Menu

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (14/5)

Οι διαιτητές και Κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 14 Μαϊου

1ος Όμιλος (29η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Καλαμάτα Αυγερινός-Φακώνας (Πετρόπουλος)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Γλαύκος Κώτσου-Χριστινάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Καρπάνος-Νερομυλιώτης (Κωστής)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ερμιόνη Σωτηρχέλης-Κωστακέλη (Δραμεσιώτης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ασημακάκη-Λεκατσάς (Ρόζης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ένωση Ιλίου Νάκας-Σταθόπουλος (Θεοδωσόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Πεύκη Τσολάκος-Ορφανός Εμμ. (Πετράκης Μιχ.)

2ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Πανναξιακός Αντωνίου-Καλατζής (Χριστοδούλου Γ.)

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-ΟΦΗ Μαρίγλη-Μυλωνάς (Δημητριάδης)

Κω 13.00 Ιπποκράτης-Άρης Ν. Ντάνος-Τσάμης

2ο Λύκειο Αμαρ. 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Πόλις Καλλιθέας Ραχιώτης-Καλογερόπουλος Φ. (Ζερδεβάς)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Έσπερος Λαμίας Φάκαρος-Αντωνίου (Λημνιάτης)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Προμηθέας Χαλ. Κουτσοδήμος-Ελ Ανύ (Κάλφα)

3ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Φάρσαλα Δημάδης - Μελανίδης (Λαδένης)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αριστοτέλης Φλ. Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Καλότσης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Βίκος Ζαγοροχώρια Βασιλόπουλος-Πλατέλλα (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Εύαθαλος Φουτζήλας-Μαλτέσιος (Μανάσης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Διόσκουροι Κοζ. Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ι. (Ράπτης)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Ευκαρπία Παζόλης-Γκέκας (Βάτσιος)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νικόπολη Πρέβεζας Πετανίδου-Λουλουδιάδης (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Κομοτηνή Κέτουλας-Δολγύρας (Παραλικίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Αστέρας Καβάλας Κοντογιάννης-Λελούδας (Αστρεινίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΣΑΠΚ Νεάπολης Κολοκυθάς-Γιαννούλης Αναστ. (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Νέα Μουδανιά-Παναθλητικός Θεοδωρίδης-Παπανικολάου Ι. (Βαφείδης)

Περαίας 18.00 Αν. Ακτή Ζέφυρος-Ίκαροι Σερρών Παπανικολάου Γ.-Κατωτικίδης (Τζιοπάνος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή-ΜΑΣ Μαντουλίδης Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Χαλκηδόνα Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μπρίγκος)

Τελευταία τροποποίηση στιςΠέμπτη, 11 Μαΐου 2017 14:15
επιστροφή στην κορυφή