Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (29/1)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κορίνθου (κθ) 17.00 Κόρινθος-Δάφνη Δαφνίου Κυριακόπουλος-Τσιμπούρης (Ζάρκος)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Καλαμάτα Φάκαρος-Μαρίγλη (Δημητριάδης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Γλαύκος Κονταράτος-Λαζαρίδης (Ρόζης)

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας –Ακράτα Ντάνος-Καρανικόλα (Δραμεσιώτης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ερμιόνης Ραχιώτης-Αντωνιάδης (Σοφιανόπουλος)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μακρής-Μπανασάκης (Κωστής)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ένωση Ιλίου Ορφανός Ιορδ.-Ορφανός Εμ. (Ζερβούδης)

 

2ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Στ. Βενέτης 13.00 Διαγόρας Δρ.-Σαντορίνη Νάκας-Γεράνιος (Παππάς)

Κω 16.00 Ιπποκράτης Κω-Πανναξιακός Σιδερής-Παπαδόπουλος Χ.

2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΟΦΗ Νάστος-Ρίζος (Πετρίδης Ν.)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας Μαραμής-Καλτσής (Φαλούκας)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Πόλις Χατζημάρκος-Ροδίτης (Κάλφα)

Πεύκης 17.30 Προμηθέας Χαλ.-Έσπερος Λαμίας Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ (Παπαδόπουλος Στ.)

 

3ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Απόλλων Καλ. Ζιώγας-Ασημακάκη (Παπαπέτρου)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Αριστοτέλης Εκιζόγλου-Λαδάς (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Φάρσαλα Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Αγορογιάννης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30  ΑΓΣ Ιωαννίνων-Βίκος Ζαγοροχώρια Παπανικολάου-Ιορδανίδης (Τζιμογιάννης)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Εύαθλος Καρακώστας-Γεωργούλης (Γιαμούζης)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Διόσκουροι Κοζάνης Κοντογιάννης-Λελούδας (Πλεξίδας)

Νικόπολης 17.00 Νικόπολη-Ευκαρπία Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)

 

4ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μακεδονικός Δαμίγος-Πετανίδου (Σακελαρίου)

Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Αστέρας Καβάλας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Φωτιάδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-ΓΑΣ Κομοτηνή Μαλτέσιος-Τοκμακίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-ΣΑΠΚ Νεάπολης Αγραφιώτης Ιωαν.-Πράττος (Βαφείδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-Παναθλητικός Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ίκαροι Σ. Μπακάλης-Κολοκυθάς (Λιρίδης)

Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χαρ.-Παπαθανασίου Χ. (Παραλικίδης)

Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 25 Ιανουαρίου 2017 12:18
επιστροφή στην κορυφή