Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών ( 11-12/3)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 12 Μαρτίου

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Έσπερος ΑΟΠΑ Στρέμπας-Τσολάκος (Τρίγκα)

1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ίκαρος Καλλιθέας Χρηστίδης Π.-Λαζαρίδης (Ζώης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Πεύκη Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ένωση Ιλίου Μαντήλας-Τσιμπούρης (Ρόζης)

Ακράτας 17.00 Ακράτας-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Σταθόπουλος-Κουτσοδήμος (Παπαδόπουλος Γ.)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-Αχαγιά 82 Φάκαρος-Κώτσου (Κουλούρης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Πορφύρας Χαλαμπαλάκης-Μαριγλή (Κωστής)

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 11 Μαρτίου

Δ. Περιστεράκης 12.00 Πανναξιακός-Έσπερος Λαμίας Ορφανός Εμμ.-Γαρινή

Κυριακή 12 Μαρτίου

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Κάδμος Τσάτσης-Σκαλτσής (Χριστοδούλου Γ.)

Θήρας 12.00 Σαντορίνης-Προμηθέας Χαλ. Ελ Ανύ-Κανελλόπουλος

Βαρδινογιάννειο 16.00 ΟΦΗ-Πόλις Μακρόπουλος-Λεκατσάς (Ευαγγελινός)

Στ. Βενέτης 19.30 Διαγόρας Δρ.-Πεντέλη Αναστασίου-Πλιάκας (Πετράκης Μιχ.)

Κω 16.30 Ιπποκράτης Κω-Νίκη Αμαρουσίου Γεράνιος-Καββαδάς

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 12 Μαρτίου

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Πρωτέας Γρ. Παζόλης-Λελούδας (Κασαπίδης)

Φλώρινας 17.000 Αριστοτέλης-Νικόπολη Πρέβεζας Καρακώστας-Παπαθωμά (Μπαταούλα)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Ευκαρπία Μελανίδης-Ντόγκας (Γκουντέλιας.)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Διόσκουροι Κοζάνης Πράττος-Βασιλόπουλος (Τζιμογιάννης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Εύαθλος Τσούλης-Καρκαλέτσης (Κοντόζης)

Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Αιγινιακός Τζιοπάνος Γ.-Μαλτέσιος (Βόντζας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΑΓΣ Ιωαννίνων Πετανίδου-Κουκουλεκίδης (Τέγα)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 12 Μαρτίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αγ. Βαρβάρα Σαρακενίδης-Λαδάς (Λαδόπουλος)

Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβ.-Χαλκηδόνα Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου (Μπρίγκας)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μαντουλίδης Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)

Νεάπολης 18.00 Νεάπολη-Ίκαροι Σ. Κέτουλας-Δολγύρας (Φωτιάδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Παναθλητικός Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ιωάν. (Παπαδόπουλος Ν.)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΓΣ Κομοτηνής Φούτζηλας-Λουλουδιάδης (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Αν. Ακτής Ζέφυρος 02 Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Θωμόπουλος)

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 10 Μαρτίου 2017 14:41
επιστροφή στην κορυφή