Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (8 και 11/1)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (12η αγωνιστική)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κόρινθος Πόντας-Χρηστίδης Ηλ. (Μάρκου)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Δάφνη Δ. Νάστος-Ρίζος (Κωστής)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Άρης Πετρούπολης Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Τρίγκα)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κεραυνός Αιγίου Φάκαρος-Καρανικόλα (Μαυρουδής)

Β΄ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Πορφύρας Παπαθανασίου-Χριστοδουλάκης (Ευστρατίου)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Αχαγιά 82 Λουκαράκης-Κώτσου (Ζερδεβάς)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Έσπερος Μπανασάκης-Χατζημάρκος (Ζώης)

Τετάρτη 11 Ιανουαρίου

Πετρούπολης 18.30 Άρης Πετρούπολης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ραχιώτης-Γρίβα (Αλετράς)

2ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 8 Ιανουαρίου

Αταλάντης 15.00 Λοκρός-ΟΦΗ Κονταράτος-Ορφανός Εμμ. (Χριστοδούλου Γ.)

Θήρας 11.00 Σαντορίνη-Πανναξιακός Λύρας-Καρακωνσταντόπουλος

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Άρης Νίκαιας Σπυρόπουλος Σπ.-Τσολάκος (Δημητριάδης)

Κω 17.00 Ιπποκράτης Κω-Πόλις Καλλιθέας Κουτσοδήμος-Ντάνος

2ο Λύκειο Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Λαμίας Καμήτσος-Χριστινάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Προμηθέας Χαλ. Παυλόπουλος-Μαυρέλης (Φαλούκας)

3ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 8 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Βίκος Ζαγ. Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Μήτσιου)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Φάρσαλα Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Πρωτέας Γρ. Καρακώστας-Παπαθωμά (Κοντόζης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Εύαθλος-Πολ. Πετανίδου-Γρεκός (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Διόσκουροι Κοζ. Δαμίγος-Λουλουδιάδης (Μπεκιάρης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 Ιωάννινα-Ευκαρπία Παζόλης-Λελούδας (Τζιμογιάννης)

Αιγινίου 18.00 Αιγιανιακός-Νικόπολη Πρ. Κοντογιάννης-Τοκμακίδης (Βάτσιος)

4ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 8 Ιανουαρίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Νεάπολη Σιταρίδης-Βασιλόπουλος (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβ.-ΓΑΣ Κομοτηνή Αγραφιώτης Ι.-Πράτος (Λιρίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Αγ. Βαρβάρα Πεντ. Χατζηχαρίδης-Χρυσάφης (Αστρεινίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Παναθλητικός Παπανικολάου Γ.-Εκιζογλου (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Ίκαροι Σ. Μελανίδης-Ντόγκας (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-Μαντουλίδης Τσούλης-Μαλτέσιος (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Χαλκηδόνα Ταρενίδης Κ.-Σαρακενίδης (Γκουρτζελίδης)

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 04 Ιανουαρίου 2017 12:06
επιστροφή στην κορυφή