Menu

Διαιτητές - Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (12η αγωνιστική, 10/01)

Οι διαιτητές και κομισάριοι για την 12η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

 

1ος όμιλος

Κυριακή 10 Ιανουαρίου

Μεσολογγίου 17.00 ΓΣ Χαρίλαος Τρικ.Μ. - Οίαξ Ναυπλίου Καμήτσος, Κοτσίρης (Κωστής)

Απόλλωνα 17.00 ΓΣ Απόλλων Σμύρνης - ΚΑΟΚ Π. Φάκαρος, Κανελλόπουλος (Παππάς)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας - Κεραυνός Αιγίου Κώτσου, Μαριγλή (Ζώης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα - ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Μπανασάκης, Χατζημάρκος (Ρόζης)

Σχολικό Ν.Φιλ. 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ – Ίκαρος Καλλιθέας Χρηστίδης Π., Καλογερόπουλος Φ. (Σταματόπουλος)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός - Μανδραϊκός Τσακαλογιάννης, Λαμπίρης (Κουκάκης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη - Γλαύκος Βαλούρδος, Καρανικόλα (Ζερβουδής)

 

2ος όμιλος

Κυριακή 10 Ιανουαρίου

Θήβας 17.00 Κάδμος – Τρίτων Μαντήλας, Ζιώγας (Χριστοδούλου Γ.)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος – Άρης Πετρ. Κρεσταινίτης, Μακρόπουλος (Γιαννακουδάκης)
ΔΑΚ Νικαίας 14.00 Άρης Νικαίας – Πανναξιακός Σπυρόπουλος Α., Λογοθέτης (Ηπιώτης)

Κω 17.00 Ιπποκράτης – Σπόρτιγκ Γκαμήλη, Τεφτίκης

Κοντοπεύκου 17.00 ΚΑΠ – Κύδων Λουκαράκης, Νάστος (Δημητριάδης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας – Μαρούσι Κουτσοδήμος, Μαγκάφας (Βασιλείου)

Βούλας 17.00 Πρωτέας Βούλας – Ηλυσιακός Ορφανός Ι., Ορφανός Εμμ. (Λημνιάτης)

 

3ος όμιλος

Κυριακή 10 Ιανουαρίου    

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη – Πρωτέας Γρ. Κουκουλεκίδης, Ζελεβός (Κοντοζής)

ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17.00 Πτολεμαΐδα – Σιάτιστα Παζόλης, Γεωργούδας (Μπαταούλα)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς – Ιωάννινα Μπίκης, Καρκαλέτσης (Αγορογιάννης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ. – Εύαθλος Φουτζήλας, Λουλουδιάδης (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου – Μακεδονικός Δαμίγος, Αγραφιώτης (Μήτσιου)

 

4ος όμιλος

Κυριακή 10 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΑΕ Κομοτηνή – Ασπίς Ξάνθης Τζιοπάνος Ν., Παπαδόπουλος Χαρ. (Γκουρτζελίδης)

Χαλκηδόνας (ΚΘ) 18.00 Χαλκηδόνα – Ορφέας Ν. Σκ. Κέτουλας, Δολγυράς (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού Χαλ. – ΧΑΝΘ Σιταρίδης, Πετανίδου (Βορεάδης)

Ελευθερούπολη 18.00 Ελευθερούπολη – Αγ. Βαρβάρα Π. Παργιανόπουλος, Τσουμαχίδης (Λιρίδης)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ – ‘Ικαροι Σερρών Μελανίδης, Χατζηχαρίσης (Σακελαρίου)

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα – ΓΑΣ Κομοτηνή Ξέρας, Καρακώστας (Ελευθεριάδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02 – Γαλάτιστα Μαραθιώτης, Γρεκός (Φωτιάδης)

 

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 17 Φεβρουαρίου 2016 13:06
επιστροφή στην κορυφή