Menu

Διαιτητές Α1 Ανδρών (16η αγων. 30/1-1/2)

Οι διαιτητές των αγώνων της 16ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι οι εξής:

Σάββατο 30 Ιανουαρίου

ΚΓ Λαυρίου 17.00 Λαύριο-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καρακατσούνης-Παναγιώτου-Πουρσανίδης Κ (Καρούσης)

ΔΚΓ Τρικάλων 17.00 Τρίκαλα-ΑΕΚ Αναστόπουλος-Ψαριανός-Βαρδάλος (Μιναρετζόπουλος)

ΔΚΓ Ηλίδας 17.00 Κόροιβος-Καβάλα Φούφης-Παπαπέτρου-Μαγκλογιάννης (Πίγκας)

Βενετόκλειο 17.00 Κολοσσός Ρ.-Απόλλων Π. Γκόντας-Καλδίρης-Δεσλής (Βιτζηλαίος)

Κυριακή 31 Ιανουαρίου

ΚΓ ΠΑΟΚ 21.00 ΠΑΟΚ-Άρης Πηλοϊδης-Κορομηλάς-Μητσόπουλος (Σιμητόπουλος)

ΚΓ Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Ολυμπιακός Μπήτης-Ανδρικόπουλος-Μαλαμάς (Γιαλικάρης)

Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου

ΟΑΚΑ 18.00 Παναθηναϊκός-Ρέθυμνο Σταματόπουλος-Διαμαντής-Παγώνης (Ντίνος)

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (14η αγων., 16-18/1)

Οι διαιτητές των αγώνων της 14ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι οι εξής: 
 
Σάββατο 16 Ιανουαρίου 
ΚΓ ΠΑΟΚ 16:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Κορομηλάς, Μάνος, Παφίλης (Σιμητόπουλος)
ΔΚΓ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-Κόροιβος: Αναστόπουλος, Ψαριανός, Μαλαμάς (Τανατζής)
ΚΓ Απόλλων 17:00 Απόλλων Π.-Ρέθυμνο: Γκόντας, Τζαφλέρης, Ξενικάκης (Θεοδωρόπουλος)
ΚΓ Τρίπολης 17:00 Αρκαδικός-Κηφισιά: Σχινάς, Καλδίρης, Τσούνας (Γιαλικάρης)
ΚΓ Λαυρίου 17:00 Λαύριο-Καβάλα: Πηλοΐδης, Παναγιώτου, Μπίκας (Δούκας)
 
Κυριακή 17 Ιανουαρίου 
ΟΑΚΑ 16:30 Παναθηναϊκός-Άρης: Φούφης, Σώμος, Βαρδάλος (Κορασίδης)
 
Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 
Βενετόκλειο 16:00 Κολοσσός Ρόδου-Ολυμπιακός: Καρακατσούνης, Πουρσανίδης Κ., Σκούτας (Βιτζηλαίος)
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (10η αγων. 19-21/12, 11η αγων. 23-24/12)

Οι διαιτητές της δέκατης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι: 
 
Σάββατο 19/12 
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Ρέθυμνο: Καρακατσούνης, Μάνος, Σκούτας (Άκελ)
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Απόλλων Πάτρας: Φούφης, Πουρσανίδης Γ., Μαγκλογιάννης (Δροσόπουλος)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17:00 Καβάλα-Κολοσσός Ρόδου: Σχινάς, Παναγιώτου, Συμεωνίδης (Τσανίδης)
ΔΚΓ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-Αρκαδικός: Πηλοΐδης, Παπαπέτρου, Ανδρικόπουλος (Τσιργούλας)
ΚΓ Λαυρίου 17:00 Λαύριο-ΠΑΟΚ: Κορομηλάς, Δεσλής, Τσώνος Β (Κορασίδης)
 
Κυριακή 20/12 
ΔΚ Ήλιδας 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Παναθηναϊκός: Αναστόπουλος, Μπήτης, Παφίλης (Σπυρίδωνος)
 
Δευτέρα 21/12 
ΚΓ Ζηρίνης 18:00 Κηφισιά-Ολυμπιακός: Γκόντας, Σταματόπουλος, Παντελίδης (Καρούσης)
 
Οι διαιτητές της ενδέκατης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι: 
 
Τετάρτη 23/12
Βενετόκλειο 16:15 Κολοσσός Ρόδου-ΑΕΚ: Αναστόπουλος, Παπαπέτρου, Γκούμας (Βιτζηλαίος)
ΚΓ Απόλλωνα Περ. 17:00 Απόλλων Πάτρας-Λαύριο: Πηλοΐδης, Ψαριανός, Θεονάς (Πίγκας)
ΚΓ Τρίπολης 17:00 Αρκαδικός-Κόροιβος Αμαλιάδας: Γκόντας, Καρακατσούνης, Πουρσανίδης Κ. (Πολιτόπουλος)
ΚΓ ΠΑΟΚ 17:00 ΠΑΟΚ-Τρίκαλα: Χριστοδούλου, Πουρσανίδης Γ., Ξενικάκης (Σιμητόπουλος)
ΟΑΚΑ 19:00 Παναθηναϊκός-Καβάλα: Διαμαντής, Βαρδάλος, Κοντίλης (Βιδάλης)
 
Πέμπτη 24/12
ΚΓ Μ. Μερκούρη 16:00 Ρέθυμνο-Κηφισιά: Σχινάς, Μητσόπουλος, Γεωργιάδης (Μαγγανάς)
ΣΕΦ 17:00 Ολυμπιακός-Άρης: Κορομηλάς, Σώμος, Τζαφλέρης (Μαύρος)
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Ανδρών (9η αγων., 5-7/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 5 Δεκεμβρίου
ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Καβάλα Αναστόπουλος-Σώμος-Παγώνης (Μαχαιριανάκης)
Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Παπαπέτρου-Παναγιώτου-Τσώνος (Τανατζής)
ΚΓ Απόλλωνα Π. 17.00 Απόλλων Π.-ΠΑΟΚ Πηλοϊδης-Ψαριανός-Μαγκλογιάννης (Σπυρίδωνος)
Βενετόκλειο 17.00 Κολοσσός Ρ.-Κόροιβος Φούφης-Μάνος-Μητσόπουλος (Βιτζηλαίος)
ΚΓ Τριπόλεως 17.00 Αρκαδικός-Λαύριο Σχινάς-Μπήτης-Διαμαντής (Πολιτόπουλος)
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου
ΣΕΦ 19.00 Ολυμπιακός-ΑΕΚ Χριστοδούλου-Κορομηλάς-Θεονάς (Ελευθεριάδης)
Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου
ΟΑΚΑ 18.00 Παναθηναϊκός-Τρίκαλα Γκούμας-Γεωργιάδης-Καλδίρης (Σταύρου)
 

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (8η αγων., 28-30/11)

Οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
 
Σάββατο 28/11
ΔΚΓ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-Κολοσσός Ρόδου: Χριστοδούλου, Τσούνας, Ξενικάκης (Μιναρετζόπουλος).
ΚΓ ΠΑΟΚ 17:00 ΠΑΟΚ-Αρκαδικός: Γκόντας, Πουρσανίδης Γ., Μαλαμάς (Μήτσιου). 
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Άρης: Πηλοΐδης, Αναστόπουλος, Τζαφλέρης (Μαύρος). 
ΔΚΓ Ήλιδας 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Ρέθυμνο: Σχινάς, Ανδρικόπουλος, Παντελίδης (Σπυρίδωνος). 
ΚΓ Ζηρίνης 17:00 Κηφισιά-Απόλλων Πατρών: Καρακατσούνης, Δεσλής, Πουρσανίδης Κ (Ντάβαρης). 
 
Κυριακή 29/11
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17:00 Καβάλα-Ολυμπιακός: Φούφης, Βαρδάλος, Ευφραιμίδης (Σιμητόπουλος). 
 
Δευτέρα 30/11
ΚΓ Λαυρίου 18:00 Λαύριο-Παναθηναϊκός: Κορομηλάς, Μητσόπουλος, Παπαθανασίου (Ντίνος). 
 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Εθνικής Ανδρών (14-16/11)

Σάββατο 14/11 
ΚΓ ΠΑΟΚ 17:00 ΠΑΟΚ-Κολοσσός: Κορομηλάς, Μητσόπουλος, Μαγκλογιάννης (Σιμητόπουλος)
ΚΓ Λαυρίου 17:00 Λαύριο-Ρέθυμνο: Παπαπέτρου, Σώμος, Ανδρικόπουλος (Καρούσης)
ΔΚΓ Ήλιδας 17:00 Κόροιβος-Άρης: Καρακατσούνης, Τζαφλέρης, Πουρσανίδης Κ. (Παπαδόπουλος Γ)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17:00 Καβάλα-Κηφισιά: Χριστοδούλου, Ψαριανός, Δεσλής (Μπακάλης)
ΟΑΚΑ 19:00 ΑΕΚ-Απόλλων Πάτρας: Πουρσανίδης Γ., Σταματόπουλος, Συμεωνίδης (Σταύρου)
 
Κυριακή 15/11
ΔΚΓ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-Ολυμπιακός: Πηλοΐδης, Τσούνας, Καραβίτης (Μιναρετζόπουλος)
 
Δευτέρα 16/11
ΚΓ Τρίπολης 19:00 Αρκαδικός-Παναθηναϊκός: Γκόντας, Διαμαντής, Κατραχούρας (Γιαλικάρης)
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Άρης-Ολυμπιακός (τέταρτος αγώνας)

Οι διαιτητές-κομισάριοι του τέταρτου αγώνα της β’ βάσης των πλέι οφ ανάμεσα σε Άρη και Ολυμπιακό είναι: 
 
Πέμπτη 4 Ιουνίου 
Αλεξάνδρειο 20:30 Άρης-Ολυμπιακός Χριστοδούλου, Μητσόπουλος, Διαμαντής (Τανατζής, Παπαγεωργίου). 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Ανδρών (25η αγων., 6/5)

Τετάρτη 6 Μαΐου 
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: Αναστόπουλος Π.-Μάνος-Μαγκλογιάννης (Μαύρος). 
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Ολυμπιακός: Χριστοδούλου-Παπαπέτρου-Δεσλής (Σιμητόπουλος). 
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-ΚΑΟΔ: Κορομηλάς-Σταματόπουλος-Τσούνας (Κουνελες). 
ΔΚ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-Ρέθυμνο: Φούφης-Σώμος-Ταρενίδης Στ (Τσιργουλας).
Κλειστό Απόλλωνα Π. 17:00 Απόλλων Πατρών-Πανιώνιος: Πουρσανίδης Κ.-Παφίλης-Αναστόπουλος Αντ (Πίγκας). 
Ζηρίνειο 17:00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Κόροιβος Αμαλιάδας: Καρακατσούνης-Μπήτης-Τσώνος Β. (Ακελ)
2ο ΚΓ Ελευσίνας 19:00 Πανελευσινιακός-Παναθηναϊκός: Ξενικάκης-Βαρδάλος-Μαλαμάς (Καρούσης). 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1Ανδρών (18/4, 23η αγων.)

Σάββατο 18/4
ΔΚΓ Κραχτίδης 17:00 Πανελευσινιακός-Κόροιβος: Πηλοΐδης, Μάνος, Δεσλής (Ορφανός). 
ΚΓ Ζηρίνης 17:00 ΑΕΝΚ-ΠΑΟΚ: Χριστοδούλου, Σώμος, Διαμαντής (Βιδάλης). 
ΚΓ Απόλλωνα Π. 17:00 Απόλλων Πάτρας-ΚΑΟΔ: Σχινάς, Σταματόπουλος, Συμεωνίδης (Καρούσης). 
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Τρίκαλα: Μπήτης, Τσούνας, Κωνσταντινόπουλος (Βιντζηλαίος). 
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-Ρέθυμνο: Πουρσανίδης Γ., Παναγιώτου, Μαγκλογιάννης (Κουνελές). 
 
*Οι αγώνες Ολυμπιακός-Πανιώνιος και Άρης-Παναθηναϊκός θα οριστούν μετά την ολοκλήρωση των υποχρεώσεων στα προημιτελικά της Ευρωλίγκας. 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (21η αγων, 21/3&23/3)

Οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι: 
 
Σάββατο 21 Μαρτίου 
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Πανιώνιος: Πηλοΐδης, Θεονάς, Νικολούλης. 
ΚΓ Απόλλωνα Π. 17:00 Απόλλων Πατρών-Ρέθυμνο: Καρακατσούνης, Ανδρικόπουλος, Καλδίρης. 
ΚΓ Ζηρίνης 17:00 ΑΕΝΚ-Τρίκαλα: Γκόντας, Μάνος, Γεωργιάδης. 
2ο ΚΓ Ελευσίνας 17:00 Πανελευσινιακός-ΠΑΟΚ: Αναστόπουλος Π., Παπαπέτρου, Τσώνος Β. 
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-ΑΕΚ: Σχινάς, Ψαριανός, Ξενικάκης. 
 
Δευτέρα 23 Μαρτίου 
ΟΑΚΑ 17:00 Παναθηναϊκός-Κόροιβος Αμαλιάδας: Σώμος, Παγώνης, Κατραχούρας. 
ΣΕΦ 18:00 Ολυμπιακός-ΚΑΟΔ: Φούφης, Ταρενίδης, Αναστόπουλος Αντ. 
 
 
 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (19η αγων, 7/3-9/3)

Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι: 
 
Σάββατο 7 Μαρτίου 
 
ΚΓ Απόλλωνα Π. 17:00 Απόλλων Π.-ΑΕΚ: Αναστόπουλος, Μάνος, Πουρσανίδης Κ. (Σπυρίδωνος)
ΔΓ Ν. Σμύρνης 17:00 Πανιώνιος-ΚΑΟΔ: Φούφης, Καρακατσούνης, Τσώνος Β. (Παλάτος)
2ο ΚΓ Ελευσίνας 17:00 Πανελευσινιακός-Τρίκαλα: Χριστοδούλου, Σώμος, Μαγκλογιάννης (Ορφανός) 
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Κόροιβος: Πηλοΐδης, Μπήτης, Μπίκας (Σιμητόπουλος)
ΚΓ Ζηρίνης 17:00 ΑΕΝΚ-Κολοσσός: Σχινάς, Μητσόπουλος, Γεωργιάδης (Άκελ)
 
Κυριακή 8 Μαρτίου 
 
ΟΑΚΑ 16:30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ: Παπαπέτρου, Παναγιώτου, Βαρδάλος (Ελευθεριάδης)
 
Δευτέρα 9 Μαρτίου 
 
ΣΕΦ 17:30 Ολυμπιακός-Ρέθυμνο: Ταβουλαρέας, Ανδρικόπουλος, Συμεωνίδης (Βιδάλης)
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (13η αγων., 17-19/1)

Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
 
Σάββατο, 17/1
ΔΚΓ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-ΠΑΟΚ: Γκόντας, Πουρσανίδης Γ., Ανδρικόπουλος. 
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-Κόροιβος Αμαλιάδας: Ψαριανός, Μπήτης, Καλδίρης. 
Ζηρίνειο 17:00 Νέα Κηφισιά-Πανιώνιος: Κορομηλάς, Παναγιώτου, Παφίλης. 
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Ρέθυμνο: Χριστοδούλου, Σταματόπουλος, Πουρσανίδης Κ. 
 
Κυριακή, 18/1
ΟΑΚΑ 12:30 ΑΕΚ-ΚΑΟΔ: Καρακατσούνης, Μάνος, Γεωργιάδης. 
 
Δευτέρα, 19/1
Περιβόλας 18:00 Απόλλων Πατρών-Παναθηναϊκός: Αναστόπουλος, Σώμος, Μπίκας. 
2ο ΚΓ Ελευσίνας 19:30 Πανελευσινιακός-Ολυμπιακός: Παπαπέτρου, Ταβουλαρέας, Θεωνάς. 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (10η Αγων. 13/12, 15-16/12)

Οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών: 
 
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
ΔΚΓ Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟΔ-Απόλλων Πατρών: Κορομηλάς, Τζαφλέρης, Μπίκας. 
ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Κολοσσός: Μάνος, Πουρσανίδης Γ., Τσώνος Β. 
ΚΓ ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Νέα Κηφισιά: Ψαριανός, Ταβουλαρέας, Καλδίρης. 
ΔΚΓ Τρικάλων 17.00 Τρίκαλα-ΑΕΚ: Αναστόπουλος, Παναγιώτου, Ανδρικόπουλος. 
ΔΚΓ Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Πανελευσινιακός: Σώμος, Γκούμας, Ξενικάκης. 
 
Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου
ΔΓ Ν. Σμύρνης 17:00 Πανιώνιος-Ολυμπιακός: Φούφης, Τσούνας, Διαμαντής. 
 
Τρίτη 16 Δεκεμβρίου
ΟΑΚΑ 18:00 Παναθηναϊκός-Άρης: Μπήτης, Παφίλης, Λόρτος. 
 
Διαβάστε περισσότερα...