Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ΄ Εθνικής Ανδρών (19-20/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2016

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 Κόρινθος – Ίκαρος Καλλιθέας Φάκαρος-Μαρίγλη (Τρίγκα)

1ο Μάνδρας 17.00 Δάφνη Δαφνίου – Πεύκη Παυλόπουλος-Δελαγραμμάτικας (Τεφτίκης Κ.)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα – Ένωση Ιλίου Καμήτσος-Καββαδάς (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μαυρατζάς-Τσιμπούρης (Μάρκου)

Ακράτας 17.00 Ακράτα – Ερμιόνη Γιακείμη-Σκαλτσής (Παπαδόπουλος Γ.)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης – Έσπερος Μακρής-Κώτσου (Πετράκης Μιχ.)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου – Αχαγιά 82 Καρακάσης-Τσακαλογιάννης (Θεοδωρόπουλος)

 

2ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2016

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας – Πανναξιακός Φασόλης-Λαζαρίδης (Χριστοδούλου Γ.)

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2016

Θήβας 17.00 Κάδμος – Λοκρός Κοτσίμπος-Ντάνος (Κάλφα)

Σπόρτιγκ 15.15 Προμηθέας Χαλανδρίου – Σαντορίνη Νάστος-Ρίζος (Τζουβάρας)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις – ΟΦΗ Λογοθέτης-Κουτσοδήμος (Μουζάκης Στ.)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη – Διαγόρας Δρυοπ. Αποστολίδης-Ορφανός Εμ. (Δημητριάδης)

2ο Λ. Αμαρουσίου 14.30 Νίκη Αμαρουσίου – Ιπποκράτης Κω Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Φαλούκας)

 

3ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 20 Αυγούστου

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών – Απόλλων Κ. Κέτουλας-Δολγύρας (Βόντζας)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρεβ. – Αριστοτέλης Φλ.  Κανελλόπουλος-Γεράνιος (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία – Φάρσαλα Ρούκας-Μπακάλης (Σακελλαρίου)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζάνης – Ζαγοροχώρια Δαμίγος-Τσιομπάνος Γεωρ. (Κηπουρίδης)

Πολύκαστρο Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Πολ. – Μελίκη Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Ελευθεριάδης)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός – Ελίμεια Σιταρίδης-Βασιλόπουλος (Βάτσιος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18.30 Ιωάννινα – Τιτάνες Παλαμά  Αγραφιώτης Ιωαν.-Λουλουδιάδης (Τζιμογιάννης)

 

4ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2016

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγία Βαρβάρα Πεντ. – Μακεδονικός Μελανίδης-Ντόγκας (Λιρίδης)

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα – Αστέρας Καβάλας Σαρακενίδης-Χατζηχαρίσης (Φωτιάδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης – ΓΑΣ Κομοτηνή Καρακώστας-Παζόλης (Ανδρίτσος)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών – Νεάπολη Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Γιαβρής)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός – Ιωνικός Ιωνίας Γαζέτας-Σελεβός (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή – Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαδόπουλος Χ.-Παπαθανασίου (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος – Ν. Μουδανιά Κοντογιάννης-Παπαθωμά (Λαδένης)

επιστροφή στην κορυφή