Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ΄Εθνικής Ανδρών (18/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 Κόρινθος-Ερμιόνη Αναστασίου-Λύρας (Ζάρκος)

1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Ακράτα Φάκαρος-Μπανασάκης (Λημνιάτης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Γλαύκος Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης (Πολιτόπουλος)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης ΑΝΑΒΟΛΗ

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου Σταθόπουλος-Ζιώγας (Σοφιανοπούλου)

Παν. Σαλπέας 17.0 Πορφύρας-Πεύκη Σκαλτσής-Καλογριάς (Δημητριάδης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά-Ίκαρος Καλλιθέας Μακρής-Καρανικόλα (Μάρκου)

2ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Λοκρός Αταλάντης Χατζημάρκος-Μαραγκάκης (Μίχας)

Βαρδιονογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Σαντορίνη Μαραμής-Μαυρέλης (Ευαγγελινός)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Διαγόρας Δρ. Τσάτσης-Σιδερής (Σταματόπουλος)

Χαλκιοπούλειο 12.00 Έσπερος Λαμίας-Ιπποκράτης Κω Ορφανός Ι.-Λαζαρίδης (Κάλφα)

Παπάγου 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος Σπ.-Καρακωνσταντόπουλος (Ζερδεβάς)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Πεντέλη Καρπάνος-Κρεσταινίτης (Χριστοδούλου Γ.)

Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Νίκαιας 14.30 Άρης Νίκαιας-Πανναξιακός Ντάνος-Τσιμπούρης (Ζερβούδης)

Τετάρτη 4 Ιανουαρίου

Κω 16.30 Ιπποκράτης Κω-Πεντέλη Νάστος-Τσιμπούρης

3ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Πολύκαστρο 17.00 Εύαθλος-Απόλλων Καλ. Καρακώστας-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Αριστοτέλης Φλ. Παζόλης-Παπαθωμά (Τζιμογιάννης)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Μελίκη Λουλουδιάδης-Τοκμακίδης (Μόρφη)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Ελίμεια Θεοδώρου-Δαμίγος (Βόντζας)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Τιτάνες Παλαμά Εκίζογλου-Χρυσάφης (Κασαπίδης)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβ.-Ιωάννινα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αιγινιακός Πετανίδου-Μαλτέσιος (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Μακεδονικός Τσοκόλης-Παπαθανασίου (Πολυχρονίδης)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Αστέρας Καβάλας Λελούδας-Γεωργούλης (Τοζακίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ιωνικός Ιωνίας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ορφέας Ν. Σκοπού Τζίμα-Καρκαλέτσης (Γιαβρής)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ν. Μουδανιά Κέτουλας-Δολγύρας (Λαδένης)

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Ακτή Ζέφυρος 02 Σιταρίδης-Παπαδόπουλος Χαρ. (Δροσόπουλος)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεντ.-ΜΓΣ Κομοτηνής Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Λιρίδης)

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 16 Δεκέμβριος 2016 13:41
επιστροφή στην κορυφή