Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (4η αγωνιστική, 2-3/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Σάββατο 2 Νοεμβρίου

Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Γλαύκος Καρακωνσταντόπουλος-Κατσαπρακάκης (Παπαγιαννόπουλος)

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Κορωπί Λαμπίρης-Τσακιράκη (Ελένης)

Σ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Ερμιόνη Χατζημάρκος-Ροδίτης (Ευστρατίου)

Αντ. Φώτσης 13.00 Ηλυσιακός-Νέο Ληξούρι Κοντίλης-Ξυλάς (Αλετρας)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-ΣΔΥ Τρίπολης Ασημακάκη-Διαμαντής (Μάρκου)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Π. Φάληρο Χουγιάζο-Καραμπιτσάκος (Θεοδοσόπουλος)

Ν.Περκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ακράτα Μαρίγλη-Αντωνίου Γ. (Ελευθεριάδης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Ερ. Χατζόπουλος 12.30 Άρης Θήβας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Μαυρέλης-Γιαννακόπουλος (Σταμάτης Φ.)

Βυζαντινό 17.00 ΑΕ Πέρα-Ένωση Ιλίου Ουσταμπασίδης-Χρηστίδης Ηλ. (Παπαδόπουλος Στ.)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ερμής Σχηματαρίου Σοφιανόπουλος-Λεβεντάκος (Τζουβάρας)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Αργοναύτης Τριγλίας Ντάσης-Ξηροκώστας (Μάρης Γιάννης)

ΔΑΚ Μελίνα Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Κουτσοδήμος-Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αίαντας Αυλίδας Ελ Ανύ-Τσίγγου (Σαμαρτζή)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Μίλων Λογοθέτης-Κανελλόπουλος (Χριστινάκης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ολυμπιακός Β. Σαρακενίδης-Αναστασιάδης (Μελανίδης)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τιτάνες Παλαμά Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Τσιγγέλης)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-ΣΚ Ιωάννινα Σελεβός-Τσάνταλη (Γκουντέλιας)

Φλώρινας 15.00 Αριστοτέλης Φλ.-Φαίακας Κέρκυρας Λυγούρας-Κουφούδης (Πλεξίδας)

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Αίολος Τρικάλων Φακίτσας-Γεωργούλης (Καλότσης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Αριδαία Μαραμής-Κοντογιάννης (Κουσαϊτης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ασπίς Ξάνθης Εκίζογλου-Λαδάς (Δραγκίογλου)

Μίκρας Β’ 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Απόλλων Καλαμαριάς Κολοκυθάς-Καντερές (Αχταρίδης)

Φ. Αμοιρίδη 18.00 Λεύκιππος Ξ.-Πανσερραϊκός Θρασυβουλίδης-Αγραφιώτης Β. (Στουπίδης)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Κένταυρος Καλ. Μπουγλος Π.-Τσιάλλας (Μήτσιου)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ελπίς Αμπελοκήπων Παπαδόπουλος Κ.-Κώννης (Παραλυκίδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ζέφυρος 02 Παπαθανασίου-Μπαχτσεβανόπουλος (Τζιοπάνος)

 

επιστροφή στην κορυφή