Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (18-19/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών , είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-ΚΑΟ Κορίνθου Φάκαρος-Μαρίγλη (Μίχας)

Πεύκη 17.00 Πεύκη-Δάφνη Δαφνίου Αποστολίδης-Αυγερινός (Λημνιάτης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Καλαμάτα Κρεσταινίτης-Μαραγκάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Γλαύκος Μπανασάκης-Ροδίτης (Πετρίδης)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Ακράτα Καλαϊτζάκης-Μαυρέλης (Ζάρκος)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Άρης Πετρούπολης Νάκας-Ασημακάκη (Ρόζης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου Χρηστίδης Π.-Σιδέρης (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 18 Μαρτίου

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Σαντορίνη Αντωνιάδης-Μαρουδιάς (Χριστοδούλου Γ.)

Κυριακή 19 Μαρτίου

ΚΓ Χρ. Αγγουράκης (Χαϊδάρι) 17.30 Προμηθέας Χαλ.-Λοκρός Αταλάντης Ρίζος-Τσιμπούρης (Παππάς)

Εθν. Αντίστασης 14.00 Πόλις-Πανναξιακός Τσακαλογιάννης-Λεκατσάς (Σταματόπουλος)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-ΟΦΗ Mακρόπουλος-Καββαδάς (Ευστρατίου)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Διαγόρας Δρ. Καρανικόλα Αλ.-Χριστινάκης (Κάλφα)

Ν. Πεντέλης 14.00 Πεντέλη-Ιπποκράτης Κω Λογοθέτης-Κανελλόπουλος (Δημητριάδης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Απόλλων Καλ. Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αριστοτέλης Φλ. Κέτουλας-Δολγύρας (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Φάρσαλα Αγραφιώτης Ι.-Γρεκός (Βόντζας)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Βίκος Ζαγοροχώρια Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Ελευθεριάδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μελίκη Παζόλης-Λελούδας (Ράπτης)

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας-Ελίμεια Μελανίδης-Ντόγκας (Πλεξίδας)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Τιτάνες Παλαμά Λουλουδιάδης-Παπαθανασίου (Βάτσιος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Μακεδονικός Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Παραλικίδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αστέρας Καβάλας Τσουμαχίδης-Σαρακενίδης (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Κομοτηνή Εκίζογλου-Μαλτέσιος (Γιαβρής)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Νεάπολη Τσούλης-Πράττος (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Αν. Ακτή Ζέφυρος-Ιωνικός Ιων. Πετανίδου-Τοκμακίδης (Λαδένης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ορφέας Ν. Σκοπού Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Μπρίγκος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ν. Μουδανιά Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 17 Μαρτίου 2017 16:37
επιστροφή στην κορυφή