθηναϊκός) 2012
Ρουθ Ράιλι (Αθηναϊκός) 2011
Όλγα Χατζηνικολάου (Αθηναϊκός) 2010
Δήμητρα Καλέντζου (Εσπερίδες) 2009
Έρικα Ντέιβις (Εσπερίδες) 2008
Δήμητρα Καλέντζου (Εσπερίδες) 2007
Στέλλα Καλτσίδου (Εσπερίδες) 2006
Ελένη Βασιλείου (ΑΟ Σπόρτιγκ) 2005
Ελένη Βασιλείου (ΔΑΣ Άνω Λιοσίων) 2004
Ειρήνη Σταχτιάρη (ΑΝΟ Γλυφάδας) 2003
Σίγκνε Σίργκε (ΑΝΟ Γλυφάδας) 2002
Βασιλεία Γκουζίνη ΔΑΣ Άνω Λιοσίων) 2001
Κρίσταλ Ρόμπινσον (Παναθηναϊκός) 2000
Ταζ ΜακΓουίλιαμς (Σπόρτιγκ) 1999
Αρετή Μαστροδούκα (Θρίαμβος) 1998
Κική Νικολαϊδου (Απόλλων Καλαμαριάς) 1997
Ανθή Παπαηλία (ΑΟ Σπόρτιγκ) 1996

ΣKOΡΕΡ ΤΕΛΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

AΘΛΗΤΡΙΑ ΠΟΝΤΟΙ
ΚΑΛΕΝΤΖΟΥ ΔΗΜ. 115
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛ. 84
ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΣΤ. 65
ΓΚΟΥΖΙΝΗ 59
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
DAVIS ERIKA 43
ΛΥΜΟΥΡΑ ΛΟΛ. 43
ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΤ. 36
ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΑΝΘ. 35
DAVIS LATOYA 34
ROBINSON 30
ΔΕΛΛΗ ΑΙΚ. 29
ΒΟΛΟΝΑΚΗ Φ. 28
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ Π. 28
ΒΑΛΕΤΑ Κ. 27
ΚΑΒΒΑΔΙΑ Τ. 27
SIRGE SIGNE 27
GANT 27
MAC CULLEY 26
WILLIAMS L  26
KEXAΓΙΑ Ζ. 25
ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΙΔΟΥ A. 24
HILL C. 24
ΜΑΣΤΡΟΔΟΥΚΑ Α. 23
ROBERTS 22
ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
ΔΙΑΒΟΛΕΜΕΝΟΥ Ε. 21
ΣΑΜΑΡΟΥΚΟΒΑ 21
ΚΑΝΑΤΣΕΛΟΥ 21
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Γ. 20
ΣΩΤΗΡΙΟΥ 20
FROHLICH LINDA 20
NYNEE 20
WAIT LASSANA 20
ΠΡΑΣΣΑ ΟΥΡ. 19
ΣΑΡΕΓΚΟΥ Π. 18
WILLIAMS 17
ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΥΘ. 16
KUVIK N. 16
ANDERSON 16
KLIMESOVA ZUZI 16
LEYSY MILET 16
CANNINCHAM 16
CHAMPERS IAYSLE 16
ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΥ Σ. 15
ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΤΟΥΛΑ  15
ΤΑΣΟΥΛΗ  15
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  14
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ  14
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡ. 14
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 14
ΣΤΑΧΤΙΑΡΗ  14
RILEY RUTH 14
VAN-CORP MICHEL 14
TOLER VIRTSINIA 14
TIERNEY MEGG 14
MOURD MILER 14
HAYNIE 14
PETRONYTE 14
KAΠΟΓΙΑΝΝΗ Ε. 13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 13
CROSS 13
ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗ 13
KAΣΑΠΟΓΛΟΥ 12
ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΝ. 12
ΣΤΑΜΟΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΗ  12
ΤΟΚΜΑΚΗ ΑΓΓ. 12
GERALDS 12
KOΣMA ΑΘ. 11
JOHNSON  11
STEFNS 11
LEYSY 11
FOX E. 11
ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 10
ΜΠΑΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 10
ΠΕΤΡΙΔΗ Α. 10
ΣΠΑΘΑΡΟΥ 10
PICNEY ELIS 10
DUNHAM 10
KRESS M. 10
BATTEAST IAP. 10
ΒΛΑΧΟΥ ΕΦΗ  9
ΒΛΑΧΟΥ Κ. 9
EBKOBA-ΠΕΤΡΙΔΟΥ 9
ΤΡΙΑΛΩΝΗ ΕΛ. 9
ROSIER  9
KAGOS 9
ΔΟΛΩΜΑ ΔΗΜ. 8
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 8
ΛΑΧΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 8
ΜΑΣΤΡΟΘΕΩΔΟΡΟΥ ΠΑΓ. 8
ΜΟΥΖΑΚΗ  8
ΜΠΑΤΑΟΥΛΑ Ε. 8
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  8
ΓΙΑΝΝΟΥΖΑΚΟΥ Ζ. 7
ΒΟΝΙ ΜΑΡΙΑ ΡΟΖΑ 7
REGINA 7
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 6
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  6
ΚΑΠΟΥΣΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 6
ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛ. 6
ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΑΦ. 6
ΣΚΑΜΝΑΚΗ Θ. 6
ΧΑΛΙΚΙΑ ΑΙΚ. 6
WIGGINS 6
MAZIC 6
ΑΥΤΖΗ ΜΑΡΙΑ  5
STOENESCU 5
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 5
ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 5
ΤΖIOGO BILLIANA 5
SIRREE 5
MYRPHY ESHAYA 5
ΑΥΘΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛ. 4
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4
ΒΑΛΒΗ Π. 4
ΣΕΡΒΑ 4
ΚΩΣΤΑΡΑ ΑΝ. 4
ΤΣΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛ 4
LAMBERT SHEILA 4
PEROSTIYISKA 4
ELVIENDE MPEROE 4
SOYLI NIKOL 4
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 3
ΣΕΒΑΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡ. 3
ΦΥΛΑΚΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝ. 3
ΔΑΦΚΟΥ ΣΟΥΛΤ. 2
ΔΟΥΚΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΓΓΛΑΙΑ 2
ΚΑΛΟΠΗΤΑ 2
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛ. 2
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ Θ. 2
ΜΑΥΡΙΑ  2
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Π. 2
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Θ. 2
ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ 2
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  1
ΣΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ Π. 2
ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΝ. 2
ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2
ΦΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΕΛΛΑ 2
DESROCHE CAYLA  2
CAYRILOSKA 2
ΛΙΟΥΡΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1
ΧΑΛΙΒΕΡΑ Τ. 1
Ενημέρωση 1/4/2013

 

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΥΜ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΚΑΛΕΝΖΟΥ ΔHM. 10 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ(2)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ(2)-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ(3)-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(3)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛ. 8 ΑΟ ΣΠΟΡΤΓΚ (6 ) – ΔΑΣ ΑΝ.ΛΙΟΣΙΩΝ (1) - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΟΥ ΟΛ. 8 ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ(1)-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ(4)-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ(1)-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(2)
ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΤ. 6 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (5) - Π.ΦΑΛΗΡΟ (1)
ΔΕΛΛΗ ΑΙΚ. 5 ΑΟ ΣΠΟΡΤΓΚ (3 )– ΔΑΣ ΑΝ.ΛΙΟΣΙΩΝ(1) - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛ 5 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1) – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (4)
ΛΥΜΟΥΡΑ ΛΟΛ. 5 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (2) - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (3)
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡ. 5 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (4) - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
ΓΚΟΥΖΙΝΗ Β. 4 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (3)-KAΣΤΟΡΙΑ(1)
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Ρ. 4 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (4)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Σ. 4 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(1)–ΘΡΙΑΜΒΟΣ(1)-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ(1)-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(1)
ΒΟΝΙ ΜΑΡΙΑ ΡΟΖΑ 3 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (2) – ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΒΟΛΟΝΑΚΗ Φ. 3 ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1) - Π.ΦΑΛΗΡΟ (1) )- ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΚΑΒΒΑΔΙΑ Τ. 3 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (3)
ΚΕΧΑΓΙΑ ΖΩΗ              3 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (3)
ΚΟΣΜΑ ΑΘ. 3 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (2) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΥ Σ. 3 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (3)
ΜΠΑΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜ. 3 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2)
ΝΤΑΗ 3 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (2) - Π.ΦΑΛΗΡΟ (1)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. 3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ (1)
ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΑΝΘ. 3 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (3)
ΠΡΑΣΣΑ ΣΤ. 3 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (2) – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1)
ΣΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1) - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (2)
DAVIS LATOYA 3 AΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1) – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (2)
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ  2 ΘΡΙΑΜΟΣ (2)
ΒΑΛΕΤΑ Κ. 2 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1) - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΒΛΑΧΟΥ Κ. 2 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1) - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1) 
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1) - ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1)
ΔΙΑΒΟΛΕΜΕΝΟΥ Ε. 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ(1)
ΔΟΛΩΜΑ ΔΗΜ. 2 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1) – ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Γ. 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1) - ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1)
ΚΑΒΑΣΙΛΑ ΑΝΝΑ 2 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(1)
ΚΑΝΑΤΣΕΛΟΥ Β. 2 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (2)
ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛ. 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (2) 
ΜΑΓΚΛΑΡΑ Α. 2 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ Θ. 2 ΘΡΙΑΜΟΣ (2)
ΜΑΣΤΡΟΔΟΥΚΑ Α. 2 ΘΡΙΑΜΟΣ (2)
ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΟΥ ΕΥΤ. 2 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (2)
ΜΙΚΕΛΗ Κ. 2 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1) – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1)
ΜΟΥΖΑΚΗ 2 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1) - ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1)
ΜΠΑΣΜΑΤΣΙΔΟΥ 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2)
ΜΠΑΛΤΑ 2 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1) – ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (1)
ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΕΛ. 2 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (2)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ Π. 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1) Α.Ο. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΕΛΙΚΗ 2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2)
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜ. 2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)–ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1)
ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ 2 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (2)
ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ Γ. 2 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (2)
ΣΑΜΑΡΟΥΚΟΒΑ ΜΑΡ. 2 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (2)
ΣΑΡΕΓΚΟΥ ΠΟΛΥ 2 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1) – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΣΕΡΕΤΗ Α. 2 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1) – ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
ΣΚΟΥΡΤΗ Β. 2 ΘΡΙΑΜΟΣ (2)
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1) – ΠΑΟΚ (1)
ΣΤΑΧΤΙΑΡΗ Ρ. 2 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (2)
ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 2 ΘΡΙΑΜΟΣ (2)
ΤΟΚΜΑΚΗ ΑΓΓ. 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (2)
ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΝ. 2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1) - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1)
ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗ 2 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1)
ΤZΙΑΤΑ ΠΑΣΧΑΛ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (2)
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΝΤ. 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (2)
ΤΣΕΡΟΥ 2 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1) - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΧΑΛΙΚΙΑ ΑΙΚ. 2 ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1) – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΙΔΟΥ A. 2 ΘΡΙΑΜΟΣ (2)
XATZAKOY Α. 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2)
HILL C. 2 ΔΑΣ ΛΙΟΣΙΩΝ (1) – ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
NYNEE 2 ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1) - Μ.  ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ (1)
SIRGE SIGNE 2 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (2)
TIERNEY MEGG 2 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1) - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
DAVIS ERIKA 2 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (2)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΑΠΟΣΓΙΑΝΑΚΗ 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΑΥΘΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛ. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΑΥΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1 ΠΑΟΚ (1)
ΒΑΛΒΗ Π. 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΥΘ. 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1 ΠΑΟΚ (1)
ΒΛΑΝΗ 1 Π. ΦΑΛΗΡΟ (1)
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛ. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1) 
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡ 1 ΠΑΟΚ (1)
ΓΙΑΝΝΟΥΖΑΚΟΥ Ζ. 1 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙK. 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΓΚΟΤΖΗ 1 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (1)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 1 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1)
ΓΛΥΚΟΥ Π. 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΓΛΥΝΗ 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΔΑΜΠΗ ΕΥΓΕΝ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΧΡ. 1 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΔΑΦΚΟΥ ΣΟΥΛΤ. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΔΕΛΗΠΑΛΑ ΠΑΝ. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΔΟΥΚΟΥΤΣΗ ΔΗΜ. 1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1)
EBKOBA-ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΖΕΡΒΑ Ν. 1 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1)
ΘΩΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
ΙΣΚΙΟΓΛΟΥ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ Ε. 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1)
ΚΑΛΟΠΗΤΑ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
KAΠΟΓΙΑΝΝΗ Ε. 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΚΑΠΟΥΣΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΓΓΛ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛ. 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1)
ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΚΟΥΜΙΩΤΗ ΘΕΟΔ. 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΝ. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΚΡΗΤΙΚΟΥ Ε. 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ Δ. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΚΩΣΤΑΡΑ ΑΝ. 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1)
ΚΩΣΤΑΚΗ 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓ. 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
ΛΑΧΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
ΛΙΑΚΟΥ ΒΑΡ. 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΛΙΟΥΡΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1)
ΛΟΥΚΑ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΛΟΥΚΑΤΟΥ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΤΟΥΛΑ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗ Δ. 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
ΜΑΣΤΡΟΘΕΩΔΟΡΟΥ 1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1)
ΜΑΥΡΙΑ 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΜΠΑΤΑΟΥΛΑ Ε. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΜΠΟΤΗ ΘΕΟΔ. 1 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
ΜΥΣΙΚΟΓΛΟΥ ΣΠΦ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ Ν 1 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (1)
ΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΠΑΝΤΑΖΗ  1 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1)
ΠΑΝΤΕΛΗ 1 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (1)
ΠΑΠΑΔΑΜΑΚΗ ΑΘ. 1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1)
ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΑΦ. 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1)
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Θ. 1 ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1)
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Π. 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΠΕΤΡΙΔΗ Α. 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΠΛΟΥΜΠΗ Ν. 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΠΡΑΣΣΑ ΟΥΡ. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΡΟΓΓΙΤΗ Φ. 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΡΟΙΔΟΥ Θ. 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΗ 1 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (1)
ΣΑΡΑΝΤΗ ΑΝΑΣ. 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
ΣΕΒΑΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡ. 1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1)
ΣΕΟΥΤΣΟΥ Σ. 1 ΔΑΣ ΑΝ. ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΚΑΜΝΑΚΗ Θ. 1 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1)
ΣΚΟΥΤΖΟΥ Σ. 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1)
ΣΛΟΥΚΑ 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(1)
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1 ΠΑΟΚ (1)
ΣΠΑΘΑΡΟΥ 1 ΑΟ ΑΣΤΗΡΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1)
ΣΠΙΝΟΥ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 1 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (1)
ΣΤΑΜΟΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΗ 1 ΠΑΟΚ (1)
ΣΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΠΟΛ 1 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
ΣΤΑΜΑΤΗ 1 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (1)
ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
ΤΕΤΕΝΕ ΜΑΡΙΑ  1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΤΖΗΜΟΥ ΒΑΣ. 1 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
ΤΡΙΑΛΩΝΗ ΕΛ. 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΤΣΑΒΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1)
ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓ. 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
ΤΣΕΚΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΤΣΕΡΠΥ ΑΓΓ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΦΑΓΟΥΔΗ Μ 1 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1)
ΦΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΕΛΛΑ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ΦΥΛΑΚΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡ. 1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1)
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Κ. 1 ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1)
ΧΑΒΑΛΕ 1 Π. ΦΑΛΗΡΟ (1)
ΧΑΛΑΤΣΙΑΔΟΥ Ε. 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΧΑΛΙΒΕΡΑ ΤΑΝ. 1 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
ΧΑΡΙΒΕΛΑΚΗ Μ. 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
ΧΕΛΙΩΤΗ 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΧΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(1)
ΨΑΛΛΗ Α. 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
ΤΖIOGO BILLIANA 1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (1)
DELVA DIANA 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
Mc WILLIAMS 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
KUVIK N. 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
STEFNS R. 1 Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
WAIT LASSANA 1 Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
JOHNSON LES. 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ROBERTS 1 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ROSIER KEIRA NIC 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
CROSS  1 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1)
MAC CULLEY 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
ROBINSON 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
VAN-CORP 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ANDERSON 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1) 
KLIMESOVA ZUZI 1 ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1)
PICkNEY ELIS 1 ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (1)
TOLER VIRTSINIA 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
LEYSY V. 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
LEYSY M.  1 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1)
JOHNSON Lykendra   1 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ (1)
GEMELOS Jacki   1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
GANTTRAVESA 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (1)
CANNINCHAM 1 ΘΡΙΑΜΟΣ (1)
CAYRILOSKA 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1)
CHAMPERS IAYSLE 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
BATTEAST JAP 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
ΗΑΥΝΙΕ 1 Π. ΦΑΛΗΡΟ (1)
STOENESCU 1 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (1)
SIREE 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
KAGOS 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
REGINA 1 ΔΑΣ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
JANAINA 1 ΔΑΣ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
MAZIC 1 EΠΕΡ1ΔΕΣ (1)
MOURD MILER 1 Π. ΦΑΛΗΡΟ (1)
MURPHU ESHAYA 1 AΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (1)
LAMBERT SHEIL 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
WIGGINS 1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
PETRONYTE GIN. 1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
PEROSTIYISKA 1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
ZEVAHIRYAN 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
DUNHAM 1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
WILLIAMS L   1 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (1)
SOYLIS NIKOL 1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
GERALDS KAT. 1 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (1)
RILEY R. 1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
KRESS M. 1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (1)
FOX E. 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
FROHLICH L. 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
ASHLEY E. 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (1)
DESROCHE CAYLA 1 ΠΑΟΚ (1)
Ενημέρωση 16/3/2014